İnternetten Para Kazanma Videoları

Günümüz teknolojisi her geçen gün hızlı bir şekilde gelişirken, internetten para kazanma sektörü de bu gelişimlerden fazlasıyla payını almaktadır.

Öyle ki, eskiden web site sahipleri, internet üzerinde ziyaretçilerine bir şeyler anlatmak için sadece yazılı anlatım yaparlardı. Bunun nedeni ise, eski yıllarda video izlemenin gerçekten çok güç olması ve internet kotası dediğimiz ve zamanında hepimizin aştığı o berbat şeydir. 🙂

Fakat günümüzde artık az da olsa internet dediğimiz bu nimet hızlanmış ve de kota dediğimiz o sinir bozucu şey yavaş yavaş ortadan kalmaya başlamıştır… 😉

Tüm bunlarla birlikte, internetten para kazanma sektörü de bu nimetlerden yararlanmış ve de yararlanmaya devam etmektedir. Eskiler bilirler, internetten para kazanmak için saatlerce hatta günlerce yazılar okumak gerekirdi. Ama şimdi hemen hemen herşey artık yavaş yavaş Videolu anlatımlar ile ziyaretçilere sunulmaktadır.

.

Yeni nesil bilmez ama OnlineDarphane.Org bu sektörün öncülerindendir…

 .

Sizler için 11 adet İnternetten Para Kazanma Eğitim Videomuz bulunmakta. Bu videoları tamamen ücretsiz olarak izleyebilirsiniz 🙂

Sadece 1 şartımız var, o da şudur: 🙂

Bu sitede yani OnlineDarphane.Org da yer alan herhangi bir sayfayı, istediğiniz Sosyal Platformada yani, FaceBook / Twitter / Google+ Plus vb. yerlerde paylaşmak… 😀 Şaka değil gerçek, inanmakta güçlük çekebilirsiniz fakat %100 gerçek bir hizmet bu 😉 İsterseniz bu sayfanın devamın yer alan yorumları okuyabilirsiniz…

 

 

Şimdi sizlere videolarımızın içeriğini sunmak istiyoruz:

 

Affiliate Marketing Sistemi Eğitim Videosu

01 Numaralı bu Eğitim Videomuzda “Affiliate Marketing Sistemi” en basit ve en sade hali ile anlatılmaktadır. 10:03 dakikadan oluşan bu müthiş videomuzda, örneklerle “Affiliate Marketing Sistemi“ni kolayca kavrayabilirsiniz.

Ayrıca videomuzda, başlıca “Affiliate Marketing Ağ“larına da değinilmektedir. Aslında bu Eğitim Videosu, sistemin temel özetini oluşturmaktadır.

Bu Video sayesinde sayfalarca gereksiz yazı okumak zorunda kalmayacaksınız, çünkü her şeyi sesli ve görsel bir anlatım ile izleyebileceksiniz…

 

 

ClickBank.Com Affiliate Ağı Üyelik Eğitim Videosu

Bu Eğitim Videomuzda ise sizlere “Affiliate Marketing Sistemi”nde tartışılmasız çok önemli bir yere sahip olan “ClickBank.Com Affiliate Ağı” üyelik işlemlerini anlatmaktayız.

Sıfır İngilizce bilgisine dahi sahip olsanız, bu benzersiz “Eğitim Videosu” sayesinde, “ClickBank.Com”a Üyelik İşlemlerinizi kolay, basit ve hızlı bir şekilde halledebilirsiniz.

Özellikle İngilizce bilgisi olmayan insanlar için çok büyük bir sorun teşkil eden üyelik adımları, bu “Eğitim Videosu” sayesinde sorun olmaktan çıkıyor ve çocuk oyuncağı haline geliyor…

 

 

ClickBank.Com Affiliate Ağı Kullanımı Eğitim Videosu

“OnlineDarphane” Eğitiminin 03 numaralı bu “Eğitim Videosu”nda ise “ClickBank.Com Affiliate Ağı“nın içeriği tüm detayları ile en ince ayrıntısına kadar sizlere müthiş bir şekilde anlatılmaktadır.

Bu Eğitim Videomuzda anlattığımız başlıca konular şunlardır:

– Günlük veya haftalık kazançların takibi nasıl yapılır ve ödeme periyotlarına nereden bakılır?

