İnternet üzerinden ek iş olarak ne yapılabilir?

İnternetten Ek İş

Arkadaşlar selamlar, bugün ki konumuz; “internet üzerinden ek iş olarak ne yapılabilir” olacaktır. Bugün bunun üzerine konuşacağız, yorumlarınız ile makalemize destek olarak farklı görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Evet kıymetli arkadaşlar, internetten ek iş kavramını bir çok yerde duymuş, görmüş hatta bunu denemiş olabilirsiniz. Ancak şu an bu satırları okuduğunuza göre aradığınız sonuca bir türlü ulaşmamışsınızdır. Bugün sizlere belki de daha önce hiç rastlamadığınız yollardan, özellikle internet üzerinden ek iş yollarını anlatacağım. Şimdi arkanıza yaslanın ve sakin sakin anlattıklarımı okuyun!

 

  • Soru: İnternet üzerinden ek iş olarak ne yapılabilir?
  • Cevap: Çok fazla seçenek mevcuttur. Bunların başında, affiliate marketing yani her yerde duyduğunuz o meşhur satış ortaklığı sistemi gelmektedir.

 

  • Soru: Satış ortaklığı dediğiniz sistem nedir?
  • Cevap: Satış ortaklığı yani affiliate marketing sistemi, Türkiye’de en çok tercih edilen ek iş yöntemlerinin başında gelmektedir. Bazı internet kullanıcıları, bu sistem sayesinde ayda binlerce lira kazanmaktadırlar!

 

  • Soru: Bir ek iş yöntemi nasıl oluyor da bu kadar çok kazandırabiliyor?
  • Cevap: Oyunu kurallarına göre oynayarak… Eğer sizde bu kadar çok kazanmak istiyorsanız, ilerleyen satırlarda göstereceğimiz ek iş yöntemleri ile bu işe atılabilirsiniz.

 

  • Soru: Satış ortaklığı sistemi neden bu kadar çok tercih edilmektedir?
  • Cevap: Çünkü size çok kısa süre içerisinde internetten para kazanmaya başlatabilir. Bunu şu şekilde anlatalım… İnsanlar, internette ek iş olarak ne yapılabilir diye aratıp duruyor ve alakalı – alakasız onlarca hatta yüzlerce sayfaya ulaşıyor. Her birisinde farklı yollardan aslında aynı şeyler anlatılıyor ama bir çok kişi bunun farkına bile varamıyor. Peki neden böyle oluyor? Çünkü bizim insanımız okumayı sevmediği ve okumadığı için işin iç yüzünü bir türlü öğrenemiyor. (Eğer siz şu an bu satırlara kadar okumaya devam ettiyseniz biraz daha sabredin ve yazının devamını bekleyin. Çünkü size en iyi satış ortaklığı programlarından bazılarını göstereceğim.) Okumuyor demiştik, okumadıkları için de bir arpa boyu ilerlemiyorlar, sadece gerçekten sabreden ve bu işin üzerine giden, bıkmadan, sıkılmadan ek iş için çalışan insanlar bu işten para kazanıyor! Aslında herkes bu işi yapabilir ve internetten müthiş oranlara kazanç elde edebilirler, ancak dediğim gibi millet olarak çabuk sıkıldığımız için ve zora gelemediğimiz için olmuyor maalesef. Sadece biraz sabır olsa gerisi kendiliğinden gelecek…

 

Ek iş olarak ne yapılabilir?

  • Soru: Peki herkes gerçekten bu işi yapabilir mi, alternatif ek iş olarak neler yapılabilir?
  • Cevap: Satış ortaklığının dışında bir çok ek iş yapabileceğiniz yöntem mevcuttur, bunlarında başında network gelmektedir. Ancak network marketing sisteminin caiz olup olmadığı konusunda tartışmalar devam etmektedir, bilginize… Networkten sonra ise, yıllardır uygulanan ve pek de kazandırdığı söylenemeyen anket doldurarak, tıklayarak ve çeşitli bu tarz sistemler yardımı ile ek gelir elde edilebilen yöntemler vardır.

 

Değerli arkadaşlar, aklınıza takılan soruları kısa kısa yanıtlamaya çalıştım. Umarım sizler için az da olsa faydalı bilgiler verebilmişimdir.

Şimdi ise bu makalemin asıl konusu olan internetten yapabileceğiniz ek iş yöntemlerine yönlendiriyorum sizleri. Düşüncelerinizi mutlaka bekliyorum, yazımın ve sizi yönlendiriğim ek iş yöntemlerinin eksik kısımlarını mutlaka belirtin, görüşleriniz doğrultusunda gerekli değişiklikleri yapacağım Allah izin verirse.

Sağlıcakla kalın, bol kazançlar.

Emre ECER