Blog Yazarak Para Kazanmak! Deli Gibi Para Kazanın!

Değerli dostlarım şimdi arkanıza yaslanın ve günümüz internet dünyasının en kazançlı yöntemleri arasında yer alan blog yazarak para kazanmak nasıl gerçek olur kendi gözlerinizle görün!…

Blog Yazarak Nasıl Para Kazanılır?

Blog Yazarak Nasıl Para Kazanılır?

Değerli arkadaşlar, şimdi sizlere günümüzün en çok kazandıran yöntemleri arasında yer alan blog yazarak para kazanma konusundan bahsedeceğim. Yazdıklarımı dikkatle okuduğunuz zaman kısa süre içinde blog yazarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu yüzden şimdi tüm dikkatinizi buraya verin ve sizi meşgul eden her şeyi bir kenara bırakın!…

Blog yazarak para kazanmak, son günlerin en popüler internetten kazanç yoludur dersem hiç de yanlış olmaz herhalde. Bu iş, gerçekten yapmak isteyenler için o kadar basit ve zevkli bir iş ki, kelimeler kifayetsiz kalır. Çünkü internetten açacağınız basit bir blog sayesinde kolaylıkla para kazanabilirsiniz… Oldukça basit, zevkli ve bir o kadar da kazançlı!…

 • Şimdi gelin, hep birlikte biraz daha bu işin detaylarına inelim…

Öncelikle, bu işte önemli olan husus ise şudur: Neyin; nerede, nasıl ve hangi yolla yapılacağını çok iyi bilmek gerekmektedir… Yaptığım araştırmalar sonucunda; gerek blog yazarak para kazanmak olsun, gerek yazı yazarak para kazanmak veya makale yazarak para kazanmak olsun, bu üç yol üzerine aynı sonuca vardım…

Sonuç ise şu: Bu üç yol da birbirine oldukça benzeyen ve temelde “blog yazarak para kazanma” sürecinde yani halk arasındaki adı ile Blog Kazançları‘nda toplanan yollardır. İşte bu yüzden her birisi ile ayrı ayrı uğraşmak yerine, hepsini içinde barındıran Blog Kazançları ile tanışmanızı ve bu yol üzerinden işe başlamanızı çok daha uygun buldum!

 • Şimdi hep birlikte nedir bu Blog Kazançları ve bize basit bir blog açarak nasıl para kazandıracak bunları görelim!

Blog Kazançları Nedir?

Blog Kazançları (Tıkla ve incele!), internet dünyası ile yakındanuzaktan hiç bir şekilde ilgisi olmayanları baz alarak hazırlanan, tamamı videolu eğitimlerden oluşan mükemmel bir kazanç programıdır. Biraz sonra sizi bu kazanç programı ile tanıştırdığım zaman ne demek istediğimi çok iyi anlayacaksınız…

Blog Kazançları Eğitimin başlıca özellikleri şunlardır:

 • Öncelikle, bilgisayar ve internet teknolojilerine uzak olan bir kişi bile bu eğitim sayesinde blog yazarak para kazanabilir!
 • Eğitim temelde 3 ana bölümden ve bu bölümlerde kendi içlerinde toplamda 8 bölümden oluşmaktadır.
 • Eğitim ile birlikte sizlere ekstradan 5 adet Bonus sunuluyor. Bunlardan ilk 3’ü şunlardır;
  1-) Youtube Kazanç Yöntemi Eğitimi (Videolu Eğitim)
  2-) Facebook Kazanç Yöntemi Eğitimi (Videolu Eğitim)
  3-) E-ticaret Uzmanlık Eğitimi (Videolu Eğitim)
  Bu eğitimler sayesinde sadece blog yazarak değil, hem YouTube üzerinden, hem Facebook üzerinden, hem de E-Ticaret sistemi üzerinden para kazanmanın temellerini öğrenebileceksiniz!
 • Diğer ikisi ise; düzenlenecek olan Blog Kazançları seminerine ücretsiz davetiye kazanacaksınız ve bu eğitimle ilgili sormak istediğiniz konularda 1 sene boyunca tamamen ücretsiz destek alacaksınız!
 • Bu eğitimin bugün ki satış fiyatı 97 Türk Lirasıdır. Bu oran bir defaya mahsus olmak üzere ödenir ve sizden bir daha asla ücret talep edilmez.
 • Eğitim için ödediğiniz ücreti dilerseniz 15 gün içinde geri alabilirsiniz. Yani Blog Kazançları Eğitimini aldınız ve herhangi bir sebepten dolayı memnun kalmadınız, 15 gün içinde para iadenizi alabilirsiniz. (Üstelik sorgusuz sualsiz!)
 • Ve işin en güzel yanı da şudur, burası benim en çok sevdiğim kısımdır: Eğitimi aldığınız gün işe başlayabilirsiniz. Aynı gün içinde eğitimi tamamlamanız pek ala mümkündür ya da eğitim ile eş zamanlı olarak çalışmalara başladığınızda aynı gün içinde sistemi kurup, blog yazarak para kazanma işlemlerini başlayabilirsiniz.

