OnlineDarphane.Org Ziyaretçi Kullanım Sözleşmesi!

OnlineDarphane.Org ZİYARETÇİ KULLANIM SÖZLEŞMESİ!


# Sözleşme içerisinde kısaca:

  • Bu web sitesi www.onlinedarphane.orgSİTE ismi ile,
  • Bu web sitesini hazırlayan kişiSİTE SAHİBİ ismi ile,
  • Bu web sitesinde bulunan tüm içerikler, ÜRÜN veya HİZMET ismi ile,
  • Bu web sitesindeki her türlü içeriğe ulaşan kişi, ZİYARETÇİ ismi ile,

anılacaktır.

# Lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. Bu koşulları kabul etmediğiniz taktirde SİTE‘yi, ÜRÜN veya HİZMET‘i kullanmaktan vazgeçiniz.

# SİTE SAHİBİSİTE ve SİTE üzerinden tanıtılmakta olan ÜRÜN veya HİZMET ile ilgili her türlü organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisine sahiptir. Lütfen SİTE‘yi ve SİTE üzerinden satılmakta olan ÜRÜN veya HİZMET‘i, almadan ya da kullanmadan önce tüm açıklamaları dikkatli şekilde okuyunuz. Bu SİTE‘de sunulan hizmetlerden belirli bir bedel ödeyerek ya da bedelsiz olarak yararlananlar veya herhangi bir şekilde SİTE‘ye, ÜRÜN veya HİZMET‘e erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişiler, İşbu “OnlineDarphane.Org ZİYARETÇİ KULLANIM SÖZLEŞMESİ“ni okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.


Madde 1: SİTE SAHİBİ: SİTE’de, ÜRÜN veya HİZMET içeriğinde mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli olarak kontrol etmektedir. Ancak tüm itinalı çalışmaya rağmen, web sayfalarındaki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. SİTE, ÜRÜN veya HİZMET içeriğinde bulunan materyal ve diğer bilgiler SİTE’ye, ÜRÜN veya HİZMET içeriğine verildiği anda sunulmuştur, ilgili hizmetin güncel durumu ile SİTE’de yer alan durumu arasında farklılık olabilir. SİTE’deki ÜRÜN veya HİZMET içeriğindeki bilgilerin; güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu ÜRÜN veya HİZMET ve SİTE’de yer alan ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.

Madde 2: SİTE SAHİBİ: SİTE, SİTE uzantısı, ÜRÜN veya HİZMET’te; mevcut her türlü içeriği, ÜRÜN veya HİZMET’i ve SİTE’yi kullanma koşulları ile SİTE’de sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, SİTE’yi, ÜRÜN veya HİZMET’i yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler SİTE’de, ÜRÜN veya HİZMET üzerinde yayım anından itibaren yürürlüğe girer. SİTE’nin, ÜRÜN veya HİZMET’in kullanımı ya da SİTE’ye, ÜRÜN veya HİZMET’e giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. SİTE SAHİBİ: sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Madde 3: SİTE, ÜRÜN veya HİZMET üzerinden başka sitelere link verilmesi mümkündür. SİTE SAHİBİ, link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte, herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır. Bu sayfaların bir kısmı SİTE, ÜRÜN veya HİZMET dışındaki kuruluşlar tarafından ve o kuruluşların sorumluluğunda düzenlenmekte olup, ilgili sayfaların kullanımı SİTE, ÜRÜN veya HİZMET’ten bağımsız şekilde, ilgili kuruluşun koşul ve şartları tahtında gerçekleşir. SİTE SAHİBİ bu sayfa veya bağlantılı hizmetlerin kullanımı konusunda bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede bulunmamaktadır. Bu siteleri kullanımla doğabilecek zararlar ZİYARETÇİ’nin kendi sorumluluğundadır. SİTE SAHİBİ bu tür link verilen sayfalara erişimi, kendi yazılı muvafakatine bağlayabileceği gibi, SİTE’nin, ÜRÜN veya HİZMET’in uygun görmeyeceği linklere erişimi her zaman kesebilir.

