Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri! (Günde 100.00 TL)

Anket Doldurarak Para Kazanma
Anket Doldurarak Para Kazanma

Anket Doldurarak Para Kazanma

Anket doldurarak para kazanma adına sizler için özel olarak hazırladığım bu makaleme hoş geldiniz diyerek işe başlamak istiyorum arkadaşlar. Bugün yine burada, bir çok kişi için önemli olduğunu düşündüğüm bir konuya açıklık getirmek için sizlerleyim. Konumuz; anket doldurarak para kazandıran siteler yani anket doldur para kazan siteleri!

Bunun için öncelikle kendimize şu iki soruyu sormamız gerekiyor:

 1. Anket doldurarak para kazanmak gerçek mi?
 2. Şayet gerçekse bu işten ne kadar para kazanabiliriz?

İlk olarak, evet arkadaşlar anket doldurarak para kazanmak hiç olmadığı kadar gerçek ve günümüzde bu şekilde gelir elde etmeye çalışanların sayısı, her geçen gün hızlı bir şekilde artmaya devam ediyor!

Ne kadar kazanacağımıza gelecek olursak, bu biraz klişe bir yanıt olacak ama gerçek anlamda tamamen size bağlı bir durum! Ayda 50 TL’de kazanabilirsiniz, 500 TL’de, hatta başlıkta belirttiğim gibi, dört elle bu işe sarılırsanız günde +100 TL bile kazanabilirsiniz!

Bunun nasıl basit bir şekilde mümkün olabileceğini biraz sonra göstereceğim ama yüksek beklentiler içerisine girmemeniz gerektiğini en başta belirtmek isterim…

Bu makaledeki amacım; Türkiye’de hizmet veren ve tamamı Türkçe içerikli güvenilir anket sitelerinden oluşan anket firmalarının listelerini sizlere sunmak olacak.

Göstereceğim bu anket siteleri yani anket firmalarına tamamen ücretsiz şekilde kayıt olabilir ve gönderilen anketleri cevaplayarak, doğrudan Türk Lirası veya Hediye Çeki Puanları kazanabilirsiniz!

Anket Doldurarak Para Kazanmak

“Tavsiye #01”

Şimdi yapmanız gereken tüm işlemleri büyük bir titizlik ve önemle adım adım anlatacağım. İlk etapta tamamen ücretsiz olarak kayıt olabileceğiniz anket şirketlerinin yani anket doldurarak para kazanma sitelerinin isimlerini ve kayıt adreslerini sunacağım. Sonrasında ise bu firmalara kayıt olurken nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve nasıl daha çok para kazanabileceğinizi en ince detayına kadar anlatmaya çalışacağım. (Hazırlığı günler süren ve her kelimesi defalarca kontrol edilen bu makaleyi dikkatli şekilde okumanızı öneriyorum! Çünkü, önemli ve sır niteliğindeki bu bilgileri sizinle paylaşabilmek için haftalarca araştırma ve denemeler yapmam gerektiğini önemle belirtmek istiyorum.)

“Tavsiye #02”

Erkek üyelere nazaran, başta kadın üyeler olmak üzere, orta ve ileri yaş grubu üyeliklere çok daha fazla anket gönderimi yapıldığından, üyeliklerinizi; eşiniz, anneniz veya kardeşiniz, kısacası güvenebileceğiniz herhangi bir kişi üzerinden açmanızı ve göstereceğim firmaların tamamına kayıt olarak kazançlarınızı katlamanızı öneriyorum.

Anket Siteleri

# Ocak Ayı Güncel Listesi! #

ÖNEMLİ UYARI: Bazı sitelerin aylık kayıt kontenjanları sınırlı sayıdadır, bu sebeple kayıt için acele etmelisiniz!

#01 Surveoo TR
(Kayıtlar kapanmak üzere!)
Kayıt Ol!
#02 Ipsos TR
(Kayıtlar kapanmak üzere!)
Kayıt Ol!
#03 YouGov TR
Daha çok anket alıp, daha fazla kazanmak için bu üyeliği mutlaka deneyin!
(Sadece 55+ yaş üstü kişiler!)
İpucu: 1967 ve öncesi doğanlar!
Kayıt Ol!
#04 Fikir Pazarı TR
(Kayıtlar kapanmak üzere!)
Kayıt Ol!
#05 Survey Pago TR Kayıt Ol!
#06 Market Agent TR Kayıt Ol!
#07 Mobrog TR Kayıt Ol!

Anket Doldur Para Kazan

 Detay #01:  Yukarıda belirttiğim anket firmalarına kayıt olduktan sonra, profil bilgilerinizi eksiksiz şekilde doldurmanız çok önemli. Aksi taktirde yetersiz profil bilgilerine sahip olunduğu için firmaların anket gönderimleri oldukça azalacaktır. Kısacası kendinizi anket şirketlerine ne kadar çok tanıtırsanız, o kadar çok ücretli anket doldurma, dolayısıyla o kadar çok anket ile para kazanma şansına kavuşabilirsiniz.

