"OnlineDarphane V5.00" İnternetten Para Kazanma Eğitimi

 

2018 YILINDA CEPTEN ve İNTERNETTEN PARA KAZANMAK ÇOK KOLAY!

Türkiye’de şu an milyonlarca kişi internete bağlanıyor, yüz binlerce kişi online kazanç araştırmaları yapıyor ve binlerce kişi de internetten para kazanıyor!…

 


ŞİMDİ SIRA SİZDE!

Türkiye’nin En Güncel İnternetten Para Kazanma Eğitim Seti
OnlineDarphane V5.00” ile Çalışmalara Bugün Başlayabilir, Kısa Süre İçinde İşi Uzmanından Öğrenerek Tüm Kazançlarınızı Otomatiğe Bağlayabilirsiniz!

 

OnlineDarphane V5.00 Ürün Resmi

 

 

OnlineDarphane V5.00 Nedir?

OnlineDarphane V5.00 Türkiye’nin en güncel online kazanç eğitim setidir. 2009 yılından bu yana OnlineDarphane İnternetten Para Kazanma Eğitimleri defalarca güncellenmiş, en son ve en büyük güncellemesi olan OnlineDarphane V5.00 yayınlanmıştır.

 

OnlineDarphane V5.00
Size Neler Sunar?

İnternetten para kazanabilmeniz için ihtiyacınız olan her türlü bilgiyi size sunar. Bu eğitim setinin içeriği oldukça zengindir ve piyasada ayrı ayrı satılan bir çok kazanç metodunu tek başına içinde barındırır. Size sadece anlatılanları uygulamak ve kazandığınız paraları harcamak kalır.

Kısa bir özet geçmek gerekirse, OnlineDarphane V5.00 size:

İnternetten para kazanmanın yakın geçmişini ve uzak tarihini,

 Online Satış Ortaklığı yani Affiliate Marketing Sistemi üzerinden para kazanma yollarını,

Türkiye’nin ileri gelen 4 büyük Satış Ortaklığı Ağları olan; XTicaret, ClickMerkez, OdaklıPazar ve GelirBank Ağları üzerinden para kazanma yollarını,

Sıfırdan başlayarak tamamen ücretsiz olarak açacağınız bir blog ile Blog Yazarlığı Sistemi üzerinden para kazanma yollarını,

Dünyanın en büyük reklam ağları; Google AdSense ve Google AdWords Sistemleri aracılığı ile Google üzerinden para kazanma yollarını,

Webmasterların olmazsa olmazları arasında yer alan SEO Sistemi üzerinden para kazanma yollarını,

Google’dan sonra Türkiye’de en çok kullanılan arama motoru olan Yandex’in reklam servisi, Yandex Direct Sistemi üzerinden para kazanma yollarını,

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi olan YouTube üzerinden para kazanma yollarını,

Hayatımızın olmazsa olmazları arasında giren Sosyal Medya üzerinden para kazanma yollarını,

Eski yıllara göre çok daha fazla kazanç getirisi olan Anket Doldurarak Para Kazanma yollarını, en kısa ve en anlaşılabilir yoldan öğretir…

 

OnlineDarphane.Org Eğitimleri Ne Kadar Süredir Devam Ediyor?

 

OnlineDarphane V5.00 ile Neler Yapabilirsiniz?

Ok Icon Sıkı bir çalışma sonucu kendi işinizi kurup, patronluk hayatına geçiş yapabilirsiniz.

Ok Icon Başkalarına bağımı olmaktan kurtulup kendi kararlarınızı uygulayabilirsiniz.

Ok Icon Kendinizden başka kimseden sorumlu olmaz ve hatalarınızdan dolayı kimseye hesap vermek zorunda kalmazsınız. 

Ok Icon Evinizin rahatlığında ve konforunda çalışabilirsiniz, hatta işinizi büyütüp kendi ofisinizi açabilirsiniz.

Ok Icon Çalışma saatlerinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Bu sayede, ailenizle birlikte çok daha fazla vakit geçirebilirsiniz.

Ok Icon İsterseniz bu işi, ek iş olarak yapabilir veya tam zamanlı olarak çalışarak kazançlarınızı katlayabilirsiniz.

Ok Icon Çalışmak için sadece internet bağlantısı olan bir bilgisayar sizin için yeterlidir. Yer, zaman ve mekan asla fark etmez. 

Ok Icon Kazançlarınız sizin performansınızla doğru orantılıdır. Ne kadar çok çalışırsanız o kadar çok para kazanırsınız.

Ok Icon Kazanacağınız paranın asla bir limiti yoktur. Bir günde 100 TL’ de kazanabilirsiniz, 1.000 TL’ de, bu tamamen size ve performansınıza bağlıdır.

Ok Icon Kazançlarınızı bir süre sonra otomatiğe bağlayabilirsiniz. Yaptığınız çalışmalar sonucunda, siz uyurken bile kurduğunuz sistem size para kazandırmaya devam edebilir.

