Online Para Kazanmak Mümkün Mü?

Online Para Kazanmak Mümkün Mü?
Online Para Kazanmak Mümkün Mü?

Online para kazanmak her web site sahibinin hayalidir diyebiliriz sevgili ziyaretçiler! Bu makalemizin konusu “online para kazanmak” üzerine olacak ve ilerleyen haftalarda bu konu üzerine çeşitli makaleler yayınlamaya devam edeceğim Rab’bim izin verirse. Şimdi hep birlikte online para kazanma işinin detaylarına inelim ne dersiniz?

Değerli ziyaretçilerimiz, onlinedarphane.org’u takip eden biri iseniz online ortamda para kazanmanın detaylarını fazlasıyla biliyorsunuz demektir. Ama bu web sitesini ya da bu sayfayı yeni ziyaret eden biri iseniz yine şanslısınız çünkü elinizin altında onlinedarphane.org gibi bir kaynak var 😉

Şaka bir yana arkadaşlar, online para kazanmak hakkında biliyorsunuz ki yıllardır çeşitli makaleler yayınlıyoruz. Bunların bazıları başarılı bazıları da ister istemez başarısız oluyor. Fakat genel itibari ile online ortamda yani internetten para kazanmak anlamında etkin bilgiler verdiğimize inanıyoruz. En azından ben bu şekilde düşünüyorum.

Şimdi arkadaşlar, hiç bilmeyen ziyaretçilerimiz için şu online para kazanma mevzusunu derinlemesine bir inceleyelim ne dersiniz?

Online Para Kazanmak Nasıl Mümkün Olur?

Online para kazanmanın sayısız yolu vardır arkadaşlar, bunların en başında tabi ki bir web sitesi gelir. Eğer sağlam, yani günlük ziyaretçisi şöyle 500 ila 1000 tekil ziyaretçi olan bir siteniz varsa, online olarak çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Bunu ben söylemiyorum uzmanlar söylüyor 😉 dermişimmm 🙂 🙂 (Kızmayın hemen, bu işler ciddi işler ama işin içine biraz da böyle şeyler katmazsak ne siz bu yazıyı okuyabilirsiniz ne de ben oturup sizler için bir şeyler yazabilirim…)

Kıymetli dostlar, online ortamda para kazanmak istiyorsanız ne yapıp edip mutlaka bir web sitesi sahibi olmalısınız. Aksi halde çok zor kazanırsınız yani netten para kazanmak sizin için çok zor bir hal alır. İlk başlarda elbette profesyonel bir siteden bahsedilemez, herkesin yaptığı gibi basit bir blog açarak tecrübe sahibi olur ve ona göre sitenizi yayına sokarsınız.

Bu birinci önceliğiniz olmalı çünkü her şeyin başı nasıl sağlıksa, internetten para kazanmanın başı da bir web sitesinden geçer. Çünkü kendinize ait bir siteniz olursa bu sitede istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Örneğin:

  • Ürün satabilir,
  • Sitenize reklam alabilir,
  • İlerleyen zamanlarda sitenizi satıp başka şeyler bile yapabilirsiniz!

Yeter ki size ait bir siteniz olsun, gerisi kendiliğinden gelecektir…

Şimdi de gelelim, web siteniz olmadan online ortamda nasıl para kazanılacağına!…

Değerli dostlarım, hiç uzatmadan bunun pek kolay olmayacağını peşinen söylemek isterim çünkü ticaret yapmak için nasıl ki bir dükkana ihtiyacınız varsa, online para kazanmak için de mutlaka bir web sitesine ihtiyacınız var. Bu yüzden siteniz olmadan para kazanmaya çalışmanız hem sizi oldukça yorar hem de aşırı şekilde maliyetli olur. Yani kazançlarınız neredeyse giderlerinize eş değer olur. Kârınız çok düşük olur ve en önemlisi de emeğinize yazık olur, çünkü yaptığınız her şey bir anda ortadan kayboluverir. Oysa basit dahi olsa bir siteniz olduğunu düşünürsek yaptınız tüm çalışmalar bu site üzerinden yapılacağı için şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki yaptığınız her şey neredeyse kalıcı olacaktır.

Çok uzattım biliyorum ama bu yüzden mutlaka ama mutlaka bir web siteniz olmak zorundadır diye düşünüyorum, diyorum ve makalemi yavaş yavaş bitiriyorum.

Ve yine biliyorum söylemenize gerek yok, 🙂 size bu yazımda pek bir şey veremedim ama bundan sonraki makaleye saklıyorum. Bir sonraki makalemde “web sitesi ile online ortamda para kazanmak nasıl mümkün olur” bunu anlatacağım. Takip kalın ve eğitimleri kaçırmayın!

Online ortamda para kazanmak için hazırladığımız diğer yöntemlerimize bakabilir ve az da olsa bilgi sahibi olabilirsiniz.

Görüşmek üzere, hoşka kalın!

Emre ECER