İnternetten Para Kazandıran Siteler! Bomba Haber!…

İnternetten Para Kazandıran Siteler

Para Kazandıran Siteler

İnternetten para kazandıran siteler denildiğinde, akla ilk gelen her zaman anket doldurarak para kazandıran siteler ya da satış ortaklığı olarak isimlendirdiğimiz affiliate marketing siteleri gelmektedir. Oysa bunların dışında onlarca kazanç modeli bulunmaktadır. Kıymetli takipçilerim, bu özel makalemde sizler için para kazandıran siteler ile ilgili özel bir çalışma yaptım. Şimdi arkanıza yaslanın ve bu eşsiz makalenin tadını çıkartın! 🙂

Para Kazanma Siteleri

İnternette var olan sitelerin neredeyse tamamının kuruluş amacı para kazanmaktır. Elbette Kamu, Vakıf, Dini vb. sitelerin bir kısmını hariç tutabiliriz. Örnek verecek olursak bir vakıf sitesi, online olarak bağış vb. bir çalışma yürütme yetkisine sahipse, bu sitenin de kullanış amacı hem vakıf hizmetleri hem de internet sitesi üzerinden bir şekilde getiri sağlamak olduğu için vakıf siteleri de bu havuza girebilir diyebiliriz. Yani özetle, internette var olan her site bir şekilde para kazanma eğilimi göstermektedir. Tıpkı benim bu siteyi kuruş amacım da olduğu gibi…

İnternetten Para Kazandıran Siteler

İnternetten para kazanabilmek için altın bir kural vardır; ya birilerine bir şeyler satacaksınız ya da birilerine bir şekilde hizmet vereceksiniz! Satmaktan kastım, elbette ürün satışı, hizmetten kastım ise, biraz sonra adreslerini vereceğim siteler aracılığı ile çeşitli fikir ya da içerikler üretip insanlara hizmet vermektir. Hiç şüphesiz iki seçenek de ciddi anlamda emek harcamak ve sürekli yenilikçi olma eğilimi ile ön plana çıkmaktadır. Eğer rakiplerinizi takip etmez ve stabil bir çalışma düzenine girerseniz bir süre sonra gelirleriniz düşmeye ve artık online kazanç sektöründen silinmeye başlayabilirsiniz. Bu yüzden sizlere OnlineDarphane.Org aracılığı ile süreli olarak online para kazanma sektörü hakkında belki de hiç bir yerde bulamayacağınız özgünlük ve farklılıkta bilgiler katmaya çalışıyoruz. Her neyse, fazla uzatmadan konumuza dönecek olursak, internetten para kazanma siteleri ile ilgili şimdi sizlere bir takım seçenekler sunmak istiyorum. Elbette bunların başında anket ve satış ortaklığı siteleri geliyor. Çünkü anket siteleri, internetten para kazanmaya başlayan kişiler için en basit ve en zevkli yol olarak karşımıza çıkıyor. Satış ortaklığı siteleri ise gerçek anlamda para kazanmaya başlayabilmeniz için size oldukça fazla fırsat sunuyor. Ve belki de ilk defa duyacağınız freelance para kazanma siteleri ise sizlere, ekonomik özgürlüğünüz için güçlü bir adım atma imkanı sunuyor!

Bu açıklamaları yaptıktan sonra şimdi sırasıyla sektör bazında internetten para kazandıran sitelerin isimleri verelim!


#01 – Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler!

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler

İnternetten para kazanabilmek için neredeyse tüm kullanıcıların ilk başvurduğu yöntemdir anket doldurarak para kazanmak. Bu yüzden er ya da geç bu tür para kazanma siteleri ile tanışacağınızı bildiğim için, tamamen güvenilir ve ödeme konusunda hiç bir sıkıntı yaşamayacağınızı bildiğim anket siteleri ile sizi tanıştırmak istiyorum. Tüm kayıtlar ücretsizdir!

