Zengin Olmak İstiyorum Diyenlere İnternetten Zengin Olmanın Yolları!

Zengin olmak istiyorum, hem de öyle böyle değil Acun Ilıcalı gibi zengin olmak istiyorum diyen binlerce, milyonlarca hatta milyarlarca insan var şu dünyada. Acaba bu sayısını bile bilemeyeceğimiz kadar çok insan arasından kaçı zenginliğe açılan kapıyı aralayabiliyor hiç düşündünüz mü?

 • Gelin hep birlikte zenginliğe giden yolda neler yapabiliriz bunu konuşalım arkadaşlar…

Zengin Olmak İstiyorum

Zengin olmak istiyorum şeklinde basit bir arama yaptığınızda karşınıza o kadar saçma sapan makaleler çıkıyor ki, aklım mantığım almıyor bunları. Acaba bu makaleleri kaleme alanlar nerede yaşıyor, ne yiyip, ne içiyor diye çok düşünüyorum. O kadar saçma fikirler var ki, asıl anlatımlarıma başlamadan önce bir kaç tanesini sizinle burada paylaşmak istiyorum…

Neymiş efendim, bir milyonerin mirasçısı olun… Bu nasıl saçma bir yoldur, bunu yazan kişinin hiç mi kafası çalışmıyor, bir milyonerin mirasçısı neden zengin olmak istiyorum diye arama yapsın. O zaten bir milyonerin mirasçısıdır ve kolay kolay kimse bir milyonerin mirasçısı olamaz! Mümkün değildir desek pek de yanlış olacağını düşünmüyorum. Çünkü bir milyonerin sayısız mirasçısı vardır, yani Kemal Sunal’ın Çarıklı Milyoner Filmi‘nde yaşananlar sadece filmlerde yaşanır arkadaşlar… 🙂

Bir diğer saçma sapan yöntem ise metal dedektörü ile arama yapın… Bu belki de duyup duyabileceğim en saçma yöntemlerin başında geliyor! Kim metal dedektörü ile arama yaparak zengin olmuş söyler misiniz? Hem bu iş yasal mı, bunu yazan kişi bunun için çeşitli izinler alınması gerektiğini bilmiyor mu? Laf olsun torba dolsun misali o kadar gereksiz bilgiler var ki internette, anlatamayacağım kadar çok…

 • İşte bu yüzden lafı daha fazla uzatmak istemiyorum ve asıl konumuz olan gerçek zengin olma yöntemlerine geçme zamanı geldi diye düşünüyorum. Hadi başlayalım arkadaşlar!…

Zengin Olmak İstiyorum Ne Yapmalıyım?

Kıymetli dostlarım, Eylül 2009 yılından bu yana çok farklı şekil ve yollar aracılığı ile sizlere internetten para kazanma yolları hakkında makaleler yayınlıyor, ücretli ve ücretsiz dersler – eğitimler veriyorum. Yaptığım işler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz OnlineDarphane V5.00 Eğitimlerine göz atabilirsiniz.

Bu kısa giriş bilgisinden sonra şimdi sizlere kendi kullandığım yöntemler başta olmak üzere, internet üzerinden zengin olmak istiyorum ne yapmalıyım sorusuna verilebilecek en güzel cevapları yine kendimce vermek istiyorum.

Arkanıza yaslanın ve şimdi anlatacağım yöntemlerden istediğinizi seçerek uygulamaya geçin. Göreceksiniz ki kısa süre içinde katettiğiniz yola siz bile şaşıracaksınız!

 

#01 Zengin Olmak İçin Satış Ortaklığı Sistemini Kullanın!

Satış Ortaklığı ile Zengin Olmak

Allah’ın izniyle yıllardır bu yöntem ile çok büyük paralar kazandım. Belki aklıma hayalime gelmeyecek kadar çok parayı bu yöntem yardımıyla elde ettim. Bunu sizde kolaylıkla yapabilirsiniz, her fırsatta ve neredeyse her makalemde bu yöntemden bahsetmeye çalışıyorum. Bana bu denli çok para kazandıran satış ortaklığı yani affiliate marketing sistemi size de yüksek oranda para kazandırabilir!

Satış Ortaklığı (Affiliate Marketing) ile Nasıl Para Kazanılır?

İlk olarak 2008’li yılların sonlarına doğru duymaya başladığımız satış ortaklığı yani affiliate marketing sisteminde ürün sahibi ya da satış ortağı olarak gelir elde edebilirsiniz. Bu sistemde ürünlerin büyük bir çoğunluğu dijital ürün yani e-kitap, uzaktan eğitim, yazılım vb. türünde olduğu için fiziki ürünlere oranla çok daha kârlı sonuçlar alınmaktadır. Çünkü bu iş için yüksek oranda sermaye yani maliyete ihtiyaç yoktur. Elde edilen kazancın neredeyse %90‘ı kârdır. Satış ortaklığı işine başlayabilmek için kendi hazırladığım eğitim olan OnlineDarphane V5.00 size fazlasıyla yeterli olacaktır, daha detaylı bilgi için buraya tıklayın ve #02 Numaralı Eğitime göz atın diyerek diğer yöntemimize geçiyorum…

 

#02 Zengin Olmak İçin Google’ı Kullanın!

