Fikir Pazarı Nedir? Güvenilir Mi? Para Kazanma ve Çekme Yorumları!

Fikir Pazarı Nedir Güvenilir Mi Para Kazanma ve Çekme Yorumları

Fikir Pazarı

Fikir Pazarı yani Opinion World Turkey son zamanlarda oldukça popüler olmaya başlayan bir anket firmasıdır arkadaşlar. Bu anket firmasından neredeyse herkes bir şekilde anket doldurarak para kazanma arayışı içine girdiği için, sadece doğru şekilde hesap oluşturabilen ve gelen anketlere doğru yanıtlar verebilen kullanıcılar para kazanabiliyor. Bu makalemde sizlere, Opinion World Turkey yani Fikir Pazarı hakkında hiç bir yerde bulamayacağınız bilgiler vermeyi amaçlıyorum. Şimdi, arkanıza yaslanın ve bu eşsiz makalenin tadını çıkartmaya başlayın dostlarım!

Fikir Pazarı Nedir?

Fikir Pazarı yani Opinion World Turkey, Research Now SSI Firmasının Türkçe dilinde hizmet verdiği bir araştırma firması yani anket firmasıdır. Türkiye’de 2013 yılında hizmete başlayan bu firmaya kayıt olmak tamamen ücretsizdir. Kayıt sayfasına ulaşmak için lütfen şu bağlantıya tıklayın! > https://www.fikirpazari.web.tr/tr-tr

Fikir Pazarı Güvenilir Mi?

Fikir pazarı, dünya çapında araştırma şirketi olarak görev yapan SSI Firması’nın Türkiye kolu olduğu için son derece güvenilir olduğunu söylemek oldukça mümkün. SSI Firması, 1977 yılında kurulmuş ve 2018 yılında Research Now Firması ile ortaklık anlaşması imzalamıştır. İki köklü araştırma firması güçlerini birleştirmiş ve ortaya çok daha fazla sayıda ulaşılabilecek anket ve yeni projeler çıkmıştır. Böylelikle bir çok güvenlik problemi de ortadan kalmıştır.

Fikir Pazarı Şikayetleri

Kıymetli dostlarım, yaptığım araştırmalar sonucunda kayda değer bir şikayet bulamadım. Fikir pazarı hakkında olumlu yorumlar olmasına rağmen, pek tabi ki olumsuz yorumlar da bulunmaktadır.

Fikir Pazarı Para Kazanma

Fikir Pazarı’ndan para kazanabilmek için yapmanız gereken tek şey, firmaya ücretsiz şekilde kayıt olup, profil bilgilerinizi eksiksiz şekilde doldurmak ve size gönderilen anket sorularını yanıtlamak! Anket doldurarak para kazanma siteleri hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olmak için lütfen aşağıdaki makalelere göz atın!

Makale #01Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri! Türkçe ve %100 Güvenilir!
Makale #02Türkçe Anket Doldur Para ve Hediye Kazan! Basit ve %100 Ücretsiz!

Fikir Pazarı Para Çekme

Fikir Pazarı Firması’ndan doldurduğunuz her anket için puan elde edersiniz. Elde ettiğiniz puanları CarrefourSA’da dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi elde etmek isterseniz buraya tıklayıp SSS göz atabilirsiniz. (Sıkça Sorulan Sorular.)

Fikir Pazarı Üyelik İptal

Dilediğiniz zaman Fikir Pazarı üyeliğinizi iptal edebilirsiniz, bu konuda da herhangi bir sorun yaşamazsınız.

Fikir Pazarı Yorumları

Kıymetli dostlarım, Fikir Pazarı ile ilgili yorumlarınızı aşağıdaki yorum alanından bize iletebilir ve tüm ziyaretçilerimizle bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Fikir Pazarı Üyeliğinizi Başlatmak İçin Lütfen Tıklayın!

Fikir Pazarı – Opinion World Turkey

Vermiş olduğumuz bu kısa giriş bilgilerinden sonra, makalemizin devamında Fikir Pazarı Firması’nın kendi dilinden soru – cevap şeklinde ilerlemeye devam edelim arkadaşlar.

Fikir Pazarı Hakkında Genel Bilgiler!

Soru: Fikir Pazarı Firmasına nasıl üye olurum?
Cevap: Bu işlem son derece basittir arkadaşlar. Yukarıdaki bağlantıya tıklayarak Fikir Pazarı’nın oturum açma sayfasındaki bilgileri doldurmanız yeterlidir. Üyeliğinizi onaylayabilmeniz için, size bir başvuru formu bağlantısı gönderilecektir. 16 yaşında veya daha küçükseniz, sizin adınıza başvurup üye olmasını, anne veya babanızdan ya da vasinizden isteyebilirsiniz. Onlar aracılığıyla anketlere kolaylıkla ve sorunsuz şekilde katılabilirsiniz.