– Şifre değiştirme işlemleri nasıl yapılmaktadır?

– Adrese gönderilecek ödeme çekinin miktarı hangi alandan değiştirilir?

– Ödemelerin yani gönderilen çekin detaylarına nereden bakılır?

– Satışların detaylı analizi nasıl yapılır?

– Ürünlerin sergilendiği sayfalar nerededir ve ürünlerin detaylarına nasıl bakılır?

– Satış başı komisyon ve kazanç oranlarına nasıl bakılır?

– Ürünlere nasıl “Affiliate” yani “Satış Ortağı” olunur?

Kısacası, “ClickBank.Com Affiliate Ağı”nın tüm ince detaylarını bu Eğitim Videomuzda, müthiş bir anlatım ile bulabilirsiniz…

 

 

Google Adwords Kayıt Eğitim Videosu

Bu videomuzda, tüm dünyaca bilinen “Google Adwords Platformu” anlatılmaktadır. “Google Adwords“ün çalışma prensibi ve işleyişi hakkında genel bir bilgi verilip, nasıl kayıt olunacağı adım adım anlatılmaktadır.

Kayıt işlemlerinden sonra “Fatura Bilgileri“nin nasıl girileceği tüm detayları ile sizlere sunulmaktadır.

– Fatura Bilgileri nasıl girilir?

– Nelere dikkat etmek gerekir?

– “Google Adwords”e ödeme işlemleri nasıl yapılmaktadır?

– Bu adımlar nasıl olmaktadır?

– “Kredi Kartı” ya da “Banka Havalesi” ile ödeme işlemleri nasıl işleme alınmaktadır?

– “Banka Havalesi” ile ödeme işlemleri nasıl olmaktadır?

– “Para Transferi” yaparken kullanılan “Referans Numarası” nedir ve nasıl kullanılır?

– Nelere dikkat etmek gerekir?

Ve daha bir çok detay bu Eğitim Videomuzda sizlere adım adım mükemmel bir şekilde anlatılmaktadır…

 

 

ClickBank.Com Ürün Analizi ve Ürün Bulma Eğitim Videosu

Bu müthiş “Eğitim Videosu”nda ise, “ClickBank.Com Affiliate Ağı“ndan ürün bulma işlemleri anlatılmaktadır. Derinlemesine bir ürün analizi yapılmaktadır ve en önemli noktası ise, ürünlerin “Google Adwords Reklam Aracı“nda yasaklı olup olmadığını %90 oranında nasıl anlaşılacağını anlatmaktadır!

Ürün analizi yapılırken, farklı web sitelerinden yararlanılmaktadır ve bu web siteleri sizlere oldukça fayda sağlamaktadır. Çünkü bize, aynen “ClickBank.Com”da olduğu gibi satışı en çok olan ürünleri ya da en popüler ürünlerin yanında, “Google Adwords”de reklamı olan ürünler hakkında geniş çaplı fikirler vermektedir…

Ürünlerin “Gravity“sinin, hangi aralıklarda olması gerektiği anlatılmaktadır, yani satış aralıklarının ne oranda olması gerektiği hakkında detaylı bilgiler verilmektedir. Ayrıca yine bu web sitelerinden “Google Adwords”de kullanmak üzere “İngilizce Anahtar Kelimeleri ve İngilizce Hazır Reklam Metinleri” de ücretsiz olarak bulunmaktadır.

Bu da şu demek oluyor, “Google Adwords“de yasaklı olan ürünleri Ücretsiz bir şekilde nasıl bulunacağını sizlere açıklıyoruz, ayrıca bunun yanı sıra hazır bir şekilde “İngilizce Reklam Metinleri ve Anahtar Kelimerini” de bulma şansını sizlere sunuyoruz. Yani bu Eğitim Videosu sayesinde, bir taşla iki kuş vurmuş oluyorsunuz!…

 

 

Google Adwords Kampanya Ayarları Eğitim Videosu

06 Numaralı bu Eğitim Videomuzda, “Google Adwords Kampanya Ayarları” en ince ayrıntısına kadar anlatılmaktadır. Sıfırdan başlayarak tüm adımlar teker teker sizlere sunulmaktadır.

Örneğin:

– “Kampanya Adı” nasıl girilir?

