İnternetten Para Kazandıran Siteler! Bomba Haber!…

İnternetten Para Kazandıran Siteler

İnternetten para kazandıran siteler denildiğinde, akla ilk gelen her zaman anket doldurarak para kazandıran siteler ya da satış ortaklığı olarak isimlendirdiğimiz affiliate marketing siteleri gelmektedir. Oysa bunların dışında onlarca kazanç modeli bulunmaktadır. Bu özel makalemizde sizler için internetten para kazandıran siteler ile ilgili bir çalışma yaptık. Şimdi arkanıza yaslanın ve bu eşsiz makalenin tadını çıkartın dostlarım!

Para Kazandıran Siteler!

İnternette var olan sitelerin neredeyse tamamının kuruluş amacı para kazanmaktır. Elbette Kamu, Vakıf, Dini vb. sitelerin bir kısmını hariç tutabiliriz. Örnek verecek olursak bir vakıf sitesi, online olarak bağış vb. bir çalışma yürütme yetkisine sahipse, bu sitenin de kullanış amacı hem vakıf hizmetleri hem de internet sitesi üzerinden bir şekilde getiri sağlamak olduğu için vakıf siteleri de bu havuza girebilir diyebiliriz. Yani özetle, internette var olan her site bir şekilde para kazanma eğilimi göstermektedir. Tıpkı benim bu siteyi kuruş amacım da olduğu gibi…

Faydalı Bağlantı #1: Nasıl Bu Kadar Çok Para Kazandım? İşte Sana Hayat Hikayem!

 

İnternet Üzerinden Para Kazandıran Siteler!

İnternetten para kazanabilmek için altın bir kural vardır, ya birilerine bir şeyler satacaksınız ya da birilerine bir şekilde hizmet vereceksiniz! Satmaktan kastım, elbette ürün satışı, hizmetten kastım ise, biraz sonra adreslerini vereceğim siteler aracılığı ile çeşitli fikir ya da içerikler üretip insanlara hizmet vermektir. Hiç şüphesiz iki seçenek de ciddi anlamda emek harcamak ve sürekli yenilikçi olma eğilimi ile ön plana çıkmaktadır. Eğer rakiplerinizi takip etmez ve stabil bir çalışma düzenine girerseniz bir süre sonra gelirleriniz düşmeye ve artık online kazanç sektöründen silinmeye başlayabilirsiniz. Bu yüzden sizlere, OnlineDarphane.Org vasıtasıyla sürekli olarak online para kazanma sektörü hakkında belki de hiç bir yerde bulamayacağınız özgünlük ve farklılıkta katmaya çalışıyoruz. Her neyse, fazla uzatmadan konumuza dönecek olursak, internetten para kazanma siteleri ile ilgili şimdi sizlere bir takım seçenekler sunmak istiyorum. Elbette bunların başında anket ve satış ortaklığı siteleri geliyor. Çünkü anket siteleri, internetten para kazanmaya başlayan kişiler için en basit ve en zevkli yol olarak karşımıza çıkıyor. Satış ortaklığı siteleri ise gerçek anlamda para kazanmaya başlayabilmeniz için size oldukça fazla fırsat sunuyor. Ve belki de ilk defa duyacağınız freelance para kazanma siteleri ise sizlere, ekonomik özgürlüğünüz için güçlü bir adım atma imkanı sunuyor!

Faydalı Bağlantı #2: Ödeme Yapan Türkçe Anket Firmaları ve Web Site Adresleri!
Faydalı Bağlantı #3: DERS #01 “Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing) Nedir?”

Bu açıklamaları yaptıktan sonra şimdi sırasıyla sektör bazında internetten para kazandıran sitelerin isimleri verelim!

 

#01 Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler!

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler

İnternetten para kazanabilmek için neredeyse tüm kullanıcıların ilk başvurduğu yöntemdir anket doldurarak para kazanmak. Bu yüzden er ya da geç bu tür para kazanma siteleri ile tanışacağınızı bildiğim için, tamamen güvenilir ve ödeme konusunda hiç bir sıkıntı yaşamayacağınızı bildiğim anket siteleri ile sizi tanıştırmak istiyorum. Tüm kayıtlar ücretsizdir!

Site #01: Fikir Pazarı

Hizmet Süresi: 2013 – Günümüz

Web Site Adresi:

fikirpazari.web.tr


Site #02: Valued Opinions

Hizmet Süresi: 2004 – Günümüz

Web Site Adresi:

valuedopinions.com


Site #03: Market Agent

Hizmet Süresi: 1999 – Günümüz

Web Site Adresi:

marketagent.com


#02 Satış Ortaklığı ile Para Kazandıran Siteler!

