İnterneti sadece "E-maillerime bakmak" ve "arkadaşlarımla sohbet etmek" için kullanıyorum, yine de bu işi yapıp, para kazanabilir miyim?

Bunun cevabı aslında sizde gizli. Biz kimseye, %100 kesin kazanacaksın şeklinde yalan yanlış ifadelerde bulunmuyoruz. "Tanıtım Sayfamızı" dikkatli şekilde incelediyseniz, bu işi yapıp yapaMAyacağınızı çok net bir şekilde anlayabilirsiniz. Çünkü bizler sizlere her şeyi bir bir Videolu anlatımlarımız ile anlatmaya çalışıyoruz.

Farkımız ise, asla ama asla diğerleri  gibi alın bu üyeliği kazanacaksınız, zengin olacaksınız deMEyişimizde saklıdır, bunu da unutmayınız lütfen!...

 

 Bu iş "Yasal" mı? Yani günün birinde, bi' Polis Memuru kapıma dayanıp beni yasa dışı bir kazanç elde etmek ile suçlayabilir mi?

Yaptığımız yani yapacağınız işler %100 yasaldır. Zaten kullandığımız sistemler, otomatik olarak Devlete bizim adımıza Gelir-Stopaj Vergisi olarak belli bir ücret ödemektedirler.

Yani hiç kimse sizi yasa dışı işler yapıyorsunuz, dolandırıcılık yapıyorsunuz diye suçlayamaz, suçladığı an kendisi suçlu duruma düşer!...

 

 


Ben böyle sistemlere güvenmiyorum, size nasıl güvenebilirim ki? Özellikle çevre baskısı, yani Arkadaşım-Annem-Babam-Abim-Kardeşim-Dostlarım-İnternetteki birçok web sitesi vs. sizin, gibilerin dolandırıcı, düzenbaz, sahtekar olduğunuzu söylüyor, kararsızım bu durumu nasıl açıklayacaksınız?

Evet son derece haklısınız, çünkü düşündüğünüz gibi insanlar internet dünyasında ne yazık mevcut durumdadır! Yani, internette sizlere bu işi öğreten doğru düzgün insanlar olmasına karşın, bunların tam tersi olarak da sadece kendi çıkarları doğrultusunda bir şeyler satma amacı güden sahtekarlar da var ne yazık ki...

Bu yetmezmiş gibi, hem bana hem de 4 yıldır başarılı bir şekilde yayın hayatına devam eden OnlineDarphane Organizasyonuna utanmadan dil uzatan insanlar var ne yazık ki. Bu tür kişileri artık Allah'a havale etmekten başka çaremiz/çarem kalmadı, çünkü her geçen gün yeni bir yetme çıkıyor ve bize iftira atmaya çalışıyorlar.

Bilirsiniz, en önemli kurallardan birisidir bu; hani şu en yukarıdakilere sataş, iftira at, onlarla polemiğe girmeye çalış ve çamur at izi kalsın ve de bu sayede kendi adını duyur... Yani bizim gibi olmaya çalışan ve ortalıkta ben bunun kitabını yazdım, sitesini kurdum, videolarını hazırladım, girin/alın/okuyun/izleyin diyerek kendilerini tanıtmayı, kendi ürünlerini tanıtmaya çalışıyorlar. AMAN DİKKAT AMAN, SAKIN ALDANMAYIN BU KİŞİLERE...

Öte yandan ise sizleri bu işe inandırmaya çalışmıyoruz ve asla da bunun için kendimizi, kendimi yormayacağım. Bizler bilgilerimizi "OnlineDarphane Eğitim Forumu"nda toplayıp, çok cüzi bir fiyat karşılığı insanlara sunuyoruz. Sizler ister inanırsınız, ister inanmazsınız bu sizin bileceğiniz bir durumdur...