 Detay #02:  İster istemez bilgilerinizin güvenliği için şüphe duyabilirsiniz, bende ilk tanıştığım anket firmaları için aynı sorunu yaşıyorum evet doğru ama size sunduğum bu şirketler oldukça köklü bir geçmişe ve güvene sahip araştırma firmaları yani güvenilir anket siteleridir. Bu konuda içinizin rahat olması önemli bir detay olduğu için şu örneği vermek istiyorum:

 • Güvenlik sebebiyle cep telefonu veya adres bilgilerinizi vermek istemediğiniz bir anket sitesine, kazançlarınızı nakite çevirebilmek için İsim Soyisim veya IBAN bilgilerinizi vermeniz sizce ne kadar güvenli olabilir? 🙂 Burada önemli olan karşılıklı güvendir… Eğer siz kendinizi firmaya gerçek bir anket katılımcısı olarak tanımlar ve aslında çok da önemli olmayan bu bilgileri firmayla paylaşırsanız, firma da yani anket doldurarak para kazandıran siteler de size güven duyup daha çok anket gönderecek ve hemen hemen her konuda size öncelik tanıyacaktır. Bu şekilde hesabınızı aktif etmeniz, sizin gerçek bir kişi ve gerçek anlamda anket doldur para kazan siteleri için gönüllü bir internet kullanıcısı olduğunuzu göstermekte, dolayısıyla en güvenilir anket siteleri de neredeyse bu şekilde işlem yapan tüm üyelerine öncelik tanımaktadırlar. 😉

 Detay #03:  Bilgilerinizin güvende olduğundan emin olduktan sonra gelelim bir diğer önemli konuya. Bazen kayıt aşamasında, bazen de kayıt işlemi tamamlanıp profil bilgilerinizi doldurma aşamasında bulunduğunuz bölgenin posta kodu istenebilir. Eğer posta kodunuzu bilmiyorsanız PTT’nin aşağıda yer alan adresinden kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

 Detay #04:  Dördüncü maddemiz biraz tuhaf gelebilir ama daha çok para kazanabilmek adına kesinlikle yapılması gereken bir işlem olarak değerlendirmemiz gerekiyor. Biz erkekler olarak kendimize pek harcama yapmayız, sadece ciddi anlamda ihtiyacımız olduğunda bir şeyler alırız. Anket doldurarak para kazanma siteleri yani en iyi anket siteleri de bu durumun farkında oldukları için, erkek üyelerine nazaran kadın üyelerine çok daha fazla anket gönderimi yapmaktadır. Eğer eşiniz, anneniz veya kardeşleriniz ya da güvenebileceğiniz kadın arkadaşlarınız varsa… Sanırım ne demek istediğimi anladınız. 🙂

 Detay #05:  Beşinci ve son önemli uyarım ise hayati önem taşıyor diyebilirim. Anket firmalarına kayıt olduktan sonra, maksimum “1 hafta – 10 gün” içinde mutlaka ilk anket bildiriminizi almanız gerekiyor. Yani anket sitelerinin size en az 1 adet anket göndermesi gerekiyor. Eğer bu süre içerisinde hesabınıza doldurabileceğiniz herhangi bir anket tanımlanmamışsa, yolunda gitmeyen bir şeyler ya da yanlış yaptığınız bazı şeyler var demektir. Bunların olmaması ve o ilk anketi alabilmeniz için tüm bilgilerinizin, özellikle de e-posta adresinizin sisteme doğru bir şekilde girilmesi ve onaylanması gerekiyor. (Bu konunun üzerinde çok duruyorum çünkü eğer bu 1 hafta – 10 günlük süreç içinde anket dolduramazsanız büyük ihtimalle sonraki dönemlerde de anket doldurmanız pek mümkün olmayacaktır. Çünkü sistem sizi spam yani sahte hesap olarak tanımlamış olabilir.)

“Tavsiye #03”

İlk 1 hafta – 10 günlük zaman diliminde, her ne kadar e-posta yolu ile bilgilendirme yapılıyor olsa da, hemen hemen her gün firmada oluşturduğunuz hesaba giriş yapıp, yeni anket olup olmadığını kontrol etmeyi unutmayınız! Bazı durumlarda gönderilen e-postalar spam/gereksiz/önemsiz klasörlerine düşebiliyor ya da hiç ulaşmayabiliyor!


Anket Doldur Para Kazan Siteleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Anket sitelerine nasıl kayıt olacağım?

Yukarıda verdiğim listede yer alan “Kayıt Ol!” bağlantısına tıklayın. Karşınıza doğrudan sitelerin kayıt sayfaları açılacaktır. Buradaki bilgilerin tamamı Türkçe olduğu için hiç zorlanmadan basit bir şekilde kayıt formunu doldurun ve gönderin. Sonrasında e-postanıza gelen aktivasyon yardımı ile hesabınızı aktif edin ve online anket doldurma sitelerinin size anket göndermesini bekleyin.

Sitelere kayıt olurken verdiğim kişisel bilgilerim güvende mi?

Aslında bu soruya, yukarıda yer verdiğim önemli detayların 2. maddesinde değinmiştim. Tekrar hatırlatmak gerekirse, elbette bana göre size sunduğum bu anket firmaları son derece güvenilir anket yaparak para kazanma sitelerinden oluşmaktadır. Sadece birer web sitesinden ibaret değil, makalenin ilerleyen bölümlerinde göreceğiniz üzere tam anlamı ile şirket ofisleri, açık adresleri ve bunun gibi bir çok detay, şeffaf şekilde üyelerine sunulmaktadır. Tüm bunlara rağmen, sorumluluğun tamamen sizde olduğunu önemle belirtmek isterim.