Ok Icon En güzeli de tatile çıkmak için kimseden izin almanıza gerek yoktur, yaz – kış demeden istediğiniz zaman tatile çıkabilirsiniz.

Ok Icon Ve daha sayamayacağımız bir çok güzel şey…

 

OnlineDarphane V5.00 ile Ne Kadar Para Kazanabilirsiniz?

Kazançlarınızın asla bir sınırı olmadığını söylemiştik. Bu işe ne kadar çok vakit ayırırsanız o kadar çok para kazanırsınız. Örnek olması için “OnlineDarphane V5.00″ın, “#02 Numaralı Eğitim Bölümü” olan, Affiliate Marketing (Satış Ortaklığı) ile elde edebileceğiniz kazanç oranları hakkında oldukça basit bir hesap yapalım…

Günlük Satış Sayısı Günlük Kazanç Haftalık Kazanç Aylık Kazanç Yıllık Kazanç
1 30 TL 210 TL 900 TL 10.950 TL
3 90 TL 630 TL 2.700 TL 32.850 TL
5 150 TL 1.050 TL 4.500 TL 54.750 TL
10 300 TL 2.100 TL 9.000 TL 109.500 TL

Aşağıdaki ekranda, bu tablodaki rakamların hayal ürünü olmadığını kolaylıkla görebilirsiniz!

Temsili değil, tamamen gerçektir!…


Basit bir örnek daha vermek gerekirse, “OnlineDarphane V5.00″ın, “#08 Numaralı Eğitim Bölümü” olan, Google AdSense Eğitimi ile elde edebileceğiniz kazanç oranlarına göz atalım…

Günlük Tıklama Sayısı Ortalama Tıklama Başı Maliyet Günlük Kazanç Haftalık Kazanç Aylık Kazanç
10 0,50 TL 5 TL 35 TL 150 TL
20 0,50 TL 10 TL 70 TL 300 TL
30 0,50 TL 15 TL 105 TL 450 TL

Aşağıdaki ekranda, bu tablodaki rakamların da hayal ürünü olmadığını kolaylıkla görebilirsiniz!

 

OnlineDarphane V5.00 İçin Ne Dediler?

OnlineDarphane V5.00 hakkında, kullanıcılarımız neler düşünüyor hep birlikte görelim…

Emre Bey öncelikle güncellenmiş ve genişletilmiş eğitim için tebrik ederim. “İnterneti kullanarak para mı kazanılır” sorusuna açık, net ve samimi bir şekilde cevap vermeniz çok güzel. İnterneti kullanarak daha önce hayatında hiç para kazanmamış olan girişimciler için paha biçilmez bir kaynak olmuş. Youtube, adwords, yandex kullanılarak erişilemeyecek nitelikte yazılan ve güncellenen eğitimleriniz günümüze ışık tutacak nitelikte. Nereden başlayacağı hakkında bilgisi olmayan, blog yazarlığı konusunda içerik yazdığını düşünen, dijital ürün satışlarından elini bile sürmeden hatta ürünün kendisini bile satın almadan %100 kazanç sağlama yolunu gösterdiğiniz için teşekkürler. Eski üyelerinizden biri olarak güncellenmiş yüzüyle sağladığınız destek için teşekkür ederim. 2009 yılında satın aldığım eğitimin güncellemelerini halen gönderiyor olmanız da ayrıca büyük bir değerdir. Eski üyelerinizi unutmamanız, her kullanıcının anlayabileceği şekilde platformları açıklıyor olmanız, resimli içerikler kullanarak 15 yaşında bir çocuğun dahi anlayabileceği şekilde kullandığınız sade dil ürünü çok daha güçlü kılmış. OnlineDarphane’yi alacak olan tüm girişimcilerin bir an önce kazanç sağlaması dileklerimle.

Mustafa E.

.

Hocam ürünü inceledim gerçekten çok büyük emek vererek hazırlamışsınız emeğinize sağlık süper olmuş ben çok beğendim. Eski bir müşteriniz olarak sizi tebrik ediyorum saygılar.

Gökhan B.

OnlineDarphane V5.00 güncellemesi hakkında yapılan yorumların tamamını görmek için tıklayın!

 

 

OnlineDarphane V5.00 ile Neler Öğrenebilirsiniz?

OnlineDarphane V5.00 güncellemesi ile birlikte, içeriğini başka hiç bir yerde bulamayacağınız farklılıkta ve toplamda 437 Sayfa uzunluğa sahip, 15 Adet PDF formatında e-kitaba sahip olacaksınız. Her e-kitap ayrı ayrı sınıflandırılmış, en ince ayrıntısına kadar yazılı ve görsel şekilde içeriği oluşturulmuştur. Tüm bölümer sizin adınıza lisanslanmakta ve de şifrelenmektedir. Şimdi bu bölümleri detaylı şekilde inceleyelim…

 

OnlineDarphane V5.00 Bölüm #01

Bölümün Adı: Başlangıç Eğitimi
Bölümün Amacı: OnlineDarphane üyelerinin, OnlineDarphane V5.00 hakkında ön bilgi edinmelerini sağlamak.
Bölümün Türü: Yazılı Eğitim
Bölümün Uzunluğu: 7 Sayfa
Bölümün İçeriği: OnlineDarphane Eğitim serisinin ilk bölümü olan Başlangıç Eğitiminde, OnlineDarphane Eğitimlerinin ve internetten para kazanma dünyasının kısaca geçmişini öğreneceksiniz. Bu eğitim sizin başlangıç rehberiniz olacak ve bundan sonra yapacaklarınız hakkında etkin bilgiler elde edeceksiniz.
OnlineDarphane.Org hakkında basında çıkan haberleri görmek için tıklayın!