Blog Kazançları Eğitimine Hemen Sahip Olun!

Değerli dostlarım, Blog Kazançları Eğitimi’nin öne çıkan başlıkları bunlardı. Size tavsiyem, eğer bu girişiminiz internetten online para kazanma konusunda ilk deneyiminiz olacaksa yani online olarak para kazanmak istiyorum ama nereden başlayacağımı bilemiyorum diyorsanız Blog Kazançları Eğitimi tam size göredir diyebilirim.

Hemen buraya tıklayarak, tamamen ücretsiz bir şekilde eğitimin ilk videosunuz izleyebilirsiniz!

Eğitimi aldığınızda göreceksiniz ki hiç abartmıyorum, “az bile yazmış bu adam” diyeceksiniz! Minimum maliyetle mükemmel bir eğitim ancak bu şekilde olabilirdi. Bu eğitim son derece profesyonel olarak hazırlanan ve çok daha fazlasını hak eden bir eğitim olduğunu kendi gözleriniz ile göreceksiniz.

Buradaki amacım sizleri, diğer internet sitelerinin yaptığı gibi zenginlik hayalleri vb. boş vaatlerle kandırmak değil, umarım bunu anlamışsınızdır, ayrıca bunu yapmak istesem zaten kolaylıkla yaparım. (Rab’bim uzak eylesin İnşaAllah)

Temel amacım, OnlineDarphane.Org üzerinden para kazanmak ve sizin gibi değerli ziyaretçilerimin online olarak para kazanmalarına aracı olmak. İşte bu yüzden eğer ciddi anlamda internetten para kazanmak istiyorsanız, online olarak ek iş yapıp, ek gelir elde etmek istiyorsanız ve tüm bunları da sadece ve sadece blog yazmak gibi basit bir işle yapmak istiyorsanız yapacağınız ilk iş Blog Kazançları Eğitimini kesinlikle almak olacaktır. Çünkü bu eğitim sizi başlı başına profesyonel bir Blogger yani başarılı bir blog yazarı yapacaktır. Bundan hiç şüpheniz olmasın!

Bu önemli hatırlatmaları da yaptıktan sonra artık sizi bu eşsiz eğitime yönlendirme vakti geldi arkadaşlar! Blog Kazançları Eğitimi’ne hemen aşağıda yer alan eğitim logosuna tıklayarak ulaşabilir ve hemen bugün blog yazarak para kazanma çalışmalarına başlayabilirsiniz.

Makalemiz hakkındaki olumlu-olumsuz eleştirilerinizi yorum alanından bizlere ulaştırabilirsiniz. OnlineDarphane.Org’u daha iyi hale getirebilmemiz için, sizlere çok daha faydalı bilgiler verebilmemiz için bu sayfayı paylaşımlarınızla desteklemenizi önemle rica ediyor ve sizi Rab’bime emanet ediyorum.

Umarım bu eğitim fırsatını kaçırmaz ve kısa süre içinde sizde binlerce, on binlerce belki de milyonlarca blog yazarı gibi, sadece blog yazarak internetten para kazanmaya başlarsınız.

Not: Bu makalenin ilk yayınlanma tarihi 17/10/2016, son güncelleme tarihi ise 14/08/2017‘dir. (Güncelliğini korumaktadır!)