Anket sitelerine kayıt olurken Sözleşme vb. bir şey imzalamam gerekiyor mu?

Kesinlikle hayır. Standart kullanıcı sözleşmesi dışında hiç bir şeye onay vermek zorunda değilsiniz. Klasik olarak “Şartlar ve Koşullar” hükümlerini kabul etmeniz yeterli, firma sahipleri ile oturup anlaşma yapmanıza gerek yok.

Anket sitelerinde yer alan üyeliklerimi istediğim zaman iptal edebilir miyim?

Size sunmuş olduğum anket doldurarak para kazanma sitelerinin tamamı kaliteli firmalar yani şeffaf şekilde hizmet vermeye çalışan anket doldur para kazan sistemleridir. (En azından ben böyle düşünüyorum.) Bu doğrultuda, istediğiniz zaman üyeliklerinizi iptal edebilir ve kişisel bilgilerinizi silebilirsiniz.

Anket doldurarak para kazandıran siteler bana nasıl ulaşıp anket gönderecek?

Bu sorunun cevabını da yukarıda yer alan 5. maddemizde detaylı şekilde anlatmıştım arkadaşlar. Kısaca şunu söylemek istiyorum ki, ilk 1 hafta – 10 günlük zaman diliminde kesinlikle fırsat bulduğunuz her an anket doldurarak para kazandıran sitelere giriş yapıp yeni anket olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. İlk anketinizi doldurduktan sonra işler rayına giriyor ve bir çok anket sitesi artık e-posta yolu ile sizi bilgilendirmeye başlıyor. Elbette hepsi bu yöntemi kullanmadığı için haftada bir kaç gün (mümkünse her gün), bilgilendirilme yapılmamış olsa bile, panel hesaplarına giriş yapıp yeni anket kontrolü yapmanız size fayda sağlayacaktır. Böylelikle açılan yeni anketleri kaçırmamış olursunuz.

Anketleri nasıl doldurmam gerekiyor?

Belli bir kural ya da şart yok, bu konuda tamamen özgürsünüz. Dikkat etmeniz gereken tek şey, hiç bir soruya absürt yanıtlar vermemenizdir. Yani anketleri hemen bitirmek için yalan yanlış bilgiler verirseniz sonrası için anket alımlarınız düşecek ve zaman içinde belki de anket gönderilmeyen üye statüsüne düşürüleceksiniz. Sorulara vermeniz gereken yanıtlar genellikle test yani işaretlemeli, seçmeli olduğu için hiç zorlanmadan anketleri doldurabilirsiniz.

Anket sitelerinden gönderilen tüm anketleri doldurmak zorunda mıyım?

Kesinlikle böyle bir zorunluluğunuz bulunmuyor. İstediğiniz anketi doldurabilir, istediğinizi de pas geçebilirsiniz, tercih tamamen size ait. Ancak size tavsiyem gönderilen tüm anketlere, en uygun yanıtları vererek eksiksiz şekilde doldurmanız yani devamlılığı sağlamanızdır.

Anket doldurarak para kazandıran sitelerin mantığı nedir, neden bize ödeme yapılıyor?

Anket doldurarak para kazandıran siteler ile ilgili süreç, şu şekilde gerçekleşiyor:

X = Ürün ya da Hizmet Sahibi.
Y = Anket Firması / Sitesi.
Z = Anket Firması Üyesi (anket doldurarak para kazanan kişi).

X Ürün ya da Hizmet Sahibi, Y Anket Firması’na herhangi bir konu hakkında araştırma yaptırması için ücret ödüyor. Z Anket Firması Üyesi (anket doldurarak para kazanan kişi)’de firmanın gönderdiği her bir anketi başarılı şekilde tamamladıktan sonra gelir elde ediyor. Yani kısacası; Y Anket Firması, X Ürün ya da Hizmet Sahibi’nden elde ettiği geliri, Z Anket Firma Üyesi (anket doldurarak para kazanan kişi) ile paylaşmış oluyor. Süreç temelde bu şekilde işliyor.

Anket doldurarak para kazanma sitelerinden ne kadar gelir elde edebilirim?

Unutmayın arkadaşlar, ne kadar çok anket doldurarak para kazanma sitesine kayıt olursanız o kadar çok gelir elde etme şansınız olacaktır. Bir siteden ayda 50 ila 100 Lira arası bir oran kazanıyorsanız, 5 ya da 10 farklı anket sitesine kayıt olduğunuzda bu rakam 500 ila 1000 Lira arası bir orana katlanacaktır. Burada önemli olan, her fırsatta belirttiğim gibi ödeme yapan anket firmalarını bulabilmek ve bu firmalara tam anlamıyla eksiksiz şekilde kayıt olup karşılıklı bilgi alışverişi yapabilmektir. Ayrıca biraz sonra göreceğiniz üzere detaylandırarak anlattığım anket sitelerin, referans sistemlerini kullanabilir ve kazançlarınızı arttırma yoluna gidebilirsiniz.

Anket sitelerinden elde ettiğim gelirler bana nasıl ulaşacak?