.

.

OnlineDarphane V5.00 Bölüm #01

Bölümün Adı: Affiliate Marketing Eğitimi
Bölümün Amacı: OnlineDarphane üyelerinin, Affiliate Marketing Sistemini öğrenmelerini sağlamak.
Bölümün Türü: Yazılı Eğitim
Bölümün Uzunluğu: 12 Sayfa
Bölümün İçeriği: İşte size Türkiye’de ve dünyada en çok para kazanabileceğiniz online kazanç sistemi olan Affiliate Marketing yani Satış Ortaklığı Sistemi… 02 numaralı bu bölümümüzde Affiliate Marketing Sistemini en sade hali ile öğreneceksiniz. Sistemin nasıl işlediğini, sizi nelerin beklediğini, ürün ve rekabet ile ilgili konuları, nasıl ödeme alacağınızı, sonraki eğitimlerde hangi satış ortaklığı ağlarını kullanacağınızı ve en önemlisi de bu sistemden yüksek oranda gelir elde edebilmeniz için ihtiyacınız olacak altın kuralların hepsine bir bir sahip olacaksınız.
Bu ve bundan sonraki tüm bölümlerin kısmi ekran görüntülerine ulaşmak için tıklayın!

 

.

OnlineDarphane V5.00 Bölüm #03

Bölümün Adı: XTicaret Satış Ortaklığı Ağı Eğitimi
Bölümün Amacı: OnlineDarphane üyelerinin, XTicaret Satış Ortaklığı Ağını tüm detayları ile öğrenmelerini sağlamak.
Bölümün Türü: Yazılı & Görsel Eğitim
Bölümün Uzunluğu: 47 Sayfa
Bölümün İçeriği: Türkiye’nin ilk yerli satış ortaklığı ağı olan XTicaret, belki de ilk defa bu şekilde anlatılıyor. Kurulduğu günden bu yana bir çok kişinin zengin olmasına aracı olan XTicaret’i en ince ayrıntısına kadar öğreneceksiniz. XTicaret’in ne olduğunu, ne zaman kurulduğunu, bu güne kadar hangi aşamalardan geçtiğini, üyelik türlerini, bünyesinde ne tür ürünleri barındırdığını, nasıl başarılı ve çok satan bir ürün bulabileceğinizi, hesap ve panel yönetim işlemlerini, kısacası işinize yarayacak her şeyi bu bölümde fazlasıyla bulacaksınız. Bu bölüm yardımı ile Affiliate Marketing yani Satış Ortaklığı Sistemini tam anlamıyla öğrenmiş olacaksınız.
OnlineDarphane V5.00’ın benzerlerinden ne gibi farkları olduğunu öğrenmek için tıklayın!

 

.

OnlineDarphane V5.00 Bölüm #04

Bölümün Adı: ClickMerkez Satış Ortaklığı Ağı Eğitimi
Bölümün Amacı: OnlineDarphane üyelerinin, ClickMerkez Satış Ortaklığı Ağını tüm detayları ile öğrenmelerini sağlamak.
Bölümün Türü: Yazılı & Görsel Eğitim
Bölümün Uzunluğu: 34 Sayfa
Bölümün İçeriği: XTicaret’ten sonra kurulan ve Türkiye’nin ikinci satış ortaklığı ağı olarak nitelendirebileceğimiz ClickMerkez hakkında bilmeniz gereken her şeyi bu bölümde kolaylıkla bulabileceksiniz. Bir önceki bölümde olduğu gibi, ClickMerkez’in ne olduğunu, ne zaman kurulduğunu, içerisinde barındırdığı ürünleri ve bir çok hususu, burada da en ince ayrıntısına kadar öğreneceksiniz.
OnlineDarphane V5.00 hakkında Sıkça Sorulan Sorulara ulaşmak için tıklayın!

.

.

OnlineDarphane V5.00 Bölüm #05

Bölümün Adı: OdaklıPazar Satış Ortaklığı Ağı Eğitimi
Bölümün Amacı: OnlineDarphane üyelerinin, OdaklıPazar Satış Ortaklığı Ağını tüm detayları ile öğrenmelerini sağlamak.
Bölümün Türü: Yazılı & Görsel Eğitim
Bölümün Uzunluğu: 25 Sayfa
Bölümün İçeriği: XTicaret ve ClickMerkez’den sonra kurulan ve yakın geçmişte hizmet veremeye başlayan OdaklıPazar Satış Ortaklığı Ağını belki de ilk defa bizimle birlikte görecek ve öğreneceksiniz. ClickMerkez ile benzer yapıları olmasına rağmen, içinde barındırdığı ürünler bakımından oldukça farklı bir gelir potansiyeline sahip olan bu ağ üzerinde, yapmanız gereken her şeyi en ince ayrıntısına kadar görecek ve öğreneceksiniz.

