Zengin Olmak İstiyorum

 

 

   

Zengin Olmak İstiyorum

Zenginlik

İnternetten Zengin Olmak!

Değerli geleceğin zengin adayları, selamlar…

Her biriniz bir güçlü bir kimliğe, sağlam temeller üzerine hazırlanmış bir geleceğe sahip olmak istiyorsunuz, yanılıyor muyuz?

Zengin olmak terimlerini aradınız ve bu sayfaya ulaştınız. Size elimizden geldiğince açık sözlü ve cesur olarak hitap edeceğiz!

Muhtemelen şu an para sıkıntısı çekiyor ve artık bunalıma girmiş bir vaziyette internette amansızca ve de çaresizce para kazanma yöntemleri hakkında araştırmalar yapıyorsunuz. Daha da ötesi zengin olmak istiyorsunuz.

.

Açık sözlü olacağız demiştik! Evet şimdi ilk bombamızı patlatıyoruz! Kimse, şans oyunları dışında istisnalar hariç bir anda zengin olamaz, bunu öncelikle aklımızın bir köşesine yazmalıyız. Acı ama gerçekler bu yönde maalesef..!!!

Küçüklüğümüzden beri, hatta doğduğumuz günden bu yana zenginlik hayalleri kurarız. Zengin olursam böyle yaparım, zengin olursam şöyle yaparım gibi… Bu yüzden de hep zengin olmak istiyorum, ben büyüyünce çok zengin olacağım diye, o güzel çocukluğumuzu hayallerle her daim süslemiş olduk…

Her neyse artık, geçmiş geçmişte kaldı, şimdi biz önümüze bakalım!

.

Ne demiştik, hemen zengin olmak çok zor bir şey hatta imkansıza yakın bir şeydir demiştik. Evet bu böyle, ama bu böyle diye de tası tarağı toplayıp kalkıp gidecek miyiz, vazmıgeçeceğiz?

Tabi ki hayır, tam tersine bunun üstüne gidip hemen zengin olmak istiyorum diye kendimizi buna inandırıp, bunun için çaba göstereceğiz!

.

Peki ama ne yapacağız? Nasıl zengin olacağız? ya da Zenginliğe nasıl bir adım daha yaklaşacağız?

Değerli arkadaşlar, işte burası gerçekten önemli bir nokta.

Neden biliyor musunuz? Bunun nedeni, bu işi yani zenginlik yolundaki adımları gerçekten istemelisiniz. Bu da aşağıdaki yazılanlar ile son derece mümkün hale gelebilir! Sizi bu işte kamçılayacak, sürekli olarak bunun için çalışmanızı sağlayacak şeyler düşünmeniz gerekiyor…

.

Bunlar şu şekilde sıralanabilir:

Aşk Hayatı

Lise aşkları fazlasıyla önemli ve kaçınılmazdır!..

1-) Şu an lise hayatı içersindeyseniz muhtemelen az da olsa para sıkıntısı çekiyor olabilirsiniz, bu sizin bazı imkanlarınızı hiç istemediğiniz bir şekilde, fazlasıyla kısıtlayabilir. Örneğin; çok hoşlandığınız bir kız ya da bir erkek olabilir, an gelir onunla gidip konuşacak cesaretiniz olur ama cebinizde beş kuruş paranız olmaz ya da üstünüz başınız onun standartlarına göre fazlasıyla kötüdür. Bu sizin için berbat bir durumdur!

Ama şöyle bir düşündüğünüzde, zengin birisi olarak dünyaya gelseydiniz, siz değil o sizin peşinizden koşardı!! Bu sıkıntıları çekmezdiniz, hatta o okulda bile değil o semt de bile olmazdınız, değil mi?

Muhtemelen şu an bağıra bağıra EVET EVET EVETTT!!!! diyorsunuz..

Bu sadece çok basit bir örnek şu an lise hayatını yaşayan arkadaşlarımız için…..

.

.

Para Sıkıntısı

Para sıkıntısı çekmeyen insan yoktur.

2-) Liseden sonra artık bu dönemde Üniversite şart oldu, iyi ya da kötü mutlaka bir Üniversite Mezunu olmak gerekiyor. Okey tamam gerekiyor ama bunun için de bolca para gerekiyor, yanılıyor muyuz?

Hele hele oturduğunuz şehrin dışında başka bir yere okumaya gidiyorsanız durum o kadar kötü olur ki, an gelir yiyecek ekmek bulamazsınız. Şu an hadi be git oradan öyle şey mi olur demeyin, oluyor hem de öyle bir oluyor ki, insan kin, nefret, intikam ve zengin olmak için yemin ediyor. Ben zengin olacağım diyor, okulumu bitireceğim ve çok çalışıp çok para kazanacağım ve çok fazla zengin olacağım diyor!!!!…

Tüm bunlar yokluktan oluyor! Oysa ki bu kişi zengin bir ailenin evladı olsaydı, pehhhh yediği önünde yemediği arkasında, özel üniversiteler, özel araçlar, ye-iç-s.ç affedersiniz!!…. Dert yok tasa yok, oh ne güzel dünya, ne ala memleket değil mi? İşte insan bunları gördükçe zengin olmak istiyor, çok para kazanmak istiyor, deli gibi çalışıp yüksek yerlere gelmek istiyor!

