Türkçe Anket Doldur Para ve Hediye Kazan! Basit ve %100 Ücretsiz!

Anket Doldur Para Kazan

Anket doldur para kazan… Öyle zannediyorum ki bu günlerde hemen her yerde bu ifadeyi duyuyorsunuz! Meşhur anket doldur kazan terimini… Vay be, ne kadar da çok merak ediyormuşuz anket doldurarak para kazanmayı, helal olsun hepimize! 🙂

Biz de anket doldur para kazan serimize bir yenisini daha ekleyelim dedik ve ortaya şu an okuduğunuz “anket yap para kazan” makalesi çıktı. Bize sorarsanız çok güzel oldu, çünkü hem Türkçe anket doldurarak para ve hediye kazanma sitelerini burada topladık, hem de saniyeler içerisinde bu sitelere kayıt olabileceğiniz sayfaların bağlantılarını ekledik. Bu sayede hemen kayıt sayfasına ulaşabilir ve hızlı bir şekilde kayıt işleminizi tamamlayıp, anket doldurarak para kazanma adımlarına geçebilirsiniz!

Anket Doldur Para Kazan

Anket doldurarak para kazanma siteleri için aşağıdaki tablodan yararlanabilirsiniz! Bu tabloda yer alan tüm anket siteleri, yeni üye bulup anket gönderebilmek için birbirleri ile yarışıyor. Kayıt olurken profil bilgilerinizi doğru ve eksiksiz şekilde doldurmanız sizin için çok önemli. İlk anketinizi alabilmeniz için profil bilgilerinizi kesinlikle doğru şekilde doldurmanız gerekiyor. Aşağıda yer alan anket sitelerindeki kayıt işlemleri son derece basit, hızlı ve %100 ücretsizdir. Kayıt işlemlerine başlayabilmek için, “Kayıt Ol!” bağlantılarına tıklamanız yeterlidir! Önemli bir tüyo vermek gerekirse, üyeliklerinizi bayan profili oluşturarak açarsanız çok daha fazla anket gönderimi alabilir ve kazanacağınız parayı katlayabilirsiniz. Eşiniz, anneniz, kardeşiniz veya güvenebileceğiniz bir bayan arkadaşınız üzerinden bu işlemi doğru ve eksiksiz şekilde yapabilirsiniz!

Tavsiye: Ayrıca sitelerin tamamına kayıt olarak kazançlarınızı bir kez da katlayabilirsiniz! Sitelerin kayıt kontenjanları sınırlı sayıda olduğu için acele etmelisiniz!

#01 Fikir Pazarı TR Kayıt Ol!
#02 Toluna TR Kayıt Ol!
#03 Survey Pago TR Kayıt Ol!
#04 Market Agent TR Kayıt Ol!
#05 Mobrog TR Kayıt Ol!

 

Anket Doldur Kazan

Anket doldur kazan sektöründen etkin şekilde gelir elde edebilmeniz için dikkat etmeniz gereken bazı hususlar var dostlarım. Şimdi hep birlikte bunların neler olduğunu öğrenelim. Cevabını aradığınız bir çok soru olduğunu biliyorum. Bu yüzden makalenin bu bölümünü soru – cevap şeklinde hazırladım, hadi başlayalım!

 

Anket Yaparak Para Kazanmak

#01 – Sitelere nasıl kayıt olacağım?

Yukarıda isimlerini verdiğimiz anket sitelerine “Kayıt Ol!” butonuna tıklayarak ulaşın. Karşınıza doğrudan sitelerin kayıt sayfaları açılacaktır. Bu sayfalarda yer alan tüm bilgileri eksiksiz şekilde doldurun ve e-mail adresinize gelen aktivasyon linki ile sitelerde oluşturduğunuz hesabınızı aktif edin. Aktivasyon işleminin ardında tüm profil bilgilerinizi eksiksiz ve doğru şekilde tamamlayarak kayıt işleminizi sonlandırın ve sitenin size anket göndermesini bekleyin!

#02 – Kayıt olurken verdiğim bilgiler güvende mi?

Yukarıdaki anket doldur para kazan siteleri oldukça güvenilir olduğu için bu konu hakkında fazla bir şey yazma gereği bile duymuyorum. FaceBook ve Instagram’dan daha güvenilir olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim! 😉

#03 – Herhangi bir sözleşme ya da anlaşma vb. bir şey imzalamam gerekiyor mu?

Klasik prosedürler haricinde sizden ekstra herhangi bir şey istenmiyor. Sadece şartlar ve koşulları kabul ediyorum tik’ini işaretlemeniz yeterli, herhangi bir sözleşme vb. işlem yapmanıza gerek yok!

#04 – İstediğim zaman bu sitelerdeki hesabımı kapatıp üyelikten çıkabilir miyim?

Evet, bu sayfada yer alan tüm anket doldur kazan sitelerinden istediğiniz zaman ayrılabilirsiniz. Hesabınızı istediğiniz zaman silebilir ve tüm işlemlerinizi sonlandırabilirsiniz!

#05 – Anketlere nasıl ulaşacağım?

Makalenin bir çok yerinde söylediğim gibi eğer profil bilgilerinizi tam olarak doldurduysanız en kısa sürede ilk anket davetinizi e-mail adresinize alacaksınız. Neredeyse tüm anket siteleri yeni anket bildirimlerini e-mail yolu ile yapmaktadır. Anket sitesinden e-mailinize “Yeni Anketiniz Var” şeklinde bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Bu e-mail mesajı ile doğrudan anket sayfasına ulaşıp sorulara yanıt vermeye başlayabilirsiniz!

