En Son Yayınlanan İçeriğimiz!
Para Kazandıran Uygulamalar! +42 Android ve iOS Mobil Uygulama! - +45.000

İnternetten Para Kazanmak

İnternetten Para Kazanmak

İnternetten para kazanmakinternetin var olduğu zaman içersinde hiç bir zaman hız kesmeden gelişmeye ve de geliştirilmeye devam etmiştir.

.

Şu an çok büyük sektör haline gelen internetten para kazanmak dünyası, ilerleyen yıllarda daha da gelişecek gibi görünüyor. Bununla birlikte bütün büyük firmalar, özellikle giyim ve alışveriş alanında hizmet gösteren firmalar, büyük bir hızla işlerini internet ortamına kaydırıyorlar. Çünkü internetin kısa bir süre sonra nasıl dev bir sektör haline geleceğini biliyorlar. Hatta geldi bile diyebiliriz.

.

Tüm bunların yanı sıra, insanlar internetten çalışmayı, internetten gelir elde etmeyi çok daha cazip buluyorlar. Buna hemen hemen herkes dahil…

.

Peki ama internetten nasıl para kazanılır?

Şimdi sizlere kısaca internetten nasıl para kazanabileceğinizi anlatacağız ve para kazanabilmeniz için bir kaç özel yöntem göstereceğiz.

.

 1-) Affiliate Marketing:

Affiliate Marketing denilince akla ilk gelen hemen bir E-Kitap yani Wealth Program olur. Çünkü Türkiye, Affiliate Marketing Sistemini Google Kazançları E-Kitabı ile tanımıştır. Evet bu bir Affiliate yani Satış Ortaklığı yöntemidir ancak Affiliate Marketing sadece bu anlama gelmemektedir.

Affiliate Marketing demek, en kaba haline ile; yüksek olasılıkla internet üzerinden satışa sunulmuş ürünlere, ürün sahibinin izni ile satış ortağı olup, her satıştan belli bir komisyon kazanmak anlamına gelmektedir.

Örneğin; bu bir E-Kitap olabilir, bir Hosting (Web Site) Hizmeti olabilir. Yani kısacası internet üzerinden satışı olan her ürün için geçerlidir…

Ürün sahibi size der ki; al kardeşim ürün şu, fiyatı da şu, sana da her satıştan şu kadar komisyon veriyorum. Sat kazan… Tabi ki bunlar için kullanılan Affiliate Marketing Ağları vardır. Bu ağlar üzerinden bu işlemler otomatik olarak gerçekleşir. Yani ürün sahibinin, size komisyon oranınızı vermemesi gibi bir durum söz konusu bile değildir. Satış ortakları genellikle, Ürün sahiplerini tanımazlar bile 🙂

Aslında bakıldığında müthiş oranda para kazandıran ve yapması da bir o kadar zevkli bir iştir affilate marketing. Fakat, bizim bu güzel üklemizde yaşayan, bu ülkeye yakışmayan milyonlarca insan var ne yazık ki, her şeyde olduğu gibi bu işte de ortaya dolandırıcılar ve düzenbazlar çıkmış durumda. Bu tür insanların yüzünden Affiliate Marketing Sektörü ciddi yaralar almış durumdadır. Ancak yavaş yavaş kendini toparlamaya başlamıştır.

Yani kısacası Affiliate Marketing ile çok ama çoookkk para kazanabilirsiniz 🙂

.

Şimdi diğer yönteme geçelim..

.

2-) Network Marketing:

Network Marketing Sisteminin geçmişi on yıllar öncesine dayanıyor 🙂 Çok ama çok eski bir para kazanma yöntemidir. Ciddi anlamda çalışma gerektiren yöntemlerin başında gelir diyebiliriz. Fakat emeğinizin karşılığını emin olun ki fazlasıyla alırsınız bu yöntemde..

Network Marketing‘de kazançlar hemen oluşmaz, kazançlarınız zamanla oluşur ve oluşmaya başlandığında da artık devamı hiç durmadan gelir, sürek olarak para kazanmaya başlarsınız 🙂

Network marketingin en güzel yanı budur, en kötü yanı ise para kazanmak için biraz beklemeniz gereklidir, çünkü network kelimesinden de anlaşılacağı üzere bu bir ekip işidir. Yanınıza güçlü ve ne istediğini bilen kişilerle yola çıkmanız gereklidir. Öyle sen çalış ben yatayım ya da tam tersi ben çalışayım aman ağam, paşam sen yat yorulma gibi davranışları bu sistem asla kabul etmez ve mutlaka bir noktada tıkanır.

Network Marketing’de çalışmayı tercih ettiğinizde binlerce lira para kazanırsınız, hatta para kazanmaktan bile sıkılırsınız. Siz sistemi bir kez yerine oturttuğunuzda sistem artık siz istemeseniz dahi size para kazanmadırmaya devam eder. Bu hemen hemen her türlü network marketing sistemi için geçerlidir.

Kısacası network marketing sistemi ile affiliate marketing sisteminden kazandığınız paranın kat kat fazlasını kazanabilirsiniz. Fakat dediğimiz gibi bu iş için sabır ve çalışma azmi gereklidir…

.

Evet artık yavaş yavaş bu açıklamalarımızın sonuna gelirken, sizleri yazımızın başında belirttiğimiz gibi para kazanma yöntemlerine yönlendiriyoruz. Bu yöntemler sizin fazlasıyla işinize yarayacaktır.

Umarız istediğiniz gibi internetten para kazanmaya başlar ve kendinize, ailenize ve de sevdiklerinize yardımcı olursunuz…

2 üzerine düşünceler “İnternetten Para Kazanmak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Online Para Kazanma
Görüntülenme Sayısı: 2.433