– Kampanyamızdaki reklamların gösterileceği “Yerler ve Diller” nasıl seçilmelidir? Yani kampanyamızdaki “Reklamlar” hangi ülkelere ve de hangi dili konuşan insanlara gösterilmelidir?

Tüm bunların detaylarını yine Ücretsiz olarak bulabileceğimiz web sitelerinden öğrenebiliriz. “Affiliate” yani “Satış Ortağı” olunan bir ürüne en çok hangi ülkelerden rağbet olmaktadır? Tüm bunların detayları anlatılmaktadır.

Daha sonra ise önemli bir nokta olan, kampanyadaki reklamların hangi “Ağlarda” ve hangi “Cihazlarda” gösterilmesi ve de ardından “Günlük Reklam Bütçesi” nasıl girilmelidir?

Bunlar en ince ayrıntısına kadar bu müthiş Eğitim Videomuzda anlatılmaktadır…

 

 

Google Adwords Reklam Metni ve Anahtar Kelime Oluşturma Eğitim Videosu

Bu eşsiz Videomuzda ise “Google Adwords Reklam Aracı“nda Reklam Metni ve Anahtar Kelime Oluşturma Yöntemleri anlatılmaktadır. Daha sonra ise her bir kelime için “Tıklama Başı Maliyet(TBM)” oranları nasıl girilmelidir, bunlara değinilmiştir.

Yine bu videomuzda da, bir önceki videomuzdan bağımsız bir şekilde farklı web siteleri anlatılmaktadır. Bu web sitelerinden “Hazır İngilizce Reklam Metni ve Anahtar Kelimeler” bulmak son derece basit ve zahmetsiz bir hale getirilmektedir!…

İngilizcenin yanı sıra, “Rusça, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca” dillerindeki reklam metinlerini nasıl ücretsiz bir şekilde bulunacağı anlatılmaktadır.

Ürünlere ait “Affiliate Sayfası” yani “Satış Ortaklığı Sayfası” nedir? Bu sayfalar Affiliatelerin hangi amaçla işine yarar? Bu sayfalardan nasıl yararlanacağının tüm detayları ile siz değerli ziyaretçilerimize anlatılmaktadır…

 

 

ClickBank.Com Tracking ID Eğitim Videosu

08 Numaralı son derece önemli olan bu videomuzda “ClickBank.Com Tracking ID” konusu ayrıntılı şekilde işlenmektedir. Bu “Eğitim Videosu” sayesinde maliyeti azaltıp, kazançları arttırmak için çok önemli bir yere sahip olan “Tracking ID (TID)“nin A’dan Z’ye her şeyi anlatılmaktadır.

“Tracking ID” nedir? Nasıl oluşturulur? Oluştururken nelere dikkat etmek gerekir? “Tracking ID” ile birlikte “Google Adwords”de yeni bir “Reklam Grubu” nasıl oluşturulmalıdır? Tüm bu adımların detaylarını bu müthiş Eğitim Videomuzda bulabilirsiniz.

Ayrıca “Tracking ID” ile oluşturulan bir reklam grubundan satış geldiğini nasıl anlarız, bunun detayları “ClickBank.Com” üzerinden ayrıntılı bir şekilde anlatılmaktadır…

 

 

XTicaret.Coma Üye Olma ve Aktif Hale Getirme Eğitim Videosu

09 Numaralı bu Eğitim Videomuzda daha önce kimsenin bu denli anlatmadığı şekilde “XTicaret.Com Affiliate Ağı” anlatılmaktadır. Sistem ve işleyişi hakkında genel bilgiler verilmektedir.

Daha sonra ise “XTicaret.Com Affiliate Ağı“na nasıl üye olunacağı ve bu üyeliği nasıl aktif hale getirileceği A’dan Z’ye saniyesi saniyesine tüm detayları ile sizlere sunulmaktadır…

 

 

XTicaret.Com Affiliate Ağı Kullanımı Eğitim Videosu

10 Numaralı bu benzersiz Eğitim Videomuzda ise, daha önce hiç kimse tarafından anlatılmayan müthiş bilgiler yer almaktadır. “XTicaret.Com Affiliate Ağı“nın kullanımı tüm detayları siz değerli üye adaylarımıza anlatılmaktadır.

