"OnlineDarphane V5.00" İnternetten Para Kazanma Eğitimi

 

OnlineDarphane V5.00 Hakkında Merak Edilenler

Değerli dostum, OnlineDarphane V5.00 hakkında merak edilen bir çok hususu bu sayfada bulabilirsin. Eğer aklındaki soruyu burada bulamazsan, sayfanın devamında yer alan form aracılığı ile sorularını sorabilir ve gün içinde yanıt alabilirsin…

.

OnlineDarphane V5.00 Soru #01

Soru: OnlineDarphane V5.00’a nasıl ulaşacağım?

Cevap: Ödeme işleminden sonra yönlendirileceğin sayfa aracılığı ile OnlineDarphane V5.00 adına lisanslanacak ve şifrelenip e-posta adresine gönderilecek.

.

OnlineDarphane V5.00 Soru #02

Soru: İnternetten para kazanmak yasal mı?

Cevap: Şahsen 2009 yılından bu yana internetten para kazanıyorum. Eğer bu iş yasa dışı olsaydı, bu zamana kadar devam edebilir miydim veya internetten para kazanan sayısız kişi devam edebilir miydi? Merak etme, yaptığım ve anlattığım her şey yasal. Zaten kullandığımız sistemler aracılığı ile devletimize, gelir vergimizi otomatik olarak ödüyoruz. Bu konuda için, hiç olmadığı kadar rahat olabilir.

.

OnlineDarphane V5.00 Soru #03

Soru: İnternet kullanım bilgim çok iyi değil, yine de bu işi yapabilir miyim?

Cevap: Eğer cep telefonundan sosyal medya hesaplarını yönetebilecek kadar bilgin varsa, sana verdiğim bu eğitimlerle birlikte, kolaylıkla internetten para kazanma çalışmalarına başlayabilirsin. Unutma sevgili dostum, hiç birimiz bu işi annemizin karnında öğrenmedik.

.

OnlineDarphane V5.00 Soru #04

Soru: İnternetten para kazanmak için yaş sınırı var mı?

Cevap: Evet, 18 yaş sınırı var. Eğer yaşın tutmuyorsa hiç sorun değil küçük dostum, aile bireylerinin adına çalışmalara başlayabilirsin.

.

OnlineDarphane V5.00 Soru #05

Soru: İngilizce bilmeme gerek var mı?

Cevap: Tek kelime İngilizce bilmene gerek yok dostum, çünkü anlattığım her şey %100 Türkçe.

.

OnlineDarphane V5.00 Soru #06

Soru: Ben büyük metropol kentlerinden uzakta yaşıyorum. Böyle yerlerde bırakın internetten para kazanmayı, internetten alış veriş yapmaya bile tuhaf bakılıyor. Bu iş için kültür ya da mekan farklı var mı?

Cevap: Değerli dostum, ister Adana‘da, ister Samsun‘da, ister Manisa‘da, istersen de Diyarbakır‘da ol. Buraların ne İstanbul‘dan, ne Ankara‘dan, ne de İzmir‘den hiç bir farkı yok, tıpkı dünyanın herhangi bir yerinden farkı olmadığı gibi. Çünkü yaptığımız iş, internet aracılığı ile para kazanmak olduğu için, internet bağlantısı olan herhangi bir bilgisayar bize fazlasıyla yetecektir. Kimin ne dediğine aldırış etme! Zaten ülkece geri kalmamızın en büyük sebebinin, bu yapamazsınedemezsin düşüncesiyle kılını bile kıpırdatmayan “kesimin” olduğunu da sakın unutma.

.

OnlineDarphane V5.00 Soru #07

Soru: Kazançlarım nasıl elime ulaşacak?

Cevap: Hiç bir şeyle uğraşmak zorunda değilsin çünkü kazançların doğrudan banka hesabına yatacak.

.

OnlineDarphane V5.00 Soru #08

Soru: Güven problemim var, size bir türlü güvenemiyorum?

Cevap: Haklısın dostum ne diyebilirim ki… Yıllardır internette dolaşan ve sözde para kazandırdığını iddia eden o kadar çok kişi ve eğitim var ki, bunların haddi hesabı yok. İnsan ister istemez güven problemi yaşıyor, biliyorum. Seni ikna etmek için ekstra bir çaba göstermeyeceğim çünkü her şey son derece açık ve net. Sadece “Basında OnlineDarphane.Org” sayfasına bile bakman yeterli.

.

OnlineDarphane V5.00 Soru #09

Soru: Emre Bey, bana kazanç garantisi veriyor musunuz?

Cevap: Hayır, internette dolaşan ve tek işleri zenginlik vaatleri verip, cebindeki üç beş kuruşa gözünü diken şereften yoksun insanlar gibi, sana kazanç garantisi vermiyorum. Çünkü düşük de olsa internetten para kazanmama ihtimalin var. Sana verdiğim onca eğitime rağmen, internetten tek kuruş bile para kazanamazsan, kusura bakma ama kıymetli dostum, soyun bedevilere (temsilen) dayanıyor olabilir. Ama merak etme, verdiğim para iade garantisi sayesinde bir kez daha söylüyorum ki, maddi açıdan kaybedeceğin hiç bir şey yok. Eğitimi aldıktan sonra, baktın ki anlatılanlar sana göre değil, alırsın paranı çekilirsin kenara. Üstelik öğrendiklerin de yanına kâr kalır! Unutma sevgili dostum, tek amacım para kazanmak yani diğerleri gibi cebindeki üç beş kuruşa göz dikmek olsaydı, bu soruya çok farklı şekilde yanıtlar verip seni ikna ederdim. Bu arada bu cevap, önceki sorunun cevabı olmak için sence de daha uygun değil mi? 🙂


KENDİ SORUNU SOR!

Aradığın soruyu bulamadın mı?

Hemen aşağıdaki iletişim formu ya da yorum alanı yardımıyla aklına takılanları sorabilir ve gün içinde yanıt alabilirsin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.