Satış Ortaklığı ile Para Kazandıran Siteler

İnternetten para kazanma siteleri denildiğinde, her ne kadar akla gelen ikinci yöntem olarak karşımıza çıksa da, çoğu zaman bir çok kullanıcı bu yöntemle adım atıyor online kazanç dünyasına. Peki ama onu bu kadar çok popüler yapan şey nedir diyecek olursanız, oldukça kısa zamanda yüksek kazançlar elde edilebilmesine olanak sağlamasıdır diyebilirim dostlarım. Bundan 10 yıl önce, minimum 2 saat içerisinde para kazanmaya başlanabilen bir sistemden bahsediyorum size. Şimdi ise saatlerin yerini günler, bazen de haftalar alabiliyor diyebilirim. Ancak tüm bunlara rağmen satış ortaklığı ile para kazanma siteleri halen popülerliğini koruyor. Şimdi sizlere Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen Affiliate yani Satış Ortaklığı sitelerini sunuyorum. XTicaret hariç, diğer kayıtlar ücretsizdir!

Site #01: XTicaret

Hizmet Süresi: 2008 – Günümüz

Web Site Adresi:

xticaret.com


Site #02: NetAffiliation

Hizmet Süresi: 2004 – Günümüz

Web Site Adresi:

netaffiliation.com


Site #03: ClickBank

Hizmet Süresi: 1997 – Günümüz

Web Site Adresi:

clickbank.com


#03 Freelance (Serbest) Çalışma ile Para Kazandıran Siteler!

Freelance Serbest Çalışma ile Para Kazandıran Siteler

Son yılların belki de en çok tercih edilen para kazandıran siteleri arasında, öyle zannediyorum ki çoğunuzun belki de ilk defa duyacağı Freelance yani Serbest Çalışma sitelerine sıra geldi dostlarım. Bu siteler aracılığı ile ilgi alanınız her neyse, o konu üzerine evinizin rahatlığında para kazanabilirsiniz. Nedir bu Freelance siteleri diyecek olursanız, çoğunlukla hizmet veren ve hizmet alan kişilerin buluştuğu ve anlaştığı siteler şeklinde özetleyebilirim. Bazıları belli bir düzende satış ortaklığı sitelerine benzerken, bazıları ise klasik forum tarzında hizmet vermektedir. Lafı daha fazla uzatmadan, sizleri güvenli ve hızlı şekilde kullanabileceğiniz Freelance Siteleri ile tanıştırmak istiyorum. Kayıtlar tamamen ücretsizdir!

Site #01: SadeceOn

Hizmet Süresi: 2013 – Günümüz

Web Site Adresi:

sadeceon.com


Site #02: WMAracı

Hizmet Süresi: 2010 – Günümüz

Web Site Adresi:

wmaraci.com


Site #03: R10.Net

Hizmet Süresi: 2005 – Günümüz

Web Site Adresi:

r10.net


Para Kazanma Siteleri!

Makalemin başında dediğim gibi dostlarım, internette yer alan tüm sitelerin öncelikli amacı öyle ya da böyle bir şekilde para kazanmaktır. Bazıları sadece online kazanç sektörü üzerine kurulurken bazıları ise dolaylı yoldan gelir elde etmektedir. İlerleyen zamanlarda bu makaleyi güncellemeyi ve zamanla çok daha fazla internetten para kazandıran siteler ile ilgili bilgiler vermeyi hedefliyorum. Bu aşamada yorumlarınız ve paylaşımlarınız ile bana destek olabilir ve bu makalenin, mümkün olan en kısa sürede güncellenebilmesi için bana destek olabilirsiniz!


Tüm bunlara ek olarak aşağıdaki makalelere göz atmanızda fayda var!

16 üzerine düşünceler “İnternetten Para Kazandıran Siteler! Bomba Haber!…

 1. Anonim

  Freelance sektöründen bahsetmeniz iyi olmuş. İnternette bu sektör hakkında çok fazla bilgi yok, daha detaylı anlatırsanız insanlar faydalanmış olur.

 2. ufuk

  uzun zamandir bekledigim bir makale. para kazandiran sitelerle ilgili tuhaf tuhaf bilgiler var hep internette. hepsi de birbirinin kopyasi ve ise yaramayan bilgilerden olusuyor

 3. Etagramcom

  Kampanya Detayları;

  **Yeni üyelik bonusu 100TLdir.

  **12 Aylık Süper Mağaza Açılış ücretsizdir.

  **Mağaza Açılış bonusu 500TLdir.

  **Her ilan için 5TL ilan bonusu eklenecektir.

  **GET ilanları için 25TL ilan bonusu eklenecektir.

  **”Arkadaşını davet et” bonusu 25TL eklenecektir..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Görüntülenme Sayısı: 1.612