.

.

OnlineDarphane V5.00 Bölüm #06

Bölümün Adı: GelirBank Satış Ortaklığı Ağı Eğitimi
Bölümün Amacı: OnlineDarphane üyelerinin, GelirBank Satış Ortaklığı Ağını tüm detayları ile öğrenmelerini sağlamak.
Bölümün Türü: Yazılı & Görsel Eğitim
Bölümün Uzunluğu: 15 Sayfa
Bölümün İçeriği: Oldukça popüler bir tasarıma sahip son affiliate ağımız olan GelirBank Satış Ortaklığı Ağını bu bölümde tüm detayları ile öğreneceksiniz. Son derece iddialı bir alt yapı ve tasarıma sahip olan GelirBank üzerinden yüksek oranda gelir elde edebilmenin ayrıntılarını göreceksiniz. Ve elbette tüm satış ortaklığı ağlarında olduğu gibi bu ağda da yapmanız gereken her şeyi ve dikkat etmeniz gereken tüm altın kuralları en iyi şekilde öğreneceksiniz.

.

.

OnlineDarphane V5.00 Bölüm #07

Bölümün Adı: Blog Yazarlığı Eğitimi
Bölümün Amacı: OnlineDarphane üyelerinin, Blog Yazarlığı yöntemini tüm detayları ile öğrenmelerini sağlamak.
Bölümün Türü: Yazılı & Görsel Eğitim
Bölümün Uzunluğu: 59 Sayfa
Bölümün İçeriği: Tüm dünyayı kasıp kavuran ve son yılların en popüler online kazanç yöntemleri arasında yer alan Blog Yazarlığı yöntemini, hiç bir yerde bulamayacağınız özgünlük ve sunum farkıyla öğreneceksiniz. Blog yazarlığının gerçekte ne olduğunu, hangi adımların doğru ve hangi adımların yanlış olduğunu, kendi içinde hangi yöntemleri barındırdığını, hangi yollardan para kazanıldığını, kısacası blog yazarlığı için fazlasıyla bilgiyi bu bölümde bulacak ve sıra dışı anlatım tarzımız ile birlikte, hiç sıkılmadan bir çırpıda eğitimi tamamlamış olacaksınız.

Not: Bu bölüm OnlineDarphane V5.00’ın en önemli bölümleri arasında yer almaktadır!

.

.

OnlineDarphane V5.00 Bölüm #08

Bölümün Adı: Google AdSense Eğitimi
Bölümün Amacı: OnlineDarphane üyelerinin, Google AdSense hizmetini tüm detayları ile öğrenmelerini sağlamak.
Bölümün Türü: Yazılı & Görsel Eğitim
Bölümün Uzunluğu: 35 Sayfa
Bölümün İçeriği: Neredeyse tüm web site sahiplerinin ve blog yazarlarının etkin şekilde kullandıkları ve başarılı çalışmalar sonucunda oldukça yüksek orada kazanç elde ettikleri Google‘ın reklam yayın hizmeti olan Google AdSense‘i en ince ayrıntısına kadar öğreneceksiniz. AdSense’e nasıl başvuru yapılacağını, hangi şartlarda başvurunuzun kabul edilebileceğini, herhangi bir sorun sebebiyle başvurunuzun kabul edilmemesi durumunda neler yapabileceğinizi, Google AdSense reklamlarını web sitenize veya blog sayfanıza nasıl entegre edeceğinizi, reklamların nasıl çalıştığını, hesap ve panel yönetiminin nasıl yapılacağını, ödemelerinizi nasıl alacağınızı ve daha buraya yazamayacağımız bir çok detayı bu bölümde en ince ayrıntısına kadar bulacaksınız.

.

.

OnlineDarphane V5.00 Bölüm #09

Bölümün Adı: SEO Eğitimi
Bölümün Amacı: OnlineDarphane üyelerinin, SEO sistemini tüm detayları ile öğrenmelerini sağlamak.
Bölümün Türü: Yazılı & Görsel Eğitim
Bölümün Uzunluğu: 59 Sayfa
Bölümün İçeriği: İddia ediyoruz ki, kolay kolay hiç bir yerde bulamayacağınız SEO bilgilerini bu bölümde bulacaksınız. Anlattığımız ve sır niteliğinde verdiğimiz bilgilerle, web sitenizi ya da blog sayfanızı kısa zaman içerisinde ilk sayfalara taşıyabileceksiniz. Hiç bir gereksiz bilgiye yer vermediğimiz ve üzerinde en çok uğraştığımız ikinci bölüm olan SEO Eğitiminde sizi nelerin beklediğini görünce bize bir kez daha teşekkür edeceksiniz. Çünkü bu bölümde verdiğimiz bilgileri, piyasadaki SEO firmaları binlerce liralık maliyetle uygulamaya geçiriyorlar. Yani bu bölümde anlattığımız adımları dışarından satın almaya kalktığınızda, sizi binlerce liralık bir maliyet bekliyor olacaktı. Ama OnlineDarphane V5.00 sayesinde tüm bu maliyetlerden kurtulup her şeyi kendi başınıza yapmayı öğreneceksiniz.

