Satış Ortaklığı Nedir Sorusuna Verilecek En Güncel Yanıt Burada!

Baktım ki herkes bir şeyler yazıp çiziyor satış ortaklığı nedir sorusu hakkında. Kiminin söylediği doğru kiminin söylediği ise alakasız saçma sapan cümlelerden, sırf siteme içerik ekleyeyim de ne olursa olsun gibisinden yazılmış makaleler…

Bu yüzden satış ortaklığı konusunu yıllar sonra tekrar bir kaç paragraf ile anlatma gereği duydum. Hadi başlayalım arkadaşlar, soru cevap şeklinde başlıklar halinde ilerleyelim!

 

Satış Ortaklığı Nedir?

Kıymetli dostlarım, satış ortaklığı kısaca şu şekilde özetlenebilir.

  • A kişisi, ürün sahibi olsun (Satıcı),
  • B kişisi, ürün alacak kişi olsun (Alıcı),
  • C kişisi de ürün sahibinin ürünü, alıcıya satan kişi, yani satıcının ürününü alıcıya satan kişi olsun (Satış Ortağı).

Toparlayacak olursam: A kişisinin ürününü, B kişisine belli bir komisyon karşılığı satan C kişisi “satış ortağı” olmuş oluyor. Durum bu kadar basittir arkadaşlar.

Şimdi gelelim satış ortaklığı sistemi ile neler yapılabilir sorusuna…

 

Satış Ortaklığı ile Ne Kadar Para Kazanılır?

Sevgili dostlar, satış ortaklığı etkin ve doğru şekilde kullanıldığında ve uygulamaya konulduğunda size çok büyük kazançlar sağlar. Öyle ki kendinize yeni bir araba ya da ev veya ikinci üçüncü bir ev dahi alabilirsiniz. Abarttığımı zannediyorsunuz biliyorum ama inanın abartmıyorum. Bu tabi ki yurt dışı menşeli satış ortaklıkları için geçerli bir tespit, Türkçe sistemler hakkında henüz bunu söylemek çok erken ama araba alabilirsiniz merak etmeyin :), hatta biraz daha zorlarsanız bir ev bile alabilirsiniz. Bunun için çok sıkı çalışmalısınız, kısa zamanda ve ilk fırsatta bu işi bırakmamalısınız.

Son zamanlarda internette dolaşan makalelerin çoğu konu ile ilgili görünüyor fakat satış ortaklığından bahsetmek yerine tamamen alakasız konulardan bahsediliyor. Giriş cümlemde de dediğim gibi tek amaçları sitelerine içerik girmek, başka bir amaçları ne yazık ki bulunmuyor. Neyse arkadaşlar bunlara karşı bu sayfayı yorumlarla ve paylaşımlarla desteklemenizi rica ediyorum. Çünkü satış ortaklığı ile ilgili diğer makaleleri sizlerin desteği ve talebi doğrultusunda satırlara dökeceğim.

Satış Ortaklığı Adımları Nelerdir?

Satış Ortaklığı Adımları Nelerdir?

Satış ortaklığı ile kazanılan oranlara geri dönelim. Bu işten para kazanmak şu şekilde işler, yani aşamalar şu şekildedir:

  1. Öncelikle bu işi ehlinden ciddi bir şekilde ve tüm samimiyetiyle hiç bir noktayı atlamadan size öğretmeyi amaçlayan kişilerden öğrenmeniz gerekmektedir. (Örneğin, buradaki kişilerden.)
  2. Aldığınız bu eğitim ucuz olmayacaktır, bunu peşinen söylemem gerekiyor. 150 ile 250 TL arasında olabilir. Neden bu kadar pahalı olduğunu soracak olursanız, size belki de hayatınızın dönüm noktasının sırlarını verecek olan bu kişi yoğun bir emek ve yılların tecrübesi doğrultusunda bilgilerini size aktaracaktır. Bu da öyle 50 – 100 TL’lik bir bilgi paylaşımı değildir.
  3. Aldığınız eğitimi harfi harfine yapmanız gerekmektedir. Eğer bir cümleyi bile umursamaz ve o eğitimdeki o cümlede anlatılanları yapmaz veya tam tersini yaparsanız tüm emekleriniz boşa çıkacaktır. Çünkü eğitimi veren kişi ya da kişiler bizzat bunu denemiş ve sana en doğru yolu sunmuşlardır.
  4. Sonuç olarak bu ilk üç adımı başarılı bir şekilde idrak edip uygulamaya geçebilirsen, ilk zamanlar şu internet için ödediğin parayı, sonra yavaş yavaş faturalarının parasını ve sonra da yavaş yavaş asgari ücret maaşı kadar gelir elde etmeye ve artık profesyonelleşmeye başladığında da üst limit olmaksızın hedeflediğin miktarı kazanman için tek engelin kendin olduğunu göreceksin.

2009’dan beri insanlara anlatmaya çalışıyorum. Gerçekten kazanmak istiyorsanız ciddi anlamda uğraşmanız gerek diyorum ama anlatamıyorum. Kişi bir kaç ay bu işin üzerine gidiyor ve pes edip bırakıyor, oysa ki baştan beri ne söylüyoruz? Kazançlarınız öyle bir anda ortaya çıkmaz, aylar hatta yıllar sürebilir. Ama bir defa başladım mı Allah izin verirse gerisi gelir!

Evet arkadaşlar, satış ortaklığı hakkında şimdilik söylemek istediklerim bu kadar, aslına bakıldığında pek de bir şey söylemedim, yıllardır söylediklerimi yeniden yazdım ve sizi uyardım. Bir sonraki makalemde ise en etkin satış ortaklığı ağlarını anlatmaya çalışacağım.

Son olarak bir kaç satış aşağıda yer alan yorum alanına düşüncelerini bırakmanızı ve hemen alt satırda yer alan internetten para kazanma yöntemlerini incelemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Saygı ve sevgilerimle,

Emre ECER

2 üzerine düşünceler “Satış Ortaklığı Nedir Sorusuna Verilecek En Güncel Yanıt Burada!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Görüntülenme Sayısı: 718