Google ile Para Kazanma

Yıllardır Google‘ı kullanın diye bas bas bağırıyorum. Google demek internetin kendisi demek olduğu için Google’ı kullanarak bir çok farklı yöntem aracılığı ile güzel paralar kazanabilirsiniz. Ben burada size iki adet Google servisi önereceğim. Bunlar Google’ın en çok para kazandığı ve kazandırdığı servisler olarak öne çıkmaktadır.

Google ile Nasıl Para Kazanılır?

Google’dan para kazanmak daha doğrusu Google’ı kullanarak zengin olmak için önünüzde iki yol var, bunlardan ilki Google AdWords ikincisi ise Google AdSense‘dir.

Google AdWords ile Nasıl Para Kazanılır?: Her birimiz en ufak şeyi bile Google’a soruyoruz, hani şu meşhur Google Amca. 🙂 Hal böyle olunca Google’da yapılan her türlü aramadan Google para kazanıyor ve her geçen gün daha çok zengin oluyor. Bunu da çok basit bir yöntem kullanarak yapıyor. Kişi ya da kurumlar daha çok kitleye ulaşmak için Google reklamları başta olmak üzere bir çok Sosyal Medya sitesini kullanıyorlar. Kişiler, kurumlar ya da hizmet sahipleri; ürünlerini veya hizmetlerini insanlarla sunabilmek için birbirleri ile yarışıyorlar. Eğer bir ürününüz ya da hizmet verdiğiniz bir sektör varsa, Google size bu konuda fazlasıyla yardımcı olacaktır. Evet biliyorum bu yöntem size pek hitap etmiyor ama şimdi değineceğim Google AdSense ile ortak kullanımı sayesinde sizlere fazlasıyla yardımcı olacaktır.

Google AdSense ile Nasıl Para Kazanılır?: Google AdSense, Google’ın servetini web site ve blog sitesi sahiplerine dağıttığı bir reklam hizmetidir, en azından ben böyle düşünüyorum. 🙂 Kısaca Google AdSense’i açıklamak gerekirse, Google’ın izin verdiği web sitelerinde ve blog sayfalarında, Google AdWords aracılığı ile verilen reklamların gösterilmesi ve site sahiplerinin de bu gösterimlerden ve tıklamalardan para kazanması anlamına gelmektedir. Biraz daha açmak gerekirse, şu an bulunduğunuz bu blog sitesinde, zengin olma yani para kazanma üzerine Google AdSense reklamlarını görebilirsiniz. Siz veya bir başkası bu reklamlara tıkladığında biz para kazanmış olacağız. 🙂

Bu iki yöntem içinde OnlineDarphane V5.00 imdadınıza yetişecek ve size her konuda adım adım yardımcı olacaktır. Google AdWords için #10 Numaralı Bölüme, Google AdSense için ise #08 Numaralı Bölüme göz atmanızı tavsiye ederek diğer yöntemimize geçiyorum…

 

#03 Zengin Olmak İçin Blog – Makale Yazarlığı Sistemini Kullanın!

Blog - Makale Yazarlığı ile Zengin Olmak

İlk iki yöntemimiz ile entegre edildiğinde bu yöntemimiz de size yüksek oranda kazanç getirebilir arkadaşlar. Blog ve makale yazarlığı her ne kadar birbirinden farklı gibi görünse de temelde ikisi de aynı şeydir, ikisi de içerik oluşturma ile ilgilidir.

Blog Yazarlığı ile Nasıl Para Kazanılır?

Basit bir blog yardımıyla zengin olan bir çok blogger duymuşsunuzdur. Hatta buraya tıklayarak Hürriyet’te yer alan “Türkiye’nin En Başarılı Bloggerları” isimli haber makalesini okuyabilirsiniz. Bunlar her ne kadar bize imkansız gibi gelse de yapılamayacak işler değil arkadaşlar. Günün birinde benim gibi olabilirsiniz hatta işi bir adım ileri götürüp bu şekilde haber sitelerine dahi gündem olabilirsiniz.

Blog yazarlığında önemli olan seçeceğiniz konudur. Bu konu öyle bir konu olmalı ki insanların dikkatini çeksin ve sizi hiç bırakmadan takip edebilsinler. Tabi bunun yanı sıra blog yazarlığı ile para kazanabilmek için bir çok yöntem bulunmakta. Merak etmeyin, OnlineDarphane V5.00 bu konuda da size yardım ediyor. 🙂 #07 Numaralı Eğitim Bölümüne göz atmanız blog yazarlığı ile zenginliğe giden yolu aralamanız anlamına gelebilir.