Not: Bu bölüm OnlineDarphane V5.00’ın en önemli bölümleri arasında yer almaktadır!

.

.

OnlineDarphane V5.00 Bölüm #10

Bölümün Adı: Google AdWords Eğitimi
Bölümün Amacı: OnlineDarphane üyelerinin, Google AdWords hizmetini etkin şekilde kullanmalarını sağlamak.
Bölümün Türü: Yazılı & Görsel Eğitim
Bölümün Uzunluğu: 44 Sayfa
Bölümün İçeriği: Google’ın para basma makinesi olarak nitelendirebileceğimiz Google AdWords hizmetini en ince ayrıntısına kadar öğreneceksiniz. Bu bölümde her şeyi uygulamalı olarak göreceğiniz için teorik ve sıkıcı bilgilerle asla karşı karşıya kalmayacaksınız. Google AdWords hizmeti, satış ortaklığı için hâlen kullanılmakta ve doğru hizmetler seçildiği müddetçe sorunsuz şekilde çalışmaktadır. Sıfırdan başlayarak hesap, kampanya ve reklam kurulumunu tüm detayları ile öğreneceksiniz. Başarılı bir reklam kampanyasının püf noktalarını, Google AdWords’te yapmanız ve yapmamanız gereken her şeyi bu bölümde bulacaksınız. Kısacası, online kazanç sisteminin bir parçası olan Google AdWords hakkında, ihtiyacınız olan her şeyi bu bölümde fazlasıyla bulacaksınız.

.

.

OnlineDarphane V5.00 Bölüm #11

Bölümün Adı: Yandex Direct Eğitimi
Bölümün Amacı: OnlineDarphane üyelerinin, Yandex Direct hizmetini etkin şekilde kullanmalarını sağlamak.
Bölümün Türü: Yazılı & Görsel Eğitim
Bölümün Uzunluğu: 39 Sayfa
Bölümün İçeriği: Öyle zannediyoruz ki bu bölümde göreceğiniz bilgileri daha önce internette anlatan olmadı, olduysa da biz görmedik… Yandex’in AdWords’ü olarak nitelendirebileceğimiz sistem olan Yandex Direct‘i bu bölümde başka hiç bir yerde bulamayacağınız türde göreceksiniz. AdWords’te olduğu gibi sıfırdan başlayarak nasıl yeni bir Yandex Direct hesabı oluşturacağınızı, kampanya ve reklam ayalarını nasıl gerçekleştireceğinizi, düşük maliyetle nasıl reklam vereceğinizi yine uygulamalı olarak adım adım öğreneceksiniz. Bu bölüm sizin için eşsiz bir kaynak olacak ve bir çok kişinin bilmediği, belki de adını bile duymadığı bu hizmetten nasıl para kazanıldığını göreceksiniz.

.

.

OnlineDarphane V5.00 Bölüm #12

Bölümün Adı: YouTube Eğitimi
Bölümün Amacı: OnlineDarphane üyelerinin, YouTube hizmetini etkin şekilde kullanmalarını sağlamak.
Bölümün Türü: Yazılı & Görsel Eğitim
Bölümün Uzunluğu: 42 Sayfa
Bölümün İçeriği: Piyasada ayrı bir eğitim konusu olarak satılan YouTube üzerinden para kazanma yollarını, biz OnlineDarphane V5.00’ın içinde ayrı bir bölüm olarak size sunuyoruz… Bu bölümde YouTube üzerinden nasıl para kazanacağınızı adım adım ve yine uygulamalı olarak gösteriyoruz. YouTube üzerinden para kazanma mantığının ne olduğunu, bunu yapabilmek için nelere ihtiyacınız olduğunu, nereden ve nasıl başlamanız gerektiği ve temelde hangi kazanç yolları ile YouTube üzerinden para kazanılacağını öğreneceksiniz. Başarılı bir Youtuber olabilmek için hangi altın kurallara dikkat etmeniz gerektiğini tüm detayları ile bu bölümde bulacaksınız.

.

.

Tüm Bu Eğitimlerin Yanı Sıra OnlineDarphane V5.00 ile
Sahip Olacağınız Bonus Hediyeleri Nelerdir?

