Ödeme Yapan Türkçe Anket Firmaları ve Web Site Adresleri!

Firma #01 Firma #02 Firma #03 Firma #04 BONUS
Fikir Pazarı Market Agent Myiyo TR Napolyon GFK TR
Kayıt İçin Tıklayın! Kayıt İçin Tıklayın! Kayıt İçin Tıklayın! Kayıt İçin Tıklayın! Kayıt İçin Tıklayın!

Hakkımızda

 

Değerli ziyaretçilerimiz,

OnlineDarphane.Org 2009 yılında Emre ECER tarafından, internetten kazanç teknolojilerini anlatmak ve aynı zamanda da uygulayıp para kazanmak adına kurulmuş bir web sitesidir.

.

O günden bu güne köprünün altından tonlarca su akmış ve her şey baştan aşağıya yenilenmiştir

OnlineDarphane.Org yayın hayatına, bir Wealth Program olan OnlineDarphane E-Kitabı’nın satış sayfası olarak başlamıştır. Yaklaşık 2 yıl boyunca bu şekilde devam etmiş ve hem sahibi olan Emre ECER’e hem de OnlineDarphane E-Kitabı’nı tercih eden satış ortaklarına Binlerce Lira para kazandırmıştır!

Daha sonrasında ise, ProjeX (XNetwork) için yeniden tasarlanmış ve ProjeX Network Marketing Sistemi için insanlara hizmet vermeye devam etmiştir.

Haziran 2012 yılından itibaren ise, tüm internet kullanıcılarına, 7’den 70’e tüm kesime hitab eden, yazılar, bilgiler, makaleler ve paylaşımlar sunmuştur.

İnternetten kazanç teknolojileri için vazgeçilmez bir bilgi kaynağı haline gelen OnlineDarphane.Org bugün bu hizmetini sürdürmeye devam etmektedir. Sizde bu hizmetlerimizden yararlanmak isterseniz E-Bültenimize ücretsiz olarak kayıt olabilirsiniz. Bu sayede internetten para kazanmak adına bir bilgi eklendiğinde, bu bilgiye ücretsiz olarak anında ulaşabilirsiniz.

Emre ECER her geçen gün OnlineDarphane.Org’u geliştirmeye ve içeriğindeki bilgileri güncel tutmaya çalışmaktadır. Aksi bir durum gözünüze çarptığında ise hemen info@onlinedarphane.org adresine bildirmeniz önemle rica olunur.

OnlineDarphane.Org’un geçmişini bu şekilde kısaca özetleyebiliriz.

.

Ek olarak, yüzlerce üyesi olan bir Eğitim Forumu’na sahiptir. Bu forumdan ücretsiz olarak yararlanmak isterseniz bu adresten ulaşabilirsiniz. http://forum.onlinedarphane.org/

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu sayfaya kaç yıldız verirsin?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (No Ratings Yet)
Loading...
Görüntülenme Sayısı: 3.611