Temelde 2, pratikte 3 farklı yol ile kazançlarınızı elde edebilirsiniz arkadaşlar. İlki banka hesabına, ikincisi online cüzdanlar aracılığı ile, üçüncüsü ise online hediye çekleri / kuponları ile yapılan ödemelerdir. Firmalar tarafından en çok tercih edilen ise online hediye çekleri / kuponları yolu ile yapılan ödemelerdir.


Anket Doldurarak Para Kazanma Siteleri

 1. Fikir Pazarı TR
 2. Valued Opinions TR
 3. Toluna TR
 4. Life Points TR
 5. Ipsos TR
 6. Panel Station TR
 7. MarketAgent TR
 8. Myiyo TR
 9. Napolyon TR

2022 Yılında Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler

Fikir Pazarı TR

Anket Doldurarak Para Kazanma Sitesi - Fikir Pazarı

Fikir Pazarı Nedir?

Fikir Pazarı, benim ziyaretçilerime en çok tavsiye ettiğim anket sitelerinin başında geliyor arkadaşlar. Çünkü bu sitenin asıl sahibi olan Survey Sampling International 1977 yılında kurulmuş ve Research Now ile 2018 yılında birleşerek gücüne güç katmıştır. SSI, 2013 yılında www.fikirpazari.web.tr anket doldur para kazan sitesi ile Türkiye pazarına girmiş ve oldukça başarılı sonuçlar elde etmiştir. Bu iki şirket Ocak 2019’da Dynata olarak yeniden adlandırılmıştır.

Fikir Pazarı Nerededir?

Açık adres: 3300 N Ashton Blvd. Lehi, UT 84043
Telefon: +1 (801) 373-7735

Fikir Pazarı Güvenilir Mi? Şikayetleri Nelerdir?

Fikir Pazarı’nın arkasında çok güçlü firmalar olduğu için elbette bu durum insana güven veriyor. Ancak bir firma ne kadar büyük olursa olsun yine de olumsuz bildirimler alıyorsa, bu bildirimleri ciddi anlamda incelemeli ve müşterilerine her daim güven vermelidir. Fikir Pazarı bana kalırsa bunu yapabiliyor ama yine de diğer tüm anket firmalarında olduğu gibi Fikir Pazarı’nda da olumsuz yorumlarla karşılaşabiliyoruz. Bu tür yorumlar genellikle anketlerin azlığı ve ödeme yönteminin online hediye çekleri şeklinde olmasından kaynaklanıyor.

Fikir Pazarı hakkında olumlu ya da olumsuz bir çok yorumla karşılaşabilirsiniz. Bunların doğruluğu ya da yanlışlığı tartışılabilir.  Bu yüzden en doğru sonuç, kendi imkanlarınızla yapacağınız araştırmalar sonucu ortaya çıkacaktır. Çünkü Fikir Pazarı ya da bir başka anket sitesi için burada methiyeler dizebilir ya da yerin dibine sokabiliriz. Ancak dediğim gibi en doğru sonuç size en uygun olan sonuçtur. Bu yüzden kendi imkanlarınızla bu ve diğer tüm anket sitelerini araştırmanızda mutlak suretle fayda göreceğinizi düşünüyorum.

Fikir Pazarı’ndan Para Kazanma ve Çekme İşlemleri Nasıldır?

Elbette ne kadar çok anket gönderimi o kadar çok anket doldurma şansı yani Fikir Pazarı’ndan para kazanma imkanı anlamına geliyor. Daha çok anket alabilmek için, profil bilgilerinizin düzenli olarak güncellenmesi gerekiyor. Fikir Pazarı’ndan elde edilen gelirleri; CarrefourSA, DeFacto ve Teknosa’dan online hediye çeki yani indirim kuponu / kodu olarak kullanabilirsiniz arkadaşlar.


Valued Opinions TR

Anket Doldurarak Para Kazanma Sitesi - Valued Opinions TR

Valued Opinions Nedir?

Valued Opinions‘u listemizin ikinci sırasına almamızın sebebi, bu anket doldur para kazan sitesinin de Research Now Firmasının bir ürünü olmasıdır. Research Now Firması bir üst maddede açıkladığımız üzere (Dynata Global UK Limited), şu an araştırma şirketleri arasında oldukça popüler bir konumdadır. Türkiye pazarına ise 2015 yılında www.valuedopinions.com.tr sitesi ile giriş yapmıştır.

Valued Opinions Nerededir?

Açık adres: 5800 Tennyson Parkway Plano, TX 75024
Telefon: +1 (214) 365-5000

Valued Opinions Güvenilir Mi? Şikayetleri Nelerdir?

Valued Opinions hakkında internette çok fazla yorum bulunmuyor. Bu anket sitesi biraz da Fikir Pazarı’nın gölgesinde kaldığı için çok fazla popüler değil. Ancak kullanan ziyaretçilerimden bana doğrudan bu site ile ilgili herhangi bir olumsuz geri dönüş almadığımı söyleyebilirim arkadaşlar. Elbette bu %100 güvenilir olduğu anlamına gelmiyor, tüm anket sitelerinde olduğu gibi Valued Opinions için de mutlaka bir hata payı vardır.

Valued Opinions’dan Para Kazanma ve Çekme İşlemleri Nasıldır?

