Anlatımlarınız çok güzel ve özellikle video ile desteklemeniz gerçekten müthiş. Daha uygulama şansım olmadı inşallah en yakın zamanda uygulamaya koyulacağım. Tşkler.


 

Hasan U.

 

 

Eğitim videolarınızın tamamını izleyemedim ama izlediğim kadarıyla videolarınızın anlatımı sade ve açıklayıcı olmuş elinize sağlık devamını bekleriz.


 

Sefa T.

 

 

Merhaba, kesinlikle çok daha etkili, ve kolay ilerleniyor.


 

Berra Ö.

 

 

Tek kelime ile mükemmel ben 39 yaşındayım interneti gerçek anlamıyla kullanmaya başlayalı en fazla 3 sene olmuştur. Oluşturduğunuz videoları ben dahi bu kısıtlı tecrübemle anlayabiliyorsam sizi yaptığınız işte ancak tebrik etmek gerekir. Hatta önceleri bilinç altım sen bu işi beceremezsin diye haykırıyordu şimdi tam tersini düşünüyorum neden olmasın ben bu işi yapabilirim diyorum. Ufkumu genişlettiğiniz için sizlere onlinedarphane ekibine teşekkür ediyorum ve başka videolarda bekliyorum. Saygılarımla.


 

Kenan F.

 

 

 

 

Emre bey onlinedarphane.org'u bu kadar detaylı ve en ince ayrıntısına kadar hazırladığınız için size çok teşekkür ediyorum. Tek kelime ile mükemmel bir hizmet. Ben çok beğendim ve gerçekten bir şeyler öğreniyorum. Sizinde dediğiniz gibi videoları tekrar tekrar izlemeliyiz ki tam olarak bu işi öğrenebilelim. Videoları her izlememde bu işin nasıl yapılacağı şekilleniyor. Kendimi tam olarak hazır hissedince para kazanmak için harekete geçeceğim. Her şeyi çok net bir şekilde anlayacağımız biçimde hazırlamışsınız. Emeğiniz için size çok teşekkür ediyorum. Görüşmek üzere hoşça kalın.


 

Rıfat Ö.

 

 

Ben videolarınızı çok beğendim her şey süper.


 

Lale K.

 

 

Selam. Clickbank ile affiliate, adwords çok olumlu ve yararlı dersler. Çalışılıp uygulanabildiği takdirde kazandırabileceğini düşünüyorum. İlaveten adwords hesabı banlananlar için verdiğiniz ders çok güzel.


 

Sabahattin K.

 

 

Sizi tanıdığıma çok memnunum eğitim videolarınız çok sade yalın anlaşılabilir.


 

Esra B.

 

 

 


BURAYA TIKLAYARAK BU FARKLARA ULAŞABİLİRSİNİZ!

 
 

Copyright ©  2009-2013  OnlineDarphane.Org - Tüm Hakları Saklıdır.

Yasal Uyarı! | Satış Sözleşmesi | Yayın ve Gizlilik Politikası | Kullanım Koşulları ve Sorumluluk Sınırları | Satış Ortaklığı | Reklam | Resmi Blog | Forum

 

 

Başlangıç: 01.02.2013
 
 

Gözlerimdeki Ütopya'nın gerçek olmasına,  kaldı! Sende bu Ütopya'ya katılmak istiyorsan hemen benimle iletişime geç!...