"OnlineDarphane V5.00" İnternetten Para Kazanma Eğitimi

OnlineDarphane V5.00 İnternetten Para Kazanma Dijital Eğitim Kitabı Satış Sözleşmesi

– Sözleşme içerisinde www.onlinedarphane.org web sitesi SİTE ismi ile, www.onlinedarphane.org web sitesi üzerinden tanıtılan OnlineDarphane V5.00 güncellemesi yani OnlineDarphane V5.00 İnternetten Para Kazanma Dijital Eğitim Kitabı ÜRÜN ismi ile, bu eğitimi hazırlayan ve satışa sunan kişi ÜRÜN SAHİBİ ismi ile, her türlü hizmeti talep eden kişi de MÜŞTERİ olarak anılacaktır.

– Lütfen aşağıda yazılı koşulları okuyunuz. Bu koşulları kabul etmediğiniz taktirde SİTE’yi kullanmaktan ve ÜRÜN’ü satın almaktan vazgeçiniz.

– SİTE SAHİBİ, SİTE ve SİTE üzerinden satılmakta olan ÜRÜN üzerinde her tür organizasyon, kullanım ve tasarruf yetkisine sahiptir. Lütfen SİTE’yi ve SİTE üzerinden satılmakta olan ÜRÜN’ü, almadan ve kullanmadan önce tüm açıklamaları dikkatli şekilde okuyunuz. Bu SİTE’de sunulan hizmetlerden belirli bir bedel ödeyerek ya da bedelsiz olarak yararlananlar veya herhangi bir şekilde SİTE’ye ve ÜRÜN’e erişim sağlayan her gerçek ve tüzel kişiler, İşbu OnlineDarphane V5.00 İnternetten Para Kazanma Dijital Eğitim Kitabı Satış Sözleşmesini, kabul etmiş sayılırlar.

Madde 1: ÜRÜN SAHİBİ, SİTE’de ve ÜRÜN içeriğinde mevcut olan bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sürekli olarak kontrol etmektedir. Ancak tüm itinalı çalışmaya rağmen, web sayfalarındaki bilgiler fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir. SİTE ve ÜRÜN içeriğinde bulunan materyal ve diğer bilgiler SİTE’ye ve ÜRÜN içeriğine verildiği anda sunulmuştur, ilgili hizmetin güncel durumu ile SİTE’de yer alan durumu arasında farklılık olabilir. SİTE’deki ve ÜRÜN içeriğindeki bilgilerin, güncelliği, doğruluğu, şartları, kalitesi, performansı, pazarlanabilirliği, belli bir amaca uygunluğu ÜRÜN ve SİTE’de yer alan ve bunlarla sınırlı olmayan, bunlarla bağlantılı veya bağımsız diğer bilgi, hizmet veya ürünlere etkisi ile tamlığı hakkında herhangi bir sarih ya da zımni garanti verilmemekte ve taahhütte bulunulmamaktadır.

Madde 2: ÜRÜN SAHİBİ: SİTE, SİTE uzantısı ve ÜRÜN’de; mevcut her tür hizmet, ÜRÜN, SİTE’yi kullanma koşulları ile SİTE’de sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, SİTE’yi ve ÜRÜN’ü yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler SİTE’de ve ÜRÜN üzerinde yayım anında yürürlüğe girer. SİTE’nin ve ÜRÜN’ün kullanımı ya da SİTE’ye ve ÜRÜN’e giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir. ÜRÜN SAHİBİ: sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Madde 3: ÜRÜN ve SİTE üzerinden başka sitelere link verilmesi mümkündür. ÜRÜN SAHİBİ, link verilen sayfalardaki bilgilerin doğruluğunu garanti etmemekte, herhangi bir taahhütte bulunmamaktadır. Bu sayfaların bir kısmı SİTE ve ÜRÜN dışındaki kuruluşlar tarafından ve o kuruluşların sorumluluğunda düzenlenmekte olup, ilgili sayfaların kullanımı SİTE ve ÜRÜN’den bağımsız şekilde, ilgili kuruluşun koşul ve şartları tahtında gerçekleşir. ÜRÜN SAHİBİ bu sayfa ve bağlantılı hizmetlerin kullanımı konusunda bir sorumluluk almamakta ve herhangi bir tavsiyede bulunmamaktadır. Bu siteleri kullanımla doğabilecek zararlar MÜŞTERİ’nin kendi sorumluluğundadır. ÜRÜN SAHİBİ bu tür link verilen sayfalara erişimi, kendi yazılı muvafakatine bağlayabileceği gibi, SİTE’nin ve ÜRÜN’ün uygun görmeyeceği linklere erişimi her zaman kesebilir.

Madde 4: SİTE’de ve ÜRÜN’de sunulan – yer alan tüm içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğu, eksiksiz ve değişmez olduğu ÜRÜN SAHİBİ tarafından garanti edilmemektedir. Bu nedenle MÜŞTERİ’nin, SİTE ve ÜRÜN’den elde edilen içerik, görüş ve bilgilere dayanarak hareket etmeden önce; içerik, görüş ve bilgilerin doğruluğunu kontrol etmeleri, ettirmeleri ve bu içerik, görüş ve bilgilere dayanarak alacakları kararları, bu kapsamda vermeleri önerilir. İçerik, görüş ve bilgilerin yanlışlık veya eksikliğinden SİTE, ÜRÜN ve ÜRÜN SAHİBİ hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Madde 5: Bu SİTE ve ÜRÜN’de anlatılan bilgilerin veya eğitimlerin kişiden kişiye değişebileceği ve MÜŞTERİ’nin çalışmalarına, işe vereceği emekle gelişeceğini bilmesi gerekmektedir. Bu SİTE ve SİTE aracılığıyla satılan ÜRÜN kimseye para kazanma garantisi vermez.