Fikir Pazarı’nda olduğu gibi Valued Opinions’dan elde ettiğiniz gelirleri; CY.SEND, CarrefourSA ve TeknoSA’da kullanma şansına sahipsiniz arkadaşlar. Elbette Valued Opinions’dan daha çok para kazanmanın tek yolu çok daha fazla anket doldurmaktan geçiyor.


Toluna TR

Anket Doldurarak Para Kazanma Sitesi - Toluna TR

Toluna Nedir?

Listemizin üçüncü sırasında yer almayı hak eden Toluna, uzun zamandır çevrimiçi anketler üreten başlı başına bir şirkettir. Şirket 2000 yılında Fransa’da Frédéric-Charles Petit tarafından kurulmuştur. Toluna topluluk sitesinde, 68+ ülkede 24 milyondan fazla aktif üyesi olan tüketici topluluğunu yönetmektedir. Toluna, diğer sitelere nazaran ek olarak bir sosyal platform örneği taşımaktadır. Daha fazla detay isterseniz Toluna Türkiye Resmi Blogu‘ndan ulaşabilirsiniz arkadaşlar.

Toluna Nerededir?

Açık adres: Toluna SAS 5 avenue du Château Vincennes, 94300 France
Telefon: +33 (0) 1 40 89 71 00

Toluna Güvenilir Mi? Şikayetleri Nelerdir?

Toluna çok eski bir anket şirketi olduğu için hakkında yapılan bir çok olumlu ve olumsuz yorum bulunmaktadır. Bu yüzden daha çok eski yorumlardan ziyade yakın geçmişe bakıp acaba bu site ödeme yapıyor mu, hak ettiğim gelirleri bana gönderiyor mu şeklinde ufak bir araştırma yapmak gerekiyor. Elbette diğerlerinde olduğu kadar Toluna’da da hata payı bulunmaktadır. Önemli olan bu tür sorunları aşabiliyor mu buna bakmak gerekiyor. Bana soracak olursanız, bir çok şeyi eksiksiz şekilde yerine getirmeye çalışan bir firma olduğu ortadadır. Ama ister istemez araya bazı ufak tefek sorunlar da karışacaktır. Bunlara itibar edip etmemek tamamen sizin elinizde arkadaşlar.

Toluna’dan Para Kazanma ve Çekme İşlemleri Nasıldır?

Toluna’dan elde ettiğiniz gelirleri Türkiye’de; CY.SEND, n11.com ve Bonvagon’dan dilediğiniz gibi harcayabilirsiniz. Ayrıca buna ek olarak Toluna’dan para kazanmak için zaman zaman düzenlenen çekilişler sayesinde de ekstra gelir elde etme şansına sahipsiniz arkadaşlar.


Life Points TR

Anket Doldurarak Para Kazanma Sitesi - Life Points TR

LifePoints Nedir?

Geldik dördüncü sıraya, listemizin dördüncü sırasında LifePoints yer almaktadır. LifePoints Panel kurucusu olan, Lightspeed dünya çapında 70 ülkede faaliyet gösteren, dünyanın en büyük özel araştırma ve analiz sağlayıcılarından biri olarak derecelendirilmiş bir kuruluştur. Lightspeed tüketicilerin görüşlerini ve fikirlerini paylaşabileceği bir alan olarak 2016 yılında LifePoints’i kurmuş ve geliştirmiştir. Günümüzdeki üye sayısı ise tüm dünyada 5.000.000’dan fazladır.

LifePoints Nerededir?

Açık adres: 148 Dalhousie St., Ottawa, Ontario, Canada, K1N 7C4
Telefon: +1-514-907-1801

LifePoints Güvenilir Mi? Şikayetleri Nelerdir?

Her ne kadar dünya çapında 70 ülkede faaliyet gösteren ve büyük başarılara imza atan bir firmanın ürünü olsa da, LifePoints diğer anket sitelerine göre biraz yeni sayılır. Dolayısıyla internette bu anket sitesi ile ilgili çok fazla bilgi, daha doğrusu çok fazla kaliteli ve güvenilebilecek olumlu ya da olumsuz yorum bulunamamaktadır. Bu sebeple kullanıp tecrübe etmek çok daha faydalı olacaktır. Ancak bu durum kesinlikle bu anket sitesinin kalitesiz ya da güvensiz olduğu anlamına gelmemektedir.

LifePoints’ten Para Kazanma ve Çekme İşlemleri Nasıldır?

LifePoints Panel benzer anket doldurma sitelerinin aksine sürekli olarak yeni anketler hakkında sizi bilgilendirmektedir, hatta bazen sıkılabilirsiniz bile bu bildirimlerden. Bu yüzden LifePoints Panel’de para kazanmak biraz daha aktif olmak anlamına geliyor. Doldurduğunuz anketlerden elde ettiğiniz birikimlerinizi yine diğer sitelerin aksine; IKEA ve BOYNER’den harcayabiliyorsunuz.


Ipsos TR

Anket Doldurarak Para Kazanma Sitesi - Ipsos TR

Ipsos Nedir?

Geldik listemizin ortasına yani beşinci sıramıza arkadaşlar. Listemizin beşinci sırasında neredeyse herkesin bildiği o meşhur araştırma şirketi Ipsos bulunmakta. Ipsos Group S.A., Fransa’nın başkenti Paris’de yer alan, küresel bir araştırma ve danışmanlık şirketi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirket 1975 yılında Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Didier Truchot tarafından kurulmuş ve 1 Temmuz 1999’dan beri Paris Borsasında halka açık olarak işlem görmeye devam etmektedir.