 

Anket Yap Para Kazan

#06 – Anketleri nasıl dolduracağım?

Bu size kalmış! 🙂 Eğer anketlerin devamlılığını istiyorsanız, size sorulan sorulara mümkün olduğunca doğru yanıtlar vermelisiniz. Böylelikle anket siteleri sizin bu işi gerçekten yapmak istediğinize kanaat getirip, anket gönderimlerini hızlandıracaktır. Anketler genellikle işaretlemeli olarak size sunulacaktır ve bazen de kısa cevaplar vermeniz istenecektir!

#07 – Gönderilen tüm anketleri doldurmak zorunda mıyım?

Tabi ki hayır! 🙂 Paraya ihtiyacınız yoksa elbette istediğiniz anketi es geçebilirsiniz. Tüm anketleri doldurma gibi bir zorunluluğunuz bulunmamaktadır!

#08 – Anket siteleri neden sorulara yanıt verdiğimiz için bize para veriyor?

Çünkü işleri bu! 🙂 Adı üstünde anket siteleri yani araştırma siteleri… Bir çok yerde defalarca bunu anlattığım için burada kısaca anlatmaya çalışacağım dostlarım. Anket siteleri sizden bilgi almak istiyor, büyük firmalar ise anket sitelerinden bilgi almak istiyor. Firmalar anket sitelerine belli bir ödeme yapıp herhangi bir konu üzerine araştırma yaptırmalarını istiyor, anket siteleri de o konu üzerine, üyelerine gerekli soruları yöneltiyor ve verdikleri cevapları iş veren firmaya yönlendiriyor. Böylelikle firmalar anket sitelerine, anket siteleri de üyelerine yani bizlere yani sizlere sorulara yanıt verdiğimiz için para veriyor!

#09 – Anket doldurarak ne kadar para kazanırım?

Her fırsatta dile getirdiğim gibi çok büyük beklentiler içine girmeyin dostlarım. Günümüz itibariyle anket doldurarak ayda en fazla 200 ile 300 TL arası bir oran kazanabilirseniz. Bu oranı kazanabilmek için tüm anket sitelerine kayıt olup neredeyse tüm anketleri eksiksiz şekilde doldurmalısınız. Aksi durumda kazançlarınız düşecektir!

 

Anket Doldurarak Hediye Kazan

#10 – Anket yaparak kazandığım para ve hediyeler nasıl elime ulaşacak?

Anket doldurarak kazandığınız paralar size iki yoldan ulaşacak arkadaşlar. İlki doğrudan banka hesabınıza, ikincisi ise online cüzdan dediğimiz sistemler aracılığı ile yine ister banka hesabınıza isterseniz de bu online cüzdan kullanan internet sitelerinden alışveriş yaparak. Hediye çekleri ise yani bildiğimiz kupon kodları ile size doğrudan anket sitesinden veya e-mailinize ulaştırılacak ve sitelerin gösterdiği alışveriş sitelerinden dilediğiniz gibi harcama yapabileceksiniz!

#11 – Anket siteleri kazandığım parayı ya da hediye çekini ödemezse?

Yukarıdaki anket doldur kazan sitelerinin tamamına %100 güvenebilirsiniz ancak bunların dışındaki siteler hakkında herhangi bir şey paylaşmamız şu aşamada mümkün değil!

#12 – Anketler ne sıklıkla gönderiliyor, her gün anket dolduracak mıyım?

Hem evet hem hayır! 🙂 Kıymetli dostlarım lütfen unutmayın, dünya üzerinde hiç bir şeyin garantisi olmadığı gibi bu işin de garantisi yok. Anket gönderimleri ortalama haftada iki ya da üç defa olmaktadır. Çok fazla anket sitesine kayıt olursanız neredeyse her gün anket doldurabilirsiniz!

#13 – Uzun süre boyunca anket gönderimi yapılmazsa ne yapmalıyım?

Yapacağınız ilk iş anket gönderimi yapmayan siteye gidip profil bilgilerinizi güncellemek olacaktır. Buna rağmen herhangi bir gönderim yapılmazsa, sitenin iletişim bölümünden yöneticilere durumu anlatan bir mesaj gönderebilir ve farklı para kazanma yolları deneyebilirsiniz!

#14 – Daha çok anket firmasına nasıl ulaşabilirim?

Bu sayfayı sık kullanılanlara yani favori sayfalarınız arasına ekleyebilirsiniz. Güvenilir ve ödeme yapan anket siteleri hakkında makalemizi mümkün olan en kısa sürede güncellemeyi hedefliyoruz. Kısacası bu siteyi takipte kalarak yeni sitelere ulaşabilirsiniz!

#15 – Anket doldur kazan dışında nasıl daha çok para kazanabilirim?

Değerli dostlarım, tamamen kendi imkanlarımla hazırladığım OnlineDarphane V5.00 size bu konuda yani online para kazanma konusunda fazlasıyla yardımcı olacaktır. OnlineDarphane V5.00 nedir diyecek olursanız, buyurun! > “OnlineDarphane V5.00


Tüm bunlara ek olarak aşağıdaki makalelere göz atmanızda fayda var!