.

.

3-) Askerlik hayatını hiç anlatmak istemiyoruz, ASKERLİK dersek yeter sanırım!

.

.

Ek işte çalışmak

Ek iş yapmayı kim ister ki?

4-) Son olarak da şu örneği vermek istiyoruz. Evlisiniz ve çocuklarınız var. Aldığınız maaş size yetmiyor! (Hoş, kime yetiyor ki?) Bu durumda da aklınıza ek iş yapmak gelecek, belki bir yerlerde ek olarak çalışacaksınız, part-time bir şeyler yapmak isteyeceksiniz ve belki de olacak, hatta muhtemelen yapıyorsunuz..

.

Yine aklınıza zenginlik gelecek! Ne yaparsanız yapın, ister lise, ister üniversite, ister askerdeki o zengin z.peler, isterseniz de evli çocuklu biri…. Değişen hiç bir şey yok, para para para her halükarda zengin olamadığınız için, bu dünyaya zengin biri olarak gelemediğiniz için kendinizi inanılmaz bir şekilde kötü hissedeceksiniz..

İşte bunları anlatmak istiyoruz, bunları düşünmelisiniz ki kısa yoldan zengin olmak için içinizdeki o alev asla sönmesin. Tamam kısa yoldan zengin olmak işin esprisi okey ama her ne kadar işin esprisi de olsa bu sizi kamçılayacak, tüm bunlar sizin kendinize olan inancınızı ve güveninizi ve de hırsınızı geri kazanmanızı sağlayacak.

.

Zengin olmak için belki de en önemli şey, Allah’a, Yüce Yaratıcı’mıza içten, can-ı gönülden bir dua etmektir! Bunu da mutlaka yapmanızı tavsiye ederiz. Çünkü her şey O’nun izni ile gerçekleşir, bu hep böyle oldu, sonsuza dek böyle olacaktır!!

.

Hızlı zengin olmak

Zengin olmak için aklınızı kullanın, vücudunuzu değil!

Sizlere daha iyi ve daha hızlı yardımcı olabilmek için sayfamızın devamına bazı sponsor bağlantılı içerikler ekledik. Bunlar size muhtemelen iyi bir fikir verebilir ve fayda sağlayabilir.

Zengin olmak için hele hele internetten zengin olmak için, bilgi yelpazenizi her geçen gün genişletmeniz ve rakiplerinizin her daim önünde olmanız gereklidir. Bu hem gerçek hayatta hem de sanal dünyada böyledir.

Vakit ayırıp bu yazımızı okuduğunuz için teşekkürlerimizi sunuyoruz. Umarız bu bilgiler size yardımcı olur, inşallah kısa bir zaman sonra istediğiniz noktaya gelirsiniz ve daha sonra da bize gelip, ufak bir teşekkür edersiniz. ;)

Şimdiden bol şanslar dileriz, hoşça kalın…

SPONSORLU
BAĞLANTI

#01

SPONSORLU
BAĞLANTI

#02

 

 

 

 

Yazar: Emre ECER

Emre ECER 2006 yılından bu yana internetten kazanç sektöründe var olmuştur. OnlineDarphane.Org aracılığı ile, insanlara bağımsız internetten para kazanma yöntemlerini sunmaktadır. Emre ECER, evli ve İstanbul'da ikamet etmektedir. Direkt iletişim için, emreecer@hotmail.com MSN adresi kullanılabilir.

 

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar


 

"OnlineDarphane.Org'un VERDİĞİ DİĞER HİZMETLERDEN HABERİNİZ VAR MI?"
 
#01
OnlineDarphane Eğitim Forumu Hizmetleri ile birlikte, internetten kazanç dünyasına hızlı bir giriş yapıp, tüm kazanç sistemlerini, Okuyarak Değil! Videolardan İzleyerek öğrenin!... HEMEN
BAŞLA!
#02
OnlineDarphane TOP 3 Hizmetleri ile, sizler için her ay yenilediğimiz ve internette en çok satan, en çok kazanç getirisi olan ürünleri sizlerle buluşturduğumuz TOP 3 Listemiz ile çok şey kazanacaksınız!... HEMEN
BAŞLA!
#03
OnlineDarphane E-Bülten Hizmetleri ile, internetten kazanç dünyasına dair ne varsa her şeyi bir tıkla mail adresinize Ücretsiz bir şekilde alın!... HEMEN
BAŞLA!
#04
OnlineDarphane Sohbet Hizmetleri ile, sizler için önceden hazırlanmış seviyeli bir ortamda, internetten kazanç dünyası üzerine yeni Arkadaşlıklar, yeni Dostluklar, yeni Ekipler edinin!... HEMEN
BAŞLA!