Kişisel Bilgilerin” nasıl değiştirileceği? “Banka Hesabı” girişinin nasıl yapılacağı? “Kazançların ve Ödemelerin” takibinin nasıl yapıldığı tüm detayları ile sunulmaktadır.

Ve tabi ki “Ürün Bulma” işlemleri anlatılmaktadır. Ürünlerin detaylarına nasıl ve nereden bakılacağı gösterilmektedir. Ürünlere ait “Komisyon” oranlarına nereden bakılmaktadır? “Satış Başı Kazançlara” nereden bakılmaktadır? Ürünlerin “Satış Performansına” nereden bakılacağı anlatılmaktadır. Ve de tabi ki ürünlere nasıl “Affiliate” yani “Satış Ortağı” olunacağı A’dan Z’ye yer almaktadır.

Yine son derece önemli bir konu olan, “Takip Kodu Üretme” işlemleri de yer almaktadır.

Sadece “XTicaret.Com” üyelerine özel olarak hazırlanan bir bölümde, ürün satışlarını daha etkili kılmak için ürünlere ait özel tanıtım bilgileri mevcut durumdadır. Bu bilgilere nereden ve nasıl ulaşılacağı sizlere en ince ayrıntısına dek sunulmaktadır. Ayrıca tüm satışların detaylı şekilde analizine nereden bakılacağı da ek olarak anlatılmaktadır.

Bu benzersiz “Eğitim Videosu” sayesinde, “XTicaret.Com Affiliate Ağı“nda acemi bir üye değil, işini ve ne yapacağını bilen bilinçli bir üye olacaksınız…

 

 

Askıya Alınan Google Adwords Hesabının Yerine Yeni Hesap Açma Yöntemleri Eğitim Videosu

Serinin en önemli “Eğitim Videoları”ndan birisi olan 11 Numaralı bu Videomuzda, Askıya alınan “Google Adwords” Hesabının yerine, bilgisayarımıza format atmadan nasıl yeni bir hesap açılacağı müthiş bir anlatım dili ile sizlere anlatılmaktadır.

Bilgisayarımızın “Geçmişi” nasıl silinir? “Gizli Dosyalar” nasıl aktif hale getirilir? “İnternet Tarayıcılarının” geçmişleri nasıl silinir ve temizlenir? Bilgisayarın işletim sistemindeki “Adı” nereden ve nasıl değiştirilmektedir? “DNS Bilgileri” nasıl olmalıdır? Ayrıntılı bir şekilde sizlere sunulmaktadır.

Tüm bu işlemlerden sonra “İnternet Modemine” nasıl reset atılacağı anlatılmaktadır. Yani modemin hafızasının nasıl sıfırlanacağı tüm detayları ile anlatılmaktadır.

Daha sonra, internet sağlayıcının vermiş olduğu “Kullanıcı Adı ve Şifre” bilgileri nasıl ve nereye girilmelidir? bunlardan bahsedilmektedir.

Ve çok az insanın bildiği bir konu olan “Sanal Kredi Kartı” oluşturma işlemleri anlatılmaktadır.

– “Sanal Kredi Kartı” nedir?

– Nasıl oluşturulur?

– Nasıl limit verilir?

– Nasıl iptal edilir?

Tüm detaylar mükemmel bir anlatım ile bu videomuzda A’dan Z’ye anlatılmaktadır.

 

 

 

Evettttt……

Tüm bunlara ücretsiz olarak sahip olacağınıza halen inanamıyorsunuz değil mi:) İnanamazsınız çünkü bunu bizden başka hiç kimse böylesine yapmıyor, basit bir paylaşım sonucu tüm bu bilgilere sahip olmak gerçekten tuhaf geliyor sizlere farkındayız 😉

 

Her neyse artık bu yazımızı sonuna gelirken, yapmanız gereken o basit şeyi tekrar hatırlatmak istiyoruz sizlere:

Tek yapmanız gereken, OnlineDarphane.Org’da yer alan herhangi bir Sayfayı ya da Yazıyı, yine herhangi bir Sosyal Medya Platformunda Paylaşmanız 🙂 Hepsi bu… 🙂 🙂

Umarız bu videolar sayesinde bir çok şeyi hiç bir ücret ödemeden öğrenebilirsiniz…