Makale Yazarlığı ile Nasıl Para Kazanılır?

Kıymetli ziyaretçilerim, makale yazarlığını, blog yazarlığının kısa süreli daha doğrusu anlık hali olarak düşünebilirsiniz. Blog yazarlığı yaparak sürekli ve düzenli bir gelire ulaşılabilirken, makale yazarlığında ise hiç ara vermeden bu mesleği yapmanız gerekmektedir. Günümüzün parlayan popüler para kazanma yollarından birisi olan makale yazarlığı ciddi bir meslek olma yolunda hızlı adımlarla ilerlemektedir. Eğer ağzınız laf yapıyorsa ve yeni içerikler üretmekten hoşlanıyorsanız bu iş tam size göredir diyebilirim. Orijinal içerik, Google’ın en çok sevdiği şeylerden birisi olduğu için bu konuda ciddi ihtiyaçlar bulunmaktadır. Orijinal ve kaliteli içerikler üretip düşük fiyata sürekli müşteriler bulabilir ve günlük oldukça yüksek oranda kazançlar elde edebilirsiniz. Ayrıca yeni müşterilere ulaşmak için Google AdWords vb. servisleri kullanabilirsiniz diyerek bir diğer yöntemimize geçiyorum arkadaşlar…

 

#04 Zengin Olmak İçin YouTube’u Kullanın!

YouTube ile Zengin Olmak

Hani şu milyoner Youtuber‘ları duymuşsunuzdur, sık sık haberlere konu olan kişileri. Hatta hemen bir örnek vermek gerekirse CnnTürk’de yer alan şu habere göz atabilirsiniz.

YouTube ile Nasıl Para Kazanılır?

Kıymetli dostlarım, YouTube ile zengin olmak diğer yöntemlerde de olduğu gibi bize çok uzak gelebilir. Çünkü biz millet olarak uzaktan izlemeyi sevdiğimiz ve işin içine girmeye bir türlü cesaret edemediğimiz için bu tür işlere hep uzak kalıyoruz. Ama tartışılmasız bir gerçek var ki, o da blog yazarlığında olduğu gibi eşsiz olmasa da oldukça sıra dışı bir konu seçip, bu konu üzerine çeşitli videolar hazırlayıp bu videolardan para kazanabileceğiniz gerçeğidir. Eğer daha iyisini yapabileceğinizi düşünüyorsanız şu an ki popüler Youtuber’ları örnek alabilirsiniz.

Bu anlattığım yöntem en zor olanı, bunun yanı sıra Youtube videolarını benim de yaptığım gibi çok çeşitli amaçlarla kullanabilirsiniz. Basit bir Youtube videosunu kaliteli bir SEO çalışmasına dönüştürebilirsiniz. Aslına bakarsanız, Youtuber dediğimiz kişi, Blogger dediğimiz kişi ile benzerlik göstermektedir. Aralarındaki fark; Youtuber video ile içerik oluştururken, Blogger ağırlıklı olarak makale ve fotoğraf tarzı içerikler oluşturur.

Evet bu konuda da yardımcınız olarak OnlineDarphane V5.00 imdadınıza koşuyor, Eğitimin #12 Numaralı Bölümüne göz atarak YouTube hakkında oldukça faydalı bilgiler elde edebilirsiniz…

 

#05 Zengin Olmak İçin Yatırım Araçlarını Kullanın!

Yatırım Araçları ile Zengin Olmak

Zengin olmak için aslında en iyi yol, doğru ve akıllı yatırım araçlarını kullanmaktan geçiyor. Uzun vadede altın yatırımı yapmak, kişiye her zaman istisnasız kazandıran bir yöntem olarak karşımıza çıkıyor. Şimdi altın alacak param mı var ki yatırım yapayım dediğinizi duyar gibiyim! 🙂 Size gidin külçe altın alın demiyorum, gram gram alın ve altının değerlenmesini bekleyin. Altın grafiklerine şöyle bir göz attığınız zaman, yıllar içerisinde sürekli olarak fiyatların yükseldiğini görürsünüz, hiç inmez, hep yükselir. Aynı şey, Dolar ve Euro için de geçerlidir…

Altına Yatırım Yaparak Nasıl Kâr Elde Edilir?

Diğerleri gibi şimdi size tutup da Forex’e yatırım yapın dememi bekliyorsanız yanılıyorsunuz. Forex’te para kazanmak için yıllarca tecrübe sahibi olmanız gerekiyor ki bu da 7/24 piyasaları takip edebilmeniz anlamına gelmektedir. Zaten şu an bunu yapamadığınız için bu yazