Ödeme Yapan Türkçe Anket Firmaları ve Web Site Adresleri!

Firma #01 Firma #02 Firma #03 Firma #04 BONUS
Fikir Pazarı Market Agent Myiyo TR Napolyon GFK TR
Kayıt İçin Tıklayın! Kayıt İçin Tıklayın! Kayıt İçin Tıklayın! Kayıt İçin Tıklayın! Kayıt İçin Tıklayın!

Yazarlık Başvurusu!

 

Değerli Takipçilerim,

Bugünden itibaren OnlineDarphane.Org’a yazar olmak isteyen tüm arkadaşlarımız yazarlık başvurusu yapabilecek. Hemen iletişim sayfamızdan veya aşağıdaki form aracılığı ile bizimle irtibata geçin ve başvurunuzu yapın!

İşin en güzel yanı ise herhangi bir özel şart aranmamaktadır. İnternetten kazanç teknolojilerine ilgi duyan herkes yazarlık başvurusu yapabilir. Yapacağımız inceleme sonucunda web sitemizde dileyen herkes makalelerini yayınlayabilir! Tabi ki kontrol şartı ile… 😉

 

Neden başvuru yapmalıyım?

Eylül 2009’dan bu yana OnlineDarphane.Org yayın hayatına devam etmektedir ve bir çok başarıya imza atmıştır. Düşüncelerinizin bu sitede yayınlaması size fazlasıyla mutluluk verecektir. Öte yandan kariyerinizde hızlı bir yükselişe geçebilir ve kısa zamanda adınızı tüm internetten kazanç sektörüne duyurabilirsiniz yani marka olabilirsiniz.

Bunun gibi daha bir çok faydası var ama buraya yazma gereği duymuyorum, bilen arkadaşlar bunun nasıl büyük bir fırsat olduğunu zaten biliyorlar. Eğer kendinizi geliştirmek ve bu işte zirveye oynamak istiyorsanız hemen başvurunuzu yapın inceleyim.

Saygı ve sevgilerimle,

Emre ECER

 

 

 

Bu sayfaya kaç yıldız verirsin?
1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Görüntülenme Sayısı: 1.206