Site #01: Fikir Pazarı

Hizmet Süresi: 2013 – Günümüz

Web Site Adresi:

fikirpazari.web.tr


Site #02: Valued Opinions

Hizmet Süresi: 2004 – Günümüz

Web Site Adresi:

valuedopinions.com


Site #03: Market Agent

Hizmet Süresi: 1999 – Günümüz

Web Site Adresi:

marketagent.com


#02 – Satış Ortaklığı ile Para Kazandıran Siteler!

Satış Ortaklığı ile Para Kazandıran Siteler

Türkçe para kazandıran siteler denildiğinde, her ne kadar akla gelen ikinci yöntem olarak karşımıza çıksa da, çoğu zaman bir çok kullanıcı bu yöntemle adım atıyor online kazanç dünyasına. Peki ama Türkçe satış ortaklığı sistemleri ile para kazandıran siteleri bu kadar popüler yapan şey nedir diyecek olursanız, oldukça kısa zamanda yüksek kazançlar elde edilebilmesine olanak sağlamasıdır diyebilirim dostlarım. Bundan 10 yıl önce, minimum 2 saat içerisinde para kazanmaya başlanabilen bir sistemden bahsediyorum size. Şimdi ise saatlerin yerini günler, bazen de haftalar alabiliyor diyebilirim. Ancak tüm bunlara rağmen satış ortaklığı ile para kazanma siteleri halen popülerliğini koruyor. Şimdi sizlere Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen Affiliate yani Satış Ortaklığı sitelerini sunuyorum. Kayıtlar ücretsizdir!

Site #01: ClickMerkez

Hizmet Süresi: 2010 – Günümüz

Web Site Adresi:

clickmerkez.com


Site #02: NetAffiliation

Hizmet Süresi: 2004 – Günümüz

Web Site Adresi:

netaffiliation.com


Site #03: ClickBank

Hizmet Süresi: 1997 – Günümüz

Web Site Adresi:

clickbank.com


#03 – Freelance “Serbest” Çalışma ile Para Kazandıran Siteler!

Freelance Serbest Çalışma ile Para Kazandıran Siteler

Serbest çalışma yöntemi son yılların belki de en çok tercih edilen gerçek para kazanma siteleri arasında, öyle zannediyorum ki çoğunuzun belki de ilk defa duyacağı Freelance yani Serbest Çalışma sitelerine sıra geldi dostlarım… Bu siteler aracılığı ile ilgi alanınız her neyse, o konu üzerinden evinizin rahatlığı ve konforunda para kazanabilirsiniz. Nedir bu Freelance siteleri diyecek olursanız, çoğunlukla hizmet veren ve hizmet alan kişilerin buluştuğu ve anlaştığı siteler şeklinde özetleyebilirim. Bazıları belli bir düzende satış ortaklığı sitelerine benzerken, bazıları ise klasik forum tarzında hizmet vermektedir. Lafı daha fazla uzatmadan, sizleri güvenli ve hızlı şekilde kullanabileceğiniz Freelance Siteleri ile tanıştırmak istiyorum. Kayıtlar tamamen ücretsizdir!

Site #01: SadeceOn

Hizmet Süresi: 2013 – Günümüz

Web Site Adresi:

sadeceon.com


Site #02: WMAracı

Hizmet Süresi: 2010 – Günümüz

Web Site Adresi:

wmaraci.com


Site #03: R10.Net

Hizmet Süresi: 2005 – Günümüz

Web Site Adresi:

r10.net


Güvenilir Para Kazanma Siteleri

Makalemin başında söylediğim gibi dostlarım, internette yer alan tüm sitelerin öncelikli amacı öyle ya da böyle bir şekilde para kazanmaktır. Bazıları sadece online kazanç sektörü üzerine kurulurken bazıları ise dolaylı yoldan gelir elde etmektedir. İlerleyen zamanlarda bu makaleyi revize etmeyi ve zamanla çok daha fazla internetten para kazandıran siteler ile ilgili bilgiler vermeyi hedefliyorum. Bu aşamada yorumlarınız ve paylaşımlarınız ile bana destek olabilir ve gelecek güncellemelerden faydalanabilirsiniz.


Tüm bunlara ek olarak aşağıdaki makalelere göz atmanızda fayda var!