Ipsos Nerededir?

Açık adres: Ipsos Headquarter office 35, rue du Val de Marne 75013 Paris
Telefon: (+33) 1 41 98 90 00

Ipsos Güvenilir Mi? Şikayetleri Nelerdir?

Kesinlikle son derece güvenilir olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim arkadaşlar. Fikir Pazarı ile aynı seviyede güven duyulan, hatta zaman zaman bir tık ödeye geçen bir anket şirketi olduğunu gönül rahatlığı ile belirtebilirim. Okuduğunuz üzere, şirket çok eski ve köklü, bu günlere kadar kolay gelindiğini sanmıyorum. Elbette diğerlerinde olduğu gibi Ipsos ile ilgili de olumsuz yorumlar yapılmıştır ve yapılmaya devam edecektir. Ancak “ölüsü bile yeter” deyimi tam da Ipsos için geçerlidir. 🙂

Ipsos’tan Para Kazanma ve Çekme İşlemleri Nasıldır?

Ipsos’tan daha çok para kazanmak için yapmanız gereken şeylerin başında anketlere doğru şekilde yanıt vermek geliyor. Ne kadar çok kaliteli anket doldurursanız size verilen önem de tüm anket sitelerinde olduğu gibi Ipsos’ta da artıyor. Anketlerden elde edilen gelirleri ise; BOYNER, CarrefourSa ve IPSOS Hediye Kataloğu sitesinden dilediğiniz gibi harcayabiliyorsunuz. Evet Ipsos bu aşamada, diğer anket doldur para kazan sitelerinden ayrılıyor ve kendine özgü bir hediye paneli ile üyelerini memnun etmeye çalışıyor.


Panel Station TR

Anket Doldurarak Para Kazanma Sitesi - Panel Station TR

Panel Station Nedir?

Geldik listemizin altıncı anket sitesi olan Panel Station’a arkadaşlar. Panel Station hakkında internette çok fazla bilgi bulmanız pek mümkün değil. Yani bu site diğerlerinin gölgesinde kalıyor diyebiliriz. Bunun nedeni ise web site arayüzünün diğer anket doldur para kazan sitelerine oranla biraz daha eski tarzda ve kullanışsız olması olarak düşünebiliriz. Site 2008 yılından bu yana hizmet vermeye aralıksız şekilde devam ediyor.

Panel Station Nerededir?

Açık adres: Building 2B, Tower 3, 7th Floor, Embassy Tech Village, Marathalli – Sarjapur Outer Ring Road, Devarabeesanahalli, Bangalore – 560 103, India.
Telefon: +91-080-49313800

Panel Station Güvenilir Mi? Şikayetleri Nelerdir?

İlk beş anket sitemiz için söylediklerim maalesef bu anket doldur para kazan sitesi için geçerli değil arkadaşlar. Çünkü Panel Station hakkında çok fazla olumsuz yorum bulunmakta. İster istemez bunları dikkate almanız gerektiğini önemle hatırlatmam gerekiyor.

Panel Station’dan Para Kazanma ve Çekme İşlemleri Nasıldır?

Hiç bir anket firması aylık olarak göndereceği anket oranını önceden belirleyemediği için üyelerine önceden belirlenen bir kazanç oranı vaat edemezler. Hal böyle olunca diğer anket siteleri dururken Panel Station elbette geri planda kalmaya devam edecektir. Bu yüzden Panel Station’dan para kazanmak diğer anket sitelerine göre biraz daha zor olabilir. Elde edilen gelirler ise Markafoni platformundan kullanılabilmektedir.


MarketAgent TR

Anket Doldurarak Para Kazanma Sitesi - MarketAgent TR

Market Agent Nedir?

Sona doğru yaklaşırken listemizin yedinci sırasına MarketAgent.Com‘u alıyoruz arkadaşlar. Market Agent 1999 yılından bu yana çalışmalarına başarılı şekilde devam ediyor. Şirketin tam adı ise Marketagent.com online reSEARCH GmbH’dır. Aslında nedir sorusuna verilecek çok fazla bir yanıt yok arkadaşlar çünkü bu anket sitesi benzerlerinin aksine oldukça başarılı bir geçmişe ve de öyle görünüyor ki geleceğe sahip.

Market Agent Nerededir?

Açık adres: Mühlgasse 59, 2500 Baden, Avusturya
Telefon: +43 2252 – 909 009

Market Agent Güvenilir Mi? Şikayetleri Nelerdir?

Son derece kaliteli ve güvenilir olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. 1999 yılından bu yana araştırma çalışmalarına başarılı bir şekilde devam eden MarketAgent.Com oldukça başarılı bir arayüze sahiptir. Kısacası bu site ile evet çok ama çok başarılı sonuçlar elde edilebilmektedir.

Market Agent’dan Para Kazanma ve Çekme İşlemleri Nasıldır?

MarketAgent.Com’dan para kazanmak diğer anket sitelerinden para kazanmaya oranla çok daha iyidir ve sizi mutlu eder. Çünkü bu anket sitesinden elde ettiğiniz kazançlarınızı Skrill üzerinden doğrudan banka hesabınıza alabilirsiniz.