Madde 6: ÜRÜN, basılı bir yayın değil PDF formatında oluşturulmuş bir E-Kitap’tır. Akıllı telefon, tablet ve PDF formatını destekleyen her türlü bilgisayar ve elektronik cihazdan ulaşım kolaylıkla sağlanabilir.

Madde 7: Bu SİTE ve ÜRÜN, ziyaretçilerinin bilgisayarlarına kötü amaçlı yazılım yüklemez.

Madde 8: Bu SİTE, SPAM aracılığıyla ürün satışına karşıdır ve kesinlikle yapmaz.

Madde 9: Bu SİTE ve ÜRÜN’de dışarıya bağlantılar (linkler) verilir. Ulaşılan sitelerin içerikleri ve bu ikincil sitelerden ulaşılan diğer siteler ile ilgili, SİTE’nin, ÜRÜN’ün ve SİTE SAHİBİ’nin herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Madde 10: Bu SİTE’nin ve ÜRÜN’nün reklamını veren üçüncü şahısların yapacakları olumsuz davranışlar, resimli, metin veya SPAM reklamlar, SİTE’nin, ÜRÜN’ün ve SİTE SAHİBİ’nin sorumluluğunda değildir.

Madde 11: Bu SİTE, ÜRÜN ve SİTE SAHİBİ, kimlik avı ve diğer hile yöntemlerini kullanmaz ve tavsiye etmez.

Madde 12: ÜRÜN 100,85 TL + KDV = 119 Türk Lirası karşılığında, XTicaret.Com sitesi (NETPAY BİLİŞİM HİZMETLERİ TEKNOLOJİ PAZARLAMA VE TİC. LTD. ŞTİ.) üzerinden ödeme alınması koşuluyla satılmaktadır.

Madde 13: ÜRÜN basılı bir yayın değildir ve MÜŞTERİ’nin açık adresine gönderilmez. Ödeme yapıldıktan sonra MÜŞTERİ’den istenilen bilgiler doğrultusunda, ÜRÜN lisanslanıp ve şifrelenerek MÜŞTERİ’nin e-posta adresine gönderilir.

Madde 14: ÜRÜN’ün para idesi mevcuttur. MÜŞTERİ, ÜRÜN’ü satın aldığı tarihten itibaren 7 gün içinde iade talebinde bulunabilir.

Madde 15: SİTE, ÜRÜN ve ÜRÜN SAHİBİ asla kimseye zenginlik vaatleri sunmaz.

Madde 16: SİTE, ÜRÜN ve ÜRÜN SAHİBİ herhangi bir şekil ve şart altında Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü ve lafı geçen herhangi bir web sitesi, kişi, kurum ya da firma ile ortaklık içerisinde değildir. SİTE ve ÜRÜN internet teknolojilerinin en etkin şekilde kullanımını anlatan faydalı birer kaynaktır.

Madde 17: ÜRÜN sadece bu SİTE’de 100,85 TL + KDV = 119 Türk Lirasına satılmaktadır.

Madde 18: Ödeme işlemi; XTicaret.Com sitesi (NETPAY BİLİŞİM HİZMETLERİ TEKNOLOJİ PAZARLAMA VE TİC. LTD. ŞTİ.) üzerinden gerçekleşmektedir.

Madde 19: Ödemeler; kredi kartı, havale veya EFT yolu ile yapılmaktadır.

Madde 20: Ödeme işlemlerinin SİTE ve ÜRÜN SAHİBİ ile hiçbir bağlantısı yoktur. Tüm işlemler XTicaret.Com sitesi (NETPAY BİLİŞİM HİZMETLERİ TEKNOLOJİ PAZARLAMA VE TİC. LTD. ŞTİ.) tarafından yönetilmekte ve onaylanmaktadır.

Madde 21: Ödeme yapılan adres SSL sertifikasına sahiptir ve %100 güvenlidir. Ödeme sırasında kullanılan tüm bilgiler şifrelenerek doğrudan bankalara gönderilir. XTicaret.Com sitesi (NETPAY BİLİŞİM HİZMETLERİ TEKNOLOJİ PAZARLAMA VE TİC. LTD. ŞTİ.) herhangi bir müdahalede bulunmaz, bulunamaz.

Madde 22: ÜRÜN’ün XTicaret.Com sitesi (NETPAY BİLİŞİM HİZMETLERİ TEKNOLOJİ PAZARLAMA VE TİC. LTD. ŞTİ.) dışında hiç bir şekilde satışı bulunmamaktadır.

Madde 23: Kişisel bilgiler asla üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Madde 24: SİTE ve ÜRÜN, XTicaret.Com sitesi (NETPAY BİLİŞİM HİZMETLERİ TEKNOLOJİ PAZARLAMA VE TİC. LTD. ŞTİ.) tarafından korunmaktadır.

Madde 25: SİTE ve ÜRÜN’de bulunan her türlü materyal hiçbir şekil ve şart altında çoğaltılamaz ve üçüncü şahıslara gönderilemez. Aksini yapan kişiler tespit edildiğinde, haklarında Türkiye Cumhuriyeti devleti yasalarınca ve Adalet Bakanlığı’nın şartlarına uygun şekilde soruşturma başlatılır.

Madde 26: SİTE’yi ziyaret eden ve ÜRÜN’ü satın alan MÜŞTERİ’ler, işbu sözleşmeyi okuduğu varsayılarak hareket edilmektedir.

Madde 27: İşbu sözleşme, aynı zamanda “Yayın ve Gizlilik Politikası” ve “Kullanım Koşulları –  Sorumluluk Sınırları” yerine geçer.

Madde 28: İşbu sözleşme, 28 maddeden oluşup SİTE ve ÜRÜN’ün ayrılmaz birer parçasıdır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.