Madde 4: SİTE’de, ÜRÜN veya HİZMET’te sunulan – yer alan tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu SİTE SAHİBİ tarafından garanti edilmemektedir. Bu nedenle ZİYARETÇİ’nin, SİTE, ÜRÜN veya HİZMET’ten elde edilen içerik, görüş ve bilgilere dayanarak hareket etmeden önce; içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeleri, ettirmeleri ve bu içerik, görüş ve bilgilere dayanarak alacakları kararları, bu kapsamda vermeleri önerilir. İçerik, görüş ve bilgilerin yanlışlık veya eksikliğinden SİTE, ÜRÜN veya HİZMET ve SİTE SAHİBİ hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Madde 5: Bu SİTE, ÜRÜN veya HİZMET’te anlatılan bilgilerin veya eğitimlerin kişiden kişiye değişebileceği ve ZİYARETÇİ’nin çalışmalarına, işe vereceği emekle gelişebileceğini bilmesi gerekmektedir. Bu SİTE ve SİTE aracılığıyla tanıtılan ÜRÜN veya HİZMET’ler, kesinlikle kimseye para kazanma garantisi vermemektedir.

Madde 6: SİTE’ye; Akıllı Telefon, Tablet ve PC gibi her türlü bilgisayar ve elektronik cihazdan ulaşım kolaylıkla sağlanabilir.

Madde 7: Bu SİTE, ÜRÜN veya HİZMET, ziyaretçilerinin bilgisayarlarına kötü amaçlı yazılım yüklemez.

Madde 8: Bu SİTE, SPAM aracılığıyla ürün satışına karşıdır ve kesinlikle yapmaz.

Madde 9: Bu SİTE’de, ÜRÜN veya HİZMET’te dışarıya bağlantılar (linkler) verilir. Ulaşılan sitelerin içerikleri ve bu ikincil sitelerden ulaşılan diğer siteler ile ilgili, SİTE’nin, ÜRÜN veya HİZMET’in ve SİTE SAHİBİ’nin herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Madde 10: Bu SİTE’nin, ÜRÜN veya HİZMET’in reklamını veren üçüncü şahısların yapacakları olumsuz davranışlar, resimli, metin veya SPAM reklamlar, SİTE’nin, ÜRÜN veya HİZMET’in ve SİTE SAHİBİ’nin sorumluluğunda değildir.

Madde 11: Bu SİTE, ÜRÜN veya HİZMET ve SİTE SAHİBİ, kimlik avı ve diğer hile yöntemlerini kesinlikle kullanmaz ve asla tavsiye etmez.

Madde 12: SİTE, ÜRÜN veya HİZMET ve SİTE SAHİBİ asla kimseye zenginlik vaatleri sunmaz.

Madde 13: SİTE, ÜRÜN veya HİZMET ve SİTE SAHİBİ herhangi bir şekil ve şart altında Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü ve lafı geçen herhangi bir web sitesi, kişi, kurum ya da firma ile ortaklık içerisinde değildir. SİTE, ÜRÜN veya HİZMET internet teknolojilerinin en etkin şekilde kullanımını anlatan faydalı birer kaynak olma amacı taşımaktadır ve kesinlikle yatırım tavsiyesi vermemektedir.

Madde 14: Kişisel bilgiler asla üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Madde 15: SİTE, ÜRÜN veya HİZMET’te bulunan her türlü materyal hiçbir şekil ve şart altında çoğaltılamaz ve üçüncü şahıslara paylaşılamaz. Aksini yapan kişiler tespit edildiğinde, haklarında Türkiye Cumhuriyeti Devleti yasalarınca ve Adalet Bakanlığı’nın şartlarına uygun şekilde soruşturma başlatılır.

Madde 16: SİTE’yi ziyaret eden ZİYARETÇİ’ler, işbu sözleşmeyi okuduğu varsayılarak hareket edilmektedir.

Madde 17: İşbu sözleşme, aynı zamanda “Yayın ve Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları –  Sorumluluk Sınırları” yerine geçer.

Madde 18: İşbu sözleşme, 18 maddeden oluşup SİTE, SİTE SAHİBİ, ÜRÜN veya HİZMET’İn ayrılmaz birer parçasıdır.