Myiyo TR

Anket Doldurarak Para Kazanma Sitesi - Myiyo TR

Uyarı: Maalesef bu anket sitesi artık tek tip ödeme sistemine geçmiştir arkadaşlar, tüm ödemeler sadece PayPal yolu ile yapılmaktadır. Maalesef güzel ülkemizde dünyanın en güvenilir ödeme alma ve gönderme sistemi olan PayPal, yasaklandığı için uzun zamandır kullanamıyoruz. Dolayısıyla bu anket sitesinden an itibariyle ödeme alınamadığını üzülerek bildiriyoruz.

Myiyo Nedir?

Geldik listemizin sekizinci sırasında, anket doldur para kazan listemizin sekizinci sırasında Myiyo’ya yer veriyoruz arkadaşlar. Myiyo, 2016 yılından bu yana araştırma sektörü üzerine çalışmalarını gerçekleştiriyor. Anket doldurarak para kazanma sektöründe oldukça popüler olan Myiyo’nun bir çok artısı bulunuyor.

Myiyo Nerededir?

Açık adres: mo’web GmbH, Mertensgasse 12, 40213 Düsseldorf, Almanya
E-posta: contact.tr@myiyo.com

Myiyo Güvenilir Mi? Şikayetleri Nelerdir?

Oldukça basit ve kullanışlı bir platform yapısına sahip olduğu için bir çok kullanıcı tarafından tercih edilen Myiyo, bize göre son derede güvenilir bir anket sitesidir. Diğerlerinde olduğu gibi Myiyo hakkında da mutlaka olumsuz yorumlar bulunmaktadır ancak günümüz itibariyle kesinlikle güvenilir olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim.

Myiyo’dan Para Kazanma ve Çekme İşlemleri Nasıldır?

Myiyo ile elde ettiğiniz puanları doğrudan hiç bir aracı olmadan direkt olarak Türkiye’deki banka hesabınıza alabilirsiniz. Ödemeleriniz talep ettiğiniz günden itibaren ortalama 1 ay içerisinde belirttiğiniz hesabınıza gönderilir. (Bu durum yukarıda da belirttiğim gibi artık geçerli değil.) Myiyo ile para kazanma konusunda ise ortalama bir şekilde anket gönderimi olduğu için anketler çok çabuk tükenmekte ve üst limite ulaşmaktadır. Bu yüzden günde bir kaç kez kesinlikle panel hesabınıza giriş yapıp kontrol etmenizi tavsiye ediyorum arkadaşlar.


Napolyon TR

Anket Doldurarak Para Kazanma Sitesi - Napolyon TR

Napolyon Nedir?

30 yaş üstü ziyaretçilerim hatırlayacaktır, bir zamanlar Süper Teklif isimli bir anket sitesi vardı. İşte bu anket sitesinin isim değiştirmiş hali Napolyon‘dur arkadaşlar. Yani yıllar önce Türkiye’de ilk defa anket doldurarak para kazanma girişimi olarak adını duyduğumuz Süper Teklif artık Napolyon adı ile yayın hayatına devam etmektedir. Zaten Google’da “Süper Teklif” olarak arama yaptığınızda karşınıza yine bu site gelecektir. 2004 yılından bu yana hizmet veren bu anket sitesi oldukça başarılı çalışmalara imza atmıştır. Napolyon, bir çok yatırımında sahibi olduğu Hitay’a aittir.

Napolyon Nerededir?

Açık adres: Eski Büyükdere Cad. Özcan Sok. No: 2 34416, 4. Levent / Kağıthane / İstanbul
Telefon: 212 349 49 00

Napolyon Güvenilir Mi? Şikayetleri Nelerdir?

Myiyo’da olduğu gibi Napolyon’un da son derece güvenilir olduğunu kesinlikle söyleyebilirim arkadaşlar. Ödemeler konusunda oldukça hassas bir yapısı var, ödemeleri eksiksiz şekilde aldığımız için herhangi bir sorun yaşamadığımızı da önemle belirtmek istiyorum.

Napolyon’dan Para Kazanma ve Çekme İşlemleri Nasıldır?

Elde ettiğiniz gelirlerin toplamı 100 TL’ye ulaştığında doğrudan banka hesabınıza çekim yapabiliyorsunuz. Ayrıca gelirlerinizi belli tutarlar karşılığında hediye çeki ya da indirim kuponu olarak da alabiliyorsunuz. Bu konuda çok fazla seçenek sunduğu için Napolyon az kazandırsa da ödemeler konusundaki hassasiyet ile diğer anket sitelerinin önüne geçiyor diyebilirim. Napolyon’dan para kazanmak için ayrıca mini anketler ve mini bilgi yarışmalarını deneyebilir ve anketlerin yanında ekstra gelir elde etme imkanına kavuşabilirsiniz.


Anket Doldurarak Para Kazanma Gerçekleri

Buraya kadar her şey güzel hoş ama gelin bir de anket doldurarak para kazanmanın gerçeklerini yani madalyonun diğer yüzüne göz atalım arkadaşlar. Anket doldurarak para kazanmak evet çok basit ve minimum seviyede vakit ayırarak gelir elde edilebilen en popüler online para kazanma yollarından birisidir.