62 üzerine düşünceler “Blog Yazarak Para Kazanmak! Deli Gibi Para Kazanın!

  1. mesut

   On numara beş yıldız bir açıklama gayet güzel olmuş ellerinize sağlık. blog yazarak para kazanmak çok kazançlı bir işe benziyor.

 1. Ümit

  Gecenlerde okudugum blog yazarak para kazanma yazinizla unuttugum bir blogumu faaliyete gecirdim. Bu yazinizla ise cok dogru bir sey yaptigimi dahaa iyi anladim. Tesekkurler.

  1. Emre ECER Yazının Yazarı

   Ümit Bey, sitemizi takip etmeniz bize mutluluk veriyor, bu şekilde kazançlı çıkacağınızı bir kez daha anlamışsınızdır umarım.

   Blog yazarak para kazanma konusuna gelecek olursak, makalede de belirttiğim üzere, son zamanların en popüler online kazanç yollarının başında geliyor diyebilirim.

   Bol kazançlar

 2. Ümit

  Insallah emre bey aklima takilan bazi sorular var onlari size mail olarak attim cevaplarsaniz sevinirim

 3. Eyüp

  İnternetten para kazanma yollarina bakarken sizin sitenizle karsilastim deneyecegim umarim olur.

  1. Emre ECER Yazının Yazarı

   Denemekten zarar gelmez, ödediğiniz ücreti geri alma şansına sahipsiniz. Neler kazanacağınızı bir bilseniz, üstüne kat be kat para verirsiniz…

 4. BlogKazancları

  Merhaba Emre,

  Öncelikle özgün ve objektif yazın için teşekkür ederim. Ben blog kazançları eğitimini hazırlayan kişiyim ve eğitimimi alarak tamamladığın için çok mutlu oldum. Her ne kadar bu konuyu iyi bilsen de sana da birşeyler katmış olması harika. Eğitimle ilgili ne bir eksik ne bir fazla söylemişsin, süper bir inceleme ve tavsiye yazısı olmuş.

  Şunu da eklemek isteirm, bu eğitim sürekli güncellenecek ve üzerine yeni konular da zamanla eklenecek. Bir kere alan ise bu yeni eğitim modüllerine ekstra ücret ödemeden sahip olabilecek.

  Blog Kazancları sitesinde yer alan ücretsiz videolar dahi çok değerli, takipçilerine bu videoları mutlaka izlemelerini tavsiye ederim. Sitenin linki şu: blogkazanclari.com

  İnternet kazançları konusunda inceleme yazılarını takip etmeye devam edeceğim. Bu konudaki çalışmalarınla ortalıkta gezen yalan dolan “kazanç” ürünlerden takipçilerini uzak tutuyorsun ve takipçilerini doğru yönlendirebiliyorusun.

  Selamlar ve Sevgiler,
  Blog Kazançları Eğitmeni

  1. Emre ECER Yazının Yazarı

   Kıymetli Dostum,

   Düşüncelerin beni oldukça mutlu etti, bir kez doğru yolda olduğumu bilmek güzel bir duygu…

   Blog Kazançları Eğitimi bana farklı bir bakış açısı kazandırdı, bunu açıkça söyleyebilirim. Yıllardır evet bu işin içindeyim ama zaman ilerledikçe kendimizi de yenilememiz gerektiğini çok iyi biliyorum ve eğitiminin içinde yer konu odaklı çalışmalar beni gerçekten etkiledi.

   Web sitemi takip etmen ve yazılarıma yorumlarını bırakman beni fazlasıyla mutlu etti. Umarım bu takip kalıcı olur ve ziyaretçilerimize karşılıklı fikir akışı sağlayabiliriz.

   Çalışmalarının ve başarılarının devamını diliyorum. Senin gibi insanların çoğalması gerekiyor…

   İnsanlar, Rab’bimin izniyle ve senin vesilen ile çok güzel paralar kazanmaya başlayabilir. Bu tartışılmaz bir gerçektir. Ücretsiz videoları izlemeleri bile insanlara çok fazla şey katabilir. Yeter ki gerçekten kazanmak isteyen ziyaretçilerimiz olsun, bizim gibi insanlar ellerinden geleni yapıyor, gerisi ziyaretçilerimize kalmış.