"Tanıtım Sayfamızda" gördüğünüz üzere, ortada müthiş bir emek söz konusudur. Yani bizler bu "Eğitim Platformu"na oldukça emek vermiş durumdayız ve çok şükür bu emeğimiz de karşılıksız kalMAmaktadır! "Tanıtım Sayfamızda" sizlere her şeyi açık ve net bir şekilde anlatıyor ve de gözlerinizin önüne getirmeye çalışıyoruz/çalışıyorum. Şöyle bir araştırma yaparsanız, bu şekilde bir anlatım ile asla karşılaşMAyacağınızı göreceksiniz. Eğitim Videoları son derece mükemmel bir anlatım dili ile hazırlanmış ve sizlere sunulmuştur. Tüm bunları gördüğünüz halde, bizlerin birer, dolandırıcı, düzenbaz, sahtekar olduğunu düşünüyorsanız, kusura bakmayınız ama paranoyak birisiniz demektir!...

 

 Benim hiç "İngilizce" bilgim yok, yine de başarılı olabilir miyim ne dersiniz?

Olabilirsiniz, çünkü belki inanMAyacaksınız ama bizim de ileri derecede bir İngilizce bilgimiz yok! Bunun eksikliğini az da olsa hissedebilirsiniz, ancak zaten her şeyi İzleyerek Öğreneceğiniz için, bu durum sizi pek fazla etkilemez.

Bu sorun genelde bu işi E-Kitaplardan öğrenmeye çalışan insanlar için geçerlidir, sizler için değil!...

 

 Tahminen Haftada ya da Ayda ne kadar kazanırım? Bana net bir rakam söyler misiniz?

Bu aslında tamamen size bağlıdır. Net bir rakam kesinlikle söylememiz imkansızdır. Çünkü hiç kimse başka birisinin ne denli becerikli olduğunu ve bu işi ne denli isteyerek ve de özenle yaptığını ya da yapacağını bilemez, bu yüzden bu şekilde atıp tutan insanlardan uzak durunuz.

Lütfen unutmayınız, kendinizi ne kadar çok bu işe verip ne kadar çok vakit ayırırsanız, o kadar çok başarılı olur ve kazançlarınızı katlarsınız. 100 Doları ya da 100 Lirayı, bir saat içersinde de kazabilirsiniz, bir gün ya da bir hafta içersinde de kazanabilirsiniz. Baştan savma iş yaparsanız 1 ayda bile bu oranları kazanaMAzsınız.

Emin olunuz ki ne kadar çok kazanacağınız kesinlikle size bağlıdır, bizlere ya da bir başkasına değil!...

 

 Kazançlarım benim elime nasıl geçecek, bu konuda bir sorun yaşar mıyım acaba?

Hayır bu konuda hiç bir sorun yaşamazsınız, çünkü size anlattığımız sistemler ödeme konusunda çok hassas davranmaktadırlar.

Türkçe menşeli(uyruklu) sistemleri kullanmayı seçerseniz, ayda 2 kez direk olarak Banka Hesabınıza kazançlarınızı alabilirsiniz.

Yabancı menşeli(uyruklu) yani yurt dışındaki sistemleri kullanmayı tercih ederseniz, yine ayda 2 kez olmak üzere belirttiğiniz adrese çek gönderilmektedir. Çekleri hemen hemen tüm bankalar tahsil etmektedir, bunun içinde ise 20-40 TL arası bir kesinti yapmaktadırlar. Bu oran bankadan bankaya değişmektedir!...

 

 "OnlineDarphane Üyeliği"
dışında, bu işe başka bütçe, yani para ayırmamız gerekecek mi?

Evet ayırmanız gerekmektedir, lütfen bunu unutmayınız. Bugün en basitinden ufak bir dükkan dahi açmaya kalksanız Binlerce Lira masraf yapmak zorunda kalırsınız.

Anlattığımız bazı "Affiliate Ağlarına" üyelik ücretli olmaktadır. Bu üyelik ücreti düşündüğünüz kadar yüksek değildir merak etmeyiniz. Sadece bir defaya mahsus olmak üzere 20 TL'lik klasik ve ucuz bir üyelik ücreti mevcuttur.