Kıymetli ziyaretçilerimiz, tüm bu eğitimlerimizin yanı sıra aşağıda yer alan bonus hediyelerine – hizmetlerine ücretsiz olarak sahip olacaksınız. İhtiyacınız olan bir çok şeyi çok iyi biliyoruz, bu yüzden bu bonus hediyeleri ile birlikte geride bıraktığınız tüm eğitimleri pekiştirecek ve her şeyi tamamlamış olacaksınız…

 

OnlineDarphane V5.00 Bonus #01

Bonusun Adı: Sosyal Medya Eğitimi
Bonusun Amacı: OnlineDarphane üyelerinin, Sosyal Medya yolu ile nasıl para kazanılacağını öğrenmelerini sağlamak.
Bonusun Türü: Yazılı Eğitim
Bonusun Uzunluğu: 6 Sayfa
Bonusun İçeriği: Sosyal Medya üzerinden para kazanmanın sanıldığı kadar zor bir şey olmadığını, bu bölümde kolaylıkla göreceksiniz. Başta Facebook ve Twitter olmak üzere tüm sosyal ağlardan para kazanmanın mantığını bu bölüm aracılığı öğrenmiş olacaksınız.

.

.

OnlineDarphane V5.00 Bonus #02

Bonusun Adı: Anket Doldurarak Para Kazanma Eğitimi
Bonusun Amacı: OnlineDarphane üyelerinin, Anket Doldurarak nasıl para kazanılacağını öğrenmelerini sağlamak.
Bonusun Türü: Yazılı & Görsel Eğitim
Bonusun Uzunluğu: 7 Sayfa
Bonusun İçeriği: Piyasada ayrı bir eğitim konusu olarak satılan Anket Doldurarak Para Kazanma Eğitimini, OnlineDarphane V5.00 ile ücretsiz olarak elde edeceksiniz. Anket doldurarak para kazanmanın temelde ne olduğunu ve bu işten az da olsa para kazanmanın nasıl mümkün olduğunu tüm detayları ile bu bölümde öğreneceksiniz.

.

.

OnlineDarphane V5.00 Bonus #03

Bonusun Adı: Hızlı Başlangıç Eğitimi
Bonusun Amacı: OnlineDarphane üyelerinin, OnlineDarphane V5.00‘da öğrendiklerini, başarılı bir şekilde uygulayabilmelerini sağlamak.
Bonusun Türü: Yazılı Eğitim
Bonusun Uzunluğu: 6 Sayfa
Bonusun İçeriği: Geride bıraktığınız eğitimleri harmanlayarak hazırladığımız bu bölümde, en hızlı şekilde internetten para kazanabilmeniz için yapmanız gerekenleri göreceksiniz. Bu bölüm sizin Hızlı Başlangıç rehberiniz olacak ve size yapmanız gerekenler hakkında yol gösterecek. Kısacası tüm eğitimleri bitirdikten sonra neler yapmanız gerektiğini anlatan ve başınız sıkıştığında size yol gösterecek olan tüm bilgileri bu bonus hediyesinde bulacaksınız.

.

.

OnlineDarphane V5.00 Bonus #04

Bonusun Adı: Ömür Boyu Güncelleme Hizmeti
Bonusun Amacı: OnlineDarphane üyelerinin, gelecekteki tüm güncellemelerden ücretsiz yararlanmalarını sağlamak.
Bonusun İçeriği: 2009 yılından bu yana üyelerimize verdiğimiz bu bonus hakkından sizde yararlanıp, gelecekteki tüm güncellemelerden ücretsiz olarak faydalanacaksınız. Herhangi bir versiyon güncellemesi olduğunda yeni sürüme hiç bir ek ücret ödemeden sahip olacaksınız.


OnlineDarphane Eğitimlerinin önceki versiyonlarını alanlara, OnlineDarphane V5.00 çoktan gönderildi!…

.

.

OnlineDarphane V5.00 Bonus #05

Bonusun Adı: Ömür Boyu Teknik Destek Hizmeti
Bonusun Amacı: OnlineDarphane üyelerinin, aldıkları eğitimler ile alakalı tüm sorunlarına çözüm bulunmasını sağlamak.
Bonusun İçeriği: Bir hafta değil, bir ay değil, bir yıl hiç değil, Rab’bimiz izin verdiği müddetçe, OnlineDarphane Eğitimlerinde size anlattığımız tüm konular hakkında sınırsız teknik destek hizmeti alacaksınız.

.

.

OnlineDarphane V5.00 Bonus #06

Bonusun Adı: Para İade Hizmeti
Bonusun Amacı: OnlineDarphane üyelerinin, aldıkları eğitimleri 7 gün içinde iptal edebilmelerini sağlamak.
Bonusun İçeriği: Hiç bir gerekçe göstermeksizin 1 hafta içerisinde OnlineDarphane V5.00 için ödediğiniz ücretin iadesini talep edebilirsiniz! %0.01 ihtimalden bile düşük olsa da, elbette bu eğitimi beğenmeme gibi bir lüksünüz var. Eğer herhangi bir sebepten dolayı OnlineDarphane V5.00’dan memnun kalmazsanız veya sıra dışı bir sorunla karşılaşırsanız, 7 gün içinde ödediğiniz ücretin iadesini talep edebilirsiniz.

