İnternetten Yorum Yaparak Para Kazanma Siteleri Burada!

İnternetten Yorum Yaparak Para Kazanmak

Yorum Yaparak Para Kazan

Her birimiz internetten farklı şekillerde para kazanmaya çalışıyoruz, kimimiz yorum yaparak, kimimiz satış ortaklığı sistemini kullanarak, kimimiz ise blog yazarlığı yolu ile gelir elde etmeye çalışıyoruz. Bu makalemde yorum yaparak para kazanma konusuna değinip, sonrasında ise sizlere, internetten yorum yaparak para kazanma sitelerinin kayıt adreslerini vereceğim dostlarım.

Yorum Yaparak Para Kazanma

Kıymetli arkadaşlar, yorum yaparak para kazanma dediğimiz olay aslında anket doldurarak para kazanma işleminin neredeyse aynısıdır. Aradaki fark ise yok denecek kadar azdır. Bu yüzden bir çok web sitesi anket doldurarak ve yorum yaparak para kazanma konularını benzerlik gösterdiği için tek bir konu halinde işlemektedirler. Ancak ben burada yorum yaparak para kazanma konusunu ayrı bir şekilde işleyip, tüm detayları ile sizlere sunmaya çalışacağım. Şimdi arkanıza yaslanın ve bu eşsiz makalenin tadını çıkartın dostlarım…

Yorum Yaparak Para Kazanma Siteleri

İlk iş olarak yorum yaparak para kazanma sitelerinin kayıt adreslerini verelim!…

Önemli Not: Sitelerin tamamına kayıt olup kazançlarınızı katlamanızı öneriyorum. Aşağıdaki çoğu sitenin aylık kayıt kontenjanları, sınırlı sayıda olduğu için yeni üye alımları kapanmaktadır. Bu sebeple bir an önce kayıt işlemlerinizi tamamlayıp sonrasında açıklamalara devam etmenizi öneriyorum!…


Site #01: Fikir Pazarı

Sitenin Açılış Tarihi: 2013

Sitenin Ücretsiz Kayıt Adresi:

www.fikirpazari.web.tr


Site #02: Toluna

Sitenin Açılış Tarihi: 1999

Sitenin Ücretsiz Kayıt Adresi:

www.toluna.com


Site #03: Survey Pago

Sitenin Açılış Tarihi: 2018

Sitenin Ücretsiz Kayıt Adresi:

www.surveypago.com


Site #04: Market Agent

Sitenin Açılış Tarihi: 1999

Sitenin Ücretsiz Kayıt Adresi:

www.marketagent.com


Site #05: Mobrog

Sitenin Açılış Tarihi: 2011

Sitenin Ücretsiz Kayıt Adresi:

www.mobrog.com


Yorum Yaparak Nasıl Para Kazanılır?

Yorum yaparak para kazanma sitelerinin isimlerini ve kayıt adreslerini de verdikten sonra, artık detaylara inebiliriz dostlarım!…


Soru: Yorum yaptığımız için neden bize para ödüyorlar?

Cevap: Değerli arkadaşlar, günümüzde kullandığımız tüm ürün ve hizmetler bir şekilde geliştirilmek zorundadır. Bunun için de kullanıcı deneyimine yani çeşitli geri bildirimlere ihtiyaç duyulmaktadır. Eğer siz, bir ürünün ya da hizmetin iyi ve kötü yanlarını, ürün ya da hizmet sahibine iletebilirseniz; üreticiler veya hizmet sağlayıcılar, ürünlerini veya hizmetlerini geliştirebilmek için ellerinden gelen çabayı göstereceklerdir. Kalite ne kadar artarsa, kullanım oranı da o kadar çok artacaktır. Bu da ürün ya da hizmet sahibine büyük bir artı olarak geri dönecektir.


Soru: Yorum siteleri nasıl çalışıyor?

Cevap: Ürün ya da hizmet sahipleri, yukarıdaki sitelere; ürün veya hizmetleri hakkında kullanıcıların görüşlerini almaları için para ödüyor. Bu siteler de yaptığı her yorum için kullanıcılarına yani üyelerine bu paradan pay veriyor.


Soru: Yorum siteleri ödemeleri nasıl yapıyor?

Cevap: Bu siteden siteye değişiyor, genellikle aşağıdaki üç yöntem kullanılıyor:

  1. Banka Hesabı,
  2. Online Cüzdan,
  3. Hediye Çeki.

Soru: Hangi konular hakkında yorum yapmam gerekiyor?

Cevap: Yorum yapmanız gereken belli bir konu bulunmuyor. Yorum siteleri talebe göre sizlerin yorumunuza ihtiyaç duyduğu için belli başlı bir konu bulunmamakta. Gıda, beyaz eşya, elektronik vb. herhangi bir konu olabilir. Bu tamamen yorum sitesinin ve ürün ya da hizmet sahibinin talebine göre işleniyor.


Soru: Yorum yaparken nelere dikkat etmem gerekiyor?

Cevap: Neredeyse tek ve en çok dikkat etmeniz gereken husus, yaptığınız yorumların doğruluğudur. Yorum yaparken, kesinlikle doğru cevaplar vermeniz gerekiyor. Eğer bir konu hakkında herhangi bir fikriniz yoksa bunu açıkça belirtmelisiniz. Bu şekilde kesin ve doğru cevaplar verdiğiniz müddetçe yorum sitelerinin size olan güveni artacaktır.


Soru: Yorum yaparak nasıl daha çok para kazanabilirim?

Cevap: Bunun için tek yol, çok daha fazla yorum sitesine kayıt olmanız ve olabildiğince daha çok yorum yapmanızdır. Buradan > yorum yaparak para kazanma araması yapabilirsiniz.


Soru: Yorum yaparak para kazanmanın yanında, nasıl çok daha fazla para kazanabilirim?

Cevap: Makalemin başında da dediğim gibi, her birimiz çok farklı yöntemleri kullanarak online para kazanma yoluna gidiyoruz. Yorum yaparak para kazanmanın dışında aşağıdaki makalelerin size çok şey katacağından eminim dostlarım!…