Ancak anket doldurarak asla ama asla zengin olamazsınız, ayda binlerce lira para kazanamazsınız. Sadece internet için harcadığınız ücreti ve biraz daha sıkı bir çalışmayla genel anlamda faturalarınızın bir kısmını ödeyebilecek kadar gelir elde edebilirsiniz. Bahsettiğim bu önemli husus sıradan kullanıcılar yani sadece anket doldurarak para kazanmak isteyen kişiler için geçerlidir.

Ancak anket doldurarak para kazanmanın yanında, neredeyse her anket sitesinde bulunan referans sistemini kullanarak çok daha fazla gelir elde edebilirsiniz. Bunun için panel hesabınıza giriş yaptığınızda göreceğiniz üzere, referans ya da davet yolu adı altında size özel olarak sunulan bir link yani bağlantı görürsünüz. Bu bağlantı yardımıyla anket sitelerine kazandıracağınız her gerçek kullanıcı için ekstra kazançlar elde edebilirsiniz.

Bu sayede anket doldurarak para kazanma sitelerinden ciddi anlamda gelir elde etme şansına kavuşabilir hatta işi bir tık ileriye götürerek, anket doldurmayı bırakıp sırf bu davet yolu ile ciddi anlamda gelirler elde edebilirsiniz. Öyle ki başlıkta bahsettiğim “Günde 100.00 TL” detayı tam da bu husus için geçerlidir. Bir çok anket sitesi onlara kazandırdığınız her gerçek kullanıcı için azımsanamayacak oranda ödemeler yapmaktadır.

Bu tür siteleri iyi araştırıp bulmak gerekiyor, ödeme yapıp yapmadığını kesin bir şekilde bilmeniz gerekiyor. Bunun için de sıkı bir AR-GE çalışması yapıp, elde edilen siteler üzerinden bir çalışma planı hazırlanması ve sonrasında işlemlere başlanması gerekiyor. Eğer hazırladığınız plana sadık kalabilir ve düzenli şekilde bu işin üzerine gidebilirseniz, kazanmanız kaçınılmaz olacaktır arkadaşlar.

Ve tabi ki tüm bu anlattıklarımın yanı sıra şans elbette sizden yana olmalıdır. Anket doldurarak para kazanmak oldukça popüler olduğu kadar bir o kadar da az kazandıran bir online kazanç yoludur. Bu herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Bu sebeple bu işe başlayan çoğu kişi bir kaç hafta içinde bu işten vazgeçip anketlere devam etmedikleri için doğal olarak hiç para kazanamaz ve bu yöntemi hep olumsuz şekilde yorumlarlar.

Anket Doldurarak Para Kazanmak Yalan Mı?

Anket doldurarak para kazanmak artık anlayabileceğiniz üzere sabır işidir. Kimse kimseye durduk yere beş kuruş para vermez. Anket şirketleri insanlara, fikirleri karşılığında önceden belirlenen bir ücreti ödeme şansı sunarlar ama insanlar sorulara yanıt vermeye bile tenezzül etmedikleri için çoğu zaman bu işten para kazanamazlar.

Anket doldurarak para kazanmak büyük bir yalan ve aldatma şeklinde gerçek dışı yorumlar yapar ve bu işten para kazanmak isteyen insanları da ister istemez olumsuz şekilde etkilerler. Oysa ki anket doldurarak para kazanmak en başta belirttiğim üzere gerçektir ve bu işten para kazanmaya çalışan kişilerin sayısı hızlı bir şekilde artmaya devam etmektedir.

Bu sebeple kendi hür iradeniz ile karar vermeli ve size en uygun olan yolu seçerek devam etmelisiniz. Anket doldurarak para kazanmak yalan mı şeklinde yayınlanan yorumlara mı inanacaksınız yoksa deneyip kendiniz mi göreceksiniz… 🙂

Anket Doldurarak Para Kazanma Yorumları

Gerek kayıt adreslerini verdiğim anket siteleri, gerekse diğer tüm hususlar hakkında herhangi bir soru sormak isterseniz, hemen aşağıda yer alan yorum alanından irtibata geçebilirsiniz.

Elimden geldiğince daha çok anket doldurarak para kazanma sitelerinin isimlerini ve web site kayıt adreslerini buradan yayınlamaya çalışıyorum. Bunun için de sizlerin desteğine ihtiyacım olduğunu açıkça söylemek istiyorum arkadaşlar.

Bu sayfayı sosyal medya hesaplarınızdan paylaşmanız veya bir kaç kelimede olsa olumlu ya da olumsuz hiç fark etmez yorum yapmanız bana müthiş oranda fayda sağlayacaktır.

Ayrıca internette anket doldurarak para kazanan var mı, internetten anket doldurarak para kazanmak güvenilir mi gibi anket doldurarak para kazanma yorumlarınızı da dilediğiniz gibi buradan paylaşabilirsiniz…

Sonuç:

Umarım anket doldurarak para kazandıran siteler ile ilgili merak ettiğiniz tüm detayları burada bulabilmişsinizdir arkadaşlar. Aklıma gelmeyen ve buraya eklenmesini istediğiniz herhangi bir detay varsa benimle buradan iletişime geçip mutlaka geri bildirim göndermenizi rica ediyorum.

Okuduğunuz için teşekkür ederim, diğer makalelerde buluşmak üzere.


Tüm bunlara ek olarak aşağıdaki makalelere göz atmanızda fayda var!