 

 

OnlineDarphane V5.00’a Nasıl Sahip Olabilirsiniz?

OnlineDarphane V5.00’ın satış hakları “NETPAY BİLİŞİM HİZMETLERİ TEKNOLOJİ PAZARLAMA VE TİC. LTD. ŞTİ.” yani “XTicaret.Com” tarafından sağlanmakta ve korunmaktadır. OnlineDarphane V5.00’ın ücretini, cep telefonunuzdan, tabletinizden veya bilgisayarınızdan, XTicaret’in sağladığı, güvenli ödeme sistemi ile kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu sistem; müşteriyi koruyan, ürünü yada hizmeti ürün sahibinden teslim alamadığında ya da şikayetlerinde müşteri tarafında olan 3. parti bir ödeme sistemidir.

 

Ufak bir araştırma yapacak olursanız…

#1 Affiliate Marketing + SEO + Google AdWords Eğitimleri” piyasada ortalama 90 ile 100 TL arası bir fiyata satılmaktadır.

#2 Affiliate Marketing + SEO + Blog Yazarlığı Eğitimleri” piyasada ortalama 80 ile 90 TL arası bir fiyata satılmaktadır.

#3 Google AdSense Eğitimleri” piyasada ortalama 90 ile 100 TL arası bir fiyata satılmaktadır.

#4 YouTube Eğitimleri” piyasada ortalama 90 ile 100 TL arası bir fiyata satılmaktadır.

#5 Sosyal Medya Eğitimleri” piyasada ortalama 80 ile 200 TL arası bir fiyata satılmaktadır.

#6 Anket Doldurarak Para Kazanma Eğitimleri” piyasada ortalama 40 ile 45 TL arası bir fiyata satılmaktadır.

#7 Yandex Direct Eğitimi” veren herhangi bir kaynak şu ana kadar göremedik

 

Oldukça basit ve alt limitten oluşan bir hesap yapacak olursak…

(#1 = 90) + (#2 = 80) + (#3 = 90) + (#4 = 90) + (#5 = 80) + (#6 = 40) + (#7 = ?) = 470 TL eder…

 

Merak etmeyin, size bu eğitimi gerçek fiyatı üzerinden değil, Bonus Hediyeleri de dahil olmak üzere, sadece 4’te 1 fiyatına veriyoruz. Üstelik 3 farklı paket seçeneği ile!…

Hemen aşağıdaki paketlerden istediğinizi seçerek siparişinizi verin!

 

PAKET #01
(BAŞLANGIÇ)


– Başlangıç Eğitimi

– Affiliate Marketing Eğitimi

XTicaret Satış Ortaklığı Ağı Eğitimi

Blog Yazarlığı Eğitimi

Google AdWords Eğitimi

Yandex Direct Eğitimi

ClickMerkez Satış Ortaklığı Ağı Eğitimi

OdaklıPazar Satış Ortaklığı Ağı Eğitimi

GelirBank Satış Ortaklığı Ağı Eğitimi

Google AdSense Eğitimi

SEO Eğitimi

YouTube Eğitimi

+

6 ADET BONUS HEDİYESİ

 • Sosyal Medya Eğitimi
 • Anket Doldurarak Para Kazanma Eğitimi
 • Hızlı Başlangıç Eğitimi
 • Ömür Boyu Güncelleme Hizmeti
 • Ömür Boyu Teknik Destek Hizmeti
 • Para İade Hizmeti

6 Adet Eğitim

+

6 Adet Bonus Hediyesi

KDV DAHİL SADECE

 49 TL

 

 

PAKET #02
(GELİŞMİŞ)


Başlangıç Eğitimi

Affiliate Marketing Eğitimi

XTicaret Satış Ortaklığı Ağı Eğitimi

GelirBank Satış Ortaklığı Ağı Eğitimi

Blog Yazarlığı Eğitimi

SEO Eğitimi

Google AdWords Eğitimi

Yandex Direct Eğitimi

– ClickMerkez Satış Ortaklığı Ağı Eğitimi

OdaklıPazar Satış Ortaklığı Ağı Eğitimi

Google AdSense Eğitimi

YouTube Eğitimi

+

6 ADET BONUS HEDİYESİ

 • Sosyal Medya Eğitimi
 • Anket Doldurarak Para Kazanma Eğitimi
 • Hızlı Başlangıç Eğitimi
 • Ömür Boyu Güncelleme Hizmeti
 • Ömür Boyu Teknik Destek Hizmeti
 • Para İade Hizmeti

8 Adet Eğitim

+

6 Adet Bonus Hediyesi

KDV DAHİL SADECE

 79 TL

 

 

PAKET #03
(PROFESYONEL)