Soru: Türkiye Cumhuriyeti dışında yaşıyorum, yine de Fikir Pazarı Paneli’ne katılabilir miyim?
Cevap: Maalesef, ne yazık ki bu panele üyelik sadece Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşlarına açıktır.

Soru: Fikir Pazarı Firması’na katılmamın bana ekstra bir masrafı olacak mı?
Cevap: Firmaya yani anket sitesine kayıt olmanın herhangi masrafı yoktur.

Soru: Firmaya katılmamdan sonra neler olur?
Cevap: Fikir Pazarı tarafından size bir hoş geldin mesajı gönderilecek ve siz de anketlere katılmak için e-posta davetleri almaya başlayacaksınız. E-postalar, katılmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri içerecektir. Anketleri doldurduğunuzda, puan kazanma fırsatınız olacak ve üç ayda bir düzenlenen bir ödül çekilişine girebileceksiniz.

Fikir Pazarı Anketleri Hakkındaki Bilgiler!

Soru: Anketler neden düzenlenmektedir?
Cevap: Anketler; şirketler, yönetimler, kamu makamları ve benzer kuruluşlar tarafından ürün ve hizmetlerini kullanan insanların görüş ve tutumlarına ilgi duydukları için gerçekleştirilmektedir. Müşterilerinin ve vatandaşlarının nasıl düşündüklerini ne kadar iyi bilirlerse, sundukları ürün ve hizmetleri iyileştirerek uyarlamaları o kadar kolay olmaktadır. Temel amaç bu şekildedir.

Soru: Hangi aralıklarla anket doldurmam istenmektedir?
Cevap: Fikir Pazarı mümkün olduğunca düzenli olarak anket davetleri göndermeye çalışıyor, ancak kimin davet alacağını veya bir üyenin ne zaman alacağını söylemeleri mümkün olmuyor. Bunun nedeni, her anketin özel olması ve müşterilerin araştırma hedeflerini temel almasıdır. Profilinize bağlı olarak, sizden daha sık veya daha az sıklıkla anket doldurmanızı isteyebilirler. Bu nedenle, profilinizi mümkün olduğunca güncel tutmanız çok önemli bir detaydır.

Soru: Anketler hangi yollarla yapılmaktadır, iletilmektedir?
Cevap: E-posta yolu ile iletilip sadece panel hesabı üzerinden yapılması mümkündür.

Fikir Pazarı Gizlilik Bilgileri!

Soru: Üye olursam diğer ürün ve hizmetlerin reklamını yapan e-postalar alacak mıyım?
Cevap: Kesinlikle hayır. Fikir Pazarı asla üyelerinin kişisel bilgilerini satmaz ve size asla bir ürün ya da hizmet satmaya çalışmaz.

Soru: Gizlilik konusunda endişem olursa kiminle görüşebilirim?
Cevap: İrtibat bilgileri, Fikir Pazarı web sitesi sayfalarının altında bağlantısı bulunan Gizlilik Politikası sayfasında detaylı şekilde verilmektedir.

Soru: Fikir Pazarı kişisel bilgilerime neden ihtiyaç duyuyor?
Cevap: Arkadaşlar genel olarak kişisel bilgiler şu amaçlarla kullanılmaktadır:

  • Panel üyeliği ve anket katılımı ile ilgili olarak sizinle iletişime geçmek,
  • Anket fırsatlarını size uygun hâle getirmek,
  • Vergilendirme gereklilikleri de dâhil, ancak bunlarla sınırlı olmaksızın, yasal yükümlülüklere uymak,
  • Fikir Pazarı teşvik programlarının idaresini sağlamak, yönetmek ve teşvik isteklerinizi yerine getirmek,
  • Fikir Pazarı ödül çekilişine girişinizi kolaylaştırmak ve ödül çekilişlerine girişler ile ilgili olarak sizinle iletişime geçmek,
  • Fikir Pazarı kayıtlarını güncellemek.

Fikir Pazarı Ödülleri Hakkındaki Bilgiler!

Soru: Fikir Pazarından elde ettiğim puanlarımı nasıl kullanırım?
Cevap: Puanlarınızı kullanmak için hesabınızda oturum açmanız ve Ödüller sayfanıza gitmeniz yeterlidir. Bu sayfada Fikir Pazarının ödül seçeneklerini bulacaksınız. Her biri hakkındaki ayrıntıları öğrenmek ve seçiminizi yapmak için sadece ilgili sekmeyi tıklamanız yeterli olacaktır.

Soru: Fikir Pazarı ödülleri nelerdir?
Cevap: Kazandığınız puanları, dilediğiniz zaman CarrefourSA’da armağan kuponlarıyla değiştirebilirsiniz.