En Son Yayınlanan İçeriğimiz!
İnternetten Para Kazanmak: Hem de Ayda 20.000 TL! - +40.000

İnternetten Yorum Yaparak Para Kazanma Siteleri Burada!

İnternetten Yorum Yaparak Para Kazanmak

Yorum Yaparak Para Kazan

Her birimiz internetten farklı şekillerde para kazanmaya çalışıyoruz, kimimiz yorum yaparak, kimimiz satış ortaklığı sistemini kullanarak, kimimiz ise blog yazarlığı yolu ile gelir elde etmeye çalışıyoruz. Bu makalemde yorum yaparak para kazanma konusuna değinip, sonrasında ise sizlere, internetten yorum yaparak para kazanma sitelerinin kayıt adreslerini vereceğim dostlarım.

Yorum Yaparak Para Kazanma

Kıymetli arkadaşlar, yorum yaparak para kazanma dediğimiz olay aslında anket doldurarak para kazanma işleminin neredeyse aynısıdır. Aradaki fark ise yok denecek kadar azdır. Bu yüzden bir çok web sitesi anket doldurarak ve yorum yaparak para kazanma konularını benzerlik gösterdiği için tek bir konu halinde işlemektedirler. Ancak ben burada yorum yaparak para kazanma konusunu ayrı bir şekilde işleyip, tüm detayları ile sizlere sunmaya çalışacağım. Şimdi arkanıza yaslanın ve bu eşsiz makalenin tadını çıkartın dostlarım…

Yorum Yaparak Para Kazanma Siteleri

İlk iş olarak yorum yaparak para kazanma sitelerinin kayıt adreslerini verelim!…

Önemli Not: Sitelerin tamamına kayıt olup kazançlarınızı katlamanızı öneriyorum. Aşağıdaki çoğu sitenin aylık kayıt kontenjanları, sınırlı sayıda olduğu için yeni üye alımları kapanmaktadır. Bu sebeple bir an önce kayıt işlemlerinizi tamamlayıp sonrasında açıklamalara devam etmenizi öneriyorum!…


Site #01: Fikir Pazarı

Sitenin Açılış Tarihi: 2013

Sitenin Ücretsiz Kayıt Adresi:

www.fikirpazari.web.tr


Site #02: Toluna

Sitenin Açılış Tarihi: 1999

Sitenin Ücretsiz Kayıt Adresi:

www.toluna.com


Site #03: Life Points

Sitenin Açılış Tarihi: 2016

Sitenin Ücretsiz Kayıt Adresi:

www.lifepointspanel.com


Site #04: Valued Opinions

Sitenin Açılış Tarihi: 2004

Sitenin Ücretsiz Kayıt Adresi:

www.valuedopinions.com


Site #05: Survey Pago

Sitenin Açılış Tarihi: 2018

Sitenin Ücretsiz Kayıt Adresi:

www.surveypago.com


Site #06: Mobrog

Sitenin Açılış Tarihi: 2011

Sitenin Ücretsiz Kayıt Adresi:

www.mobrog.com


Site #07: Panel Station

Sitenin Açılış Tarihi: 2008

Sitenin Ücretsiz Kayıt Adresi:

www.thepanelstation.com


Yorum Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Yorum yaparak para kazanma sitelerinin isimlerini ve kayıt adreslerini de verdikten sonra, artık detaylara inebiliriz dostlarım!…


Soru: Yorum yaptığımız için neden bize para ödüyorlar?

Cevap: Değerli arkadaşlar, günümüzde kullandığımız tüm ürün ve hizmetler bir şekilde geliştirilmek zorundadır. Bunun için de kullanıcı deneyimine yani çeşitli geri bildirimlere ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer siz, bir ürünün ya da hizmetin iyi ve kötü yanlarını, ürün ya da hizmet sahibine iletebilirseniz; üreticiler veya hizmet sağlayıcılar, ürünlerini veya hizmetlerini geliştirebilmek için ellerinden gelen çabayı göstereceklerdir. Kalite ne kadar artarsa, kullanım oranı da o kadar çok artacaktır. Bu da ürün ya da hizmet sahibine büyük bir artı olarak geri dönecektir.


Soru: Yorum siteleri nasıl çalışıyor?

Cevap: Ürün ya da hizmet sahipleri, yukarıdaki sitelere; ürün veya hizmetleri hakkında kullanıcıların görüşlerini almaları için para ödüyor. Bu siteler de yaptığı her yorum için kullanıcılarına yani üyelerine bu paradan pay veriyor.


Soru: Yorum siteleri ödemeleri nasıl yapıyor?

Cevap: Bu siteden siteye değişiyor, genellikle aşağıdaki üç yöntem kullanılıyor:

 1. Banka Hesabı,
 2. Online Cüzdan,
 3. Hediye Çeki.

Soru: Hangi konular hakkında yorum yapmam gerekiyor?

Cevap: Yorum yapmanız gereken belli bir konu bulunmuyor. Yorum siteleri talebe göre sizlerin yorumunuza ihtiyaç duyduğu için belli başlı bir konu bulunmamakta. Gıda, beyaz eşya, elektronik vb. herhangi bir konu olabilir. Bu tamamen yorum sitesinin ve ürün ya da hizmet sahibinin talebine göre işleniyor.


Soru: Yorum yaparken nelere dikkat etmem gerekiyor?