Başlangıç Eğitimi

Affiliate Marketing Eğitimi

XTicaret Satış Ortaklığı Ağı Eğitimi

ClickMerkez Satış Ortaklığı Ağı Eğitimi

OdaklıPazar Satış Ortaklığı Ağı Eğitimi

GelirBank Satış Ortaklığı Ağı Eğitimi

Blog Yazarlığı Eğitimi

Google AdSense Eğitimi

SEO Eğitimi

Google AdWords Eğitimi

Yandex Direct Eğitimi

YouTube Eğitimi

+

6 ADET BONUS HEDİYESİ

 • Sosyal Medya Eğitimi
 • Anket Doldurarak Para Kazanma Eğitimi
 • Hızlı Başlangıç Eğitimi
 • Ömür Boyu Güncelleme Hizmeti
 • Ömür Boyu Teknik Destek Hizmeti
 • Para İade Hizmeti

12 Adet Eğitim

+

6 Adet Bonus Hediyesi

KDV DAHİL SADECE

119 TL

 

 


Bu Satıra Kadar Okuduğunuz İçin Üç Büyük Fırsat Yakaladınız!

 

 

Fırsat #01

“Kendi Paketinizi Oluşturabilirsiniz!”


Kıymetli ziyaretçilerimiz, sizlere online kazanç sektöründe başka hiç bir yerde bulamayacağınız çok önemli bir fırsat sunuyoruz. Eğer yukarıdaki paketler size uygun değilse ya da sadece ihtiyacınız olan bölümü satın almak isterseniz, bunu kolaylıkla yapabilirsiniz. Aşağıda yer alan seçeneklerden, sahip olmak istediğiniz bölümü seçebilir ve bizden teklif isteyebilirsiniz.

Teklifleriniz genellikle 1 saat içerisinde yanıtlanır…


 

Lütfen sahip olmak istediğiniz paketleri işaretleyin
 
#01 Başlangıç Eğitimi

#02 Affiliate Marketing Eğitimi

#03 XTicaret Satış Ortaklığı Ağı Eğitimi

#04 ClickMerkez Satış Ortaklığı Ağı Eğitimi

#05 OdaklıPazar Satış Ortaklığı Ağı Eğitimi

#06 GelirBank Satış Ortaklığı Ağı Eğitimi

#07 Blog Yazarlığı Eğitimi

#08 Google AdSense Eğitimi

#09 SEO Eğitimi

#10 Google AdWords Eğitimi

#11 Yandex Direct Eğitimi

#12 YouTube Eğitimi

 

 

 

 

Fırsat #02

“Anında %18 İndirime Sahip Olabilirsiniz!”


Değerli ziyaretçilerimiz, hemen şimdi #03 Numaralı Profesyonel Eğitim Paketimiz için sipariş verirseniz %18 İndirimle bu müthiş pakete 119 TL yerine sadece 97 TL‘ye sahip olabilirsiniz! Evet yanlış okumadınız sizler için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyor ve tüm eğitimlerimizden yararlanabilmeniz için #03 Numaralı Profesyonel Eğitim Paketimize tam %18 İndirim uyguluyoruz!

Bu eşsiz fırsattan yararlanmak için izlemeniz gereken basit adımlar şunlardır:

1-) Hemen aşağıda yer alan “SATIN AL” butonuna tıklayarak ödeme sayfasına ulaşın.

2-) Sayfanın sağ tarafında yer alan “Kupon Kodu” alanına:

 • boşlukbırakmadan,
 • BÜYÜK HARFLERLE,
 • TÜRKÇE karakter kullanarak,

OCAK2018” yazın ve “Kod Uygula” butonuna tıklayın. Bu işlemi uyguladığınızda, Profesyonel Paket fiyatının 119 TL‘den 97,58 TL‘ye düştüğünü göreceksiniz.

3-) İndirim işlemi tamamlandıktan sonra, istediğiniz ödeme yöntemini kullanarak eğitimlerin tamamına ulaşın.

 

 

 

 

Fırsat #03

“Ekstra İndirim Talep Edebilirsiniz!”


Kıymetli ziyaretçilerimiz, eğer bu satıra kadar okuduysanız OnlineDarphane V5.00’ı ciddi şekilde satın almaya niyeti olan şanslı insanlardan birisiniz demektir. Her şeye ve %18’lik indirime rağmen bu güncelleme ve paketlerin fiyatları, şu an için size çok geldiyse, sizler için özel olarak indirim kodu uygulayabileceğimizi söylemekten mutluluk duyuyoruz. Aşağıdaki form aracılığı ile sizden istenilen bilgileri gönderin ve yanıtımızı bekleyin. Allah’ın izniyle, kısa süre içinde size geri dönüş yapacağız…

Mesleğiniz (gerekli)

Yaşadığınız şehir (gerekli)

 

 
% Cinsinden talep ettiğiniz indirim oranı "Örn: %10" (gerekli)

 

Not: Faturanızı, adresinize sorunsuz şekilde alabilmeniz için sipariş sayfasındaki adres bölümünü eksiksiz şekilde doldurmalısınız.

Bu siteye girerek ve OnlineDarphane V5.00’ı satın alarak “Satış Sözleşmesi“ni kabul etmiş sayılırsınız.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.