"Google Adwords Reklam Aracı" için de, her kampanyanız için günlük belli bir ücret ayırmanız gerekmektedir. Bu miktarı siz belirlersiniz ve onun üzerine çıkılmaz. Para kazanmak için reklam en etkili yöntemdir, internet var olduğundan beri reklam sektörü de bu işin içersinde yer almakta gecikMEmiştir.

Lütfen unutmayınız, dünyanın en iyi Web Sitesi sizin olsa ya da su ile çalışan bir araç yapmış olsanız dahi, bunları kimseye duyurmadığınız sürece satışını yapaMAzsınız, dolayısı ile size pek bir yararı olmaz. Ürünlerin tanıtımını yaparken ya da herhangi başka bir şeyi internet ile tanıtmak istediğinizde, bunun en iyi yolu tartışılmasız "Google Adwords"tür.

Bu açıklamalardan sonra sonuca gelecek olursak, günlük kampanya bütçeniz örneğin; 5 TL, 10 TL, 20 TL ya da 100 TL olabilir. Bu oranı az önce de dediğimiz gibi siz belirlersiniz. Başlangıçta cüzi rakamlar seçebilirsiniz, ancak daha sonra siz bu işi öğrenip inşallah kazanmaya başladığınızda daha çok reklam bütçesi ayırıp daha çok kazanmak isteyeceksiniz.

Anlatılan bilgileri doğru şekilde uyguladığınızda, reklam için ayırdığınız bu bütçeler size kat kat geri dönecektir, lütfen bunu da unutmayınız!...

 

 Para kazandıracağını söyleyen diğer E-Kitap sahipleri, sayfalarında yığınla Bonus Hediyeleri veriyorlar, siz niye bu denli az veriyorsunuz?

Bunun sebebi oldukça basit ve açıktır. Zaten büyük ihtimalle anlamış olmanız gerekiyor. "OnlineDarphane Üyeliği" bir E-Kitap değildir ve tüm bilgileri Özel Videolu anlatımlar ile üyelerine öğretmeyi amaçlamaktadır ve de fiyatı oldukça alt seviyededir.

Yani bizim dışımızda bu işi bu kadar cüzi bir fiyata öğreten başka birisi yoktur. Tüm bunların yanı sıra "Ömür Boyu Güncelleme Hakkı" Bonusumuz sizlerin işini fazlasıyla görecektir. Çünkü, Eğitim Forumumuza herhangi yeni bir Eğitim Videosu eklendiğinde, bu Videodan da ücretsiz olarak yararlanacaksınız!...

 

 Peki bu iş helal mi? Yani kazanacağım paraları helal yoldan mı kazanacağım?

Tabi ki helal yoldan kazanacaksınız!... Çünkü bildiğiniz Ticareti yapacaksınız (Tabi çok daha basit olanını..) Ticaretin internet üzerinden olanını yani E-Ticaret yapacaksınız.

E-Ticaret'in içinde elbette haram yollar vardır. Ama bu haram ya da helal yolu tabi ki ayırt edebileceksiniz. Yani gidip de erotik içerik sunan bir siteye satış ortağı olur ve o sitenin üyeliğini pazarlarsanız bu bence harama girer. Ama insanlara fayda sağlayan bir E-Kitap ya da bir Web Sitesi Hizmetine satış ortağı olup pazarlarsanız bu da pek tabi ki bana göre helal olur.

Mantığınızı kullanırsanız, helali de haramı da gayet iyi bir şekilde ayırt edebilirsiniz, bu konuda kendinizi hiç sıkıntıya sokmanıza gerek yok...

 

 


 
 


BURAYA TIKLAYARAK SORABİLİRSİNİZ!

 
 

Copyright ©  2009-2013  OnlineDarphane.Org - Tüm Hakları Saklıdır.

Yasal Uyarı! | Satış Sözleşmesi | Yayın ve Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları ve Sorumluluk Sınırları | Satış Ortaklığı | Reklam | Resmi Blog | Forum

 

 

Başlangıç: 01.02.2013
 
 

Gözlerimdeki Ütopya'nın gerçek olmasına,  kaldı! Sende bu Ütopya'ya katılmak istiyorsan hemen benimle iletişime geç!...