   Umarım bu eğitimle birlikte tüm ziyaretçilerimiz çok güzel paralar kazanır.

   Herkese bir kez daha bol kazançlar dileklerimle…

  1. Emre ECER Yazının Yazarı

   Deneyen bir pişman, denemeyen bin pişman 🙂

   Elbette ki denemeye değer, yeni nesil internetten kazanç dünyası bu şekilde olgunlaşıyor!

 5. yılmaz

  şöyle bi araştırayım dedim eski konuları falan bayaa iii şeyler varmış internette para kazanmak adına. blog yazarlığı da bunlardan birisi bence. egitimi alıp uygulamakta fayda var diye düşünüyorum

 6. ziyaretçi

  blog yazmak için yazılan onlarca makale arasından en çok sevdiğim ve tavsiye ettiğim yazılar arasında diyebilirim. bugün internette blog yazarak para kazanmak adına belki de yüzlerce yazı var. herkes kendince bir şeyler söyleyip duruyor ama kimin ne derece doğru söylediği tartışılır bir şey. bu yüzden en iyisi deneyip görmek demekten başka bir yol bulunmuyor. aslına bakıldığınde heerkes aynı şeyleri söylüyor ama birisi oradan birisi buradan anlattığı için çok büyük bir karmaşıklık meydana çıkıyor. bunların önüne geçmek için faydalı olan yazıları ön plana çıkartmak lazım. mesela onlinedarphaneinn verdiği blog yazarlığı derslerini okumak lazım: https://www.onlinedarphane.org/ders-01-blog-yazarligi-nedir-ve-nasil-yapilir/

 7. Batuhan Berkay

  Düzenli yazarsanız, ayda 600 TL ile 2000 TL arasında gelir elde edebilirsiniz. Moda, sağlık, internet, yemek tarifleri, kadın, oyun, araba, ekonomi, alışveriş, spor, genel kültür gibi bir çok kategoriden, seçim yaparak yazmaya başlayabilirsiniz.

 8. hastaliktakip

  Blog açalı az bir zaman olmasına rağmen reklam alarak para kazanmaya başladım darısı başınıza. Blogumu inceleyebilirsiniz. Başarılar:)

 9. Anonim

  çok fazla yorum olmasına rağmen işe yarar pek bir yorum görünmüyor. interntten blog yazarak para kazanmak için ciddi bir çalışma gereklidir. google’ı kullanarak internttten blog yazarak para kazanma işi son yıllarda hemen hemen herkes tarafından kullanılmaya çalışılıyor. ayrıca blog yazarlığı hakkında eğitim veren onlarca site olduğunu düşünüyorum. ücretli ve ücretsiz olarak bir çok eğitim de bulunmakta. bunların başında blog kazançları ve onlinedarphane geliyor. sonrasında ise goomass vb. ürünler geliyor. bu ürünler yıllarıdr insanlara bir şeyler öğretmeye çalışıyor. goomass ve onlinedarpahne bu işi hakkıyla yapabiliyor, bunu gönül rahatlığı ile söyleyebiirim. özellikle onlinedarphanenin güncellenmiiş versiyonu herkes tarafından kabul görülüp uygulanabilir nitelikte olduğu iiçn tavsiye edebileceğim ilk üründür. bunun devamında goomass gelir ve sonrasında da sırf blog yazarak gelir elde etmek isteyenler iiçin blog kazançları eğitimi isteyenlere yardımcı olacaktır diye düşünmekteyim. olur olmaz yerlerde sapma sapan ürünlerle uğraşacağınıza bu yazdığım ürünleri denemeniz size çok fayda sağlayacaktır diye düşünüyorum. evet artık eskisi gibi internetten para kazanmak pek mümkün değil ama yine de günümüzde çok güzel kazançlar elde edilebilir. hızlı bir şekilde para kazanmak istiyorsanız blog yazarlığı ve affiliate marketing sistemini kullanarak bir kaç ay içinde para kazanmaya başlayabilirsiniz. yazdımlarım neredeyse birbirinden tamamen alakasız cümleler oldu farkındayım ama bunları birinin söylemesi gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Görüntülenme Sayısı: 3.931