Online Para Kazanma ile Geçinmek Mümkün Mü?

Online para kazanma konusunda her gün yeni bir şeyler ortaya atılıp duruyor. Birileri bir kuruş bile kazanamadım derken birileri de nasıl binlerce lira para kazanıyor bunu anlatıp anlatıp duruyorlar. Peki ama kim doğru kim yalan söylüyor, ya da bu kişilerin her iki modeli de doğru söylüyorsa buraya yanlış olan şey nedir? Bugün bunu konuşmak istiyorum seninle…

Daha önce sana, online ortamda nasıl bu kadar çok para kazandığımı anlatmıştım. Buraya tıklayarak ulaşabilirsin, bu işin tüm detaylarını öğrenebilirsin. Şimdi gelelim asıl mevzuya..

Online Para Kazanma ve Geçim
Online Para Kazanma ve Geçim

İnternetten, online para kazanmak büyük sabır isteyen bir iştir. Bu günümüz için böyledir, eskiden saatler içinde internetten para kazanmaya başlayabiliyordun ama artık işler değişti ve ilk kazançlarını alman için bir kaç ay beklemen gerekiyor. Hal böyle olunca bizim insanımız maalesef çalışmak yerine en başından vazgeçiyor ve işler bir türlü devam etmiyor. Şöyle açıklayayım, insanlara anlatıyorum, nasıl para kazandığımı ince ayrıntılarına kadar söylüyorum ve bunu nasıl yapabileceklerini gösteriyorum. Ama işine gelmediği için daha başlamadan vazgeçiyorlar, işin ucunda yattığın yerden binlerce lira para kazanmak dahi olsa daha bu işe başlamadan vazgeçiyorlar. Neden peki, neden böyle yapıyorlar? Çünkü bizim insanımız çalışmayı sevmiyor. Aslında çalışmayı çok seviyor ama nasıl çalışacağını bilmiyor! Sabahtan akşama kadar aralıksız saatlerce çalışan insanlarımız var. Bunlar bu kadar çok çalışabiliyorsa internet üzerinden günde 4 – 5 saat vakit harcayıp dünyanın parasını kazanabilirler! Şimdi gelelim bunları nasıl yapacaklarına…

Benim bugünkü tavsiyem blog yazarak para kazanmaktır. Çünkü blog yazarak para kazanma konusu şu an bana göre en çok kazandıran internet işlerinin başına geliyor. Peki ama blog yazarak nasıl para kazanılır? Öğrenmek için tıkla!

Şimdi sana biraz da asıl konumuzdan bahsetmek istiyorum. “Online para kazanma” ile geçinmenin mümkün olup olmadığı hakkında..

Sevgili dostum, online olarak çok güzel paralar kazanabilirsin, ayda binlerce lira kazanabilirsin ama bu hemen öyle bir anda olabilecek bir iş değildir. Her şeyin bir yeri ve zamanı vardır, kendini ufak ufak zamana yayarak geliştirmelisin, öyle bir anda para kazanmak yok 🙂 Tabi bu şans işi kazanabilirsin de ama seni burada içi boş hayal ürünleriyle oyalamak yerine gerçekleri, tamamen gerçekleri söylediğimi bir kez daha bilmeni istiyorum.

Kıymetli dostum, bunun için sana tavsiyem yukarıda bağlantısını verdiğim adres ile blog yazarak para kazanmayı kolaylıkla öğrenebilir ve bu işi satış ortaklığı ile entegre edebilirsin. Böylelikle çok daha fazla kazanç elde etmen mümkündür.