Cevap: Neredeyse tek ve en çok dikkat etmeniz gereken husus, yaptığınız yorumların doğruluğudur. Yorum yaparken, kesinlikle doğru cevaplar vermeniz gerekiyor. Eğer bir konu hakkında herhangi bir fikriniz yoksa bunu açıkça belirtmelisiniz. Bu şekilde kesin ve doğru cevaplar verdiğiniz müddetçe yorum sitelerinin size olan güveni artacaktır.


Soru: Yorum yaparak nasıl daha çok para kazanabilirim?

Cevap: Bunun için tek yol, çok daha fazla yorum sitesine kayıt olmanız ve olabildiğince daha çok yorum yapmanızdır. Buradan > yorum yaparak para kazanma araması yapabilirsiniz.


Soru: Yorum yaparak para kazanmanın yanında, nasıl çok daha fazla para kazanabilirim?

Cevap: Makalemin başında da dediğim gibi, her birimiz çok farklı yöntemleri kullanarak online para kazanma yoluna gidiyoruz. Yorum yaparak para kazanmanın dışında aşağıdaki makalelerin size çok şey katacağından eminim dostlarım!…

66 üzerine düşünceler “İnternetten Yorum Yaparak Para Kazanma Siteleri Burada!

 1. cem

  İnternetten para kazanma fikri tatlı ama uygulaması zor. imkansız demiyorum ama çok çalışmak lazım

 2. Merve

  Paylaşımınız ve makeliniz için öncelikle teşekkürler farmasi müdürü olarak para kazanmanın en güzel yolu burada olduğunu düşünüyorum.Mutlaka denemeli ve mükemmel paralar kazanacağınızı unutmayın.

 3. Merve

  Sponsorluk seviyesine yükselmek için altınızda ürün satan bir danışmana ihtiyacınız var demektir. Farmasi resmi sitesinden Türkiye Cumhuriyeti kimlik numaranız ile giriş yaptıktan sonra panel de bulunan danışman ekle butonundan altınızda çalışacak üyeler oluşturabilirsiniz.
  Farmasi ücretsiz üyelik aşamasına gelmiş herkes tarafından merak edilen bir şey de Farmasi danışmanıdır. Farmasi danışmanı, üyeliğini tamamlamış ürün satmaya hazır olan kişilere verilen bir unvandır diyebiliriz. Farmasi üyelik sisteminde kayıt olan herkese bu unvan verilmektedir. Ayrıca sipariş limitlerine göre de unvanlar verilmektedir. Bu unvanlar danışmanlık seviyenizi belirlemektedir. Aylık olarak hesaplanan alt üyelerin ve kendinize ait siparişler bu unvanların belirlenmesinde önemli rol oynamaktadır.

 4. Selda

  Arkadaşlar ben yorum yaparak ayda ufak gelirler elde ediyorum baya baya bana harçlık çıkıyor diyebilirim.
  Umarım ödeme alan arkadaşlar gelip bir teşekkür etmeyi çok görmezler 🙂

  1. Nesim

   seda ben valuedopınıons uye oldum. uyelıgım kabul edıldıkten sonra onlar belırtıyormu ? hangı sıtelerde nereye yorum yapacagımzı ? nasıl ılerlıyo anlatırmısın ?

 5. Oriflame

  Kaliteli makyaj ve cilt ürünleri için oriflame me olun , harika supriz hediyeler ve kataloğ uzerinden %30 indirim ile 21 gun içerisnde ödeme ayrıcalığını kacirmayin

 6. Selim

  Yorum yaparak para kazanmak isteyen arkadaşlar iletişime geçebilir. 50 yoruma günlük 25 TL. yaz kazan.

  Günlük 50-100 kelime arasında, 25 adet kaliteli yorum yazılacak. IP adresi değiştirilerek yapılacaktır.

  Yorumlar manuel yazılacak. program bot vs. kullanılmayacak.
  Konuyla alakalı cümleler kurulacak, teşekkür, takdir, tebrik vs. yazılmayacak.

 7. Sena oz.

  Merhaba, internet alışverişlerinin artmasından dolayı yorumların değeri arttı. Çünkü internette insanların almak istediği ürünü tutup inceleme imkanı yok ve bu nedenle ürün hakkındaki görüşlere göre karar veriyorlar.

 8. Nur

  Ben her konuda yorum yapabılırım para nasıl kazancım bılgı verırmısınız walla güzel gergin bı konu uzerınde yazışır para kazanırız

 9. DXN TÜRKİYE

  Para Kazandıran bir iş mi ?

  Dxn Türkiye, Ürünleri ile İş ve Kazanç Sağlıyor

  Turkiye.Dxn.com.tr

  Türkiye nin Sağlıklı Yaşam Tercihi
  Üyelerine Çok Kazandıran Yeni Ticareti.

 10. Ziyaretçi

  yorum yaparak para kazanma için çok farklı bir girişim olduğu kesin. denemekten zarar gelmez 🙂

  1. Emre ECER Yazının Yazarı

   Sevgili ziyaretçilerimiz,

   Yorum yaparak para kazanma için elimizden gelen imkanları size sunmaya çalışıyoruz.

   Umarız bu sıra dışı yazımız size fayda sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Online Para Kazanma
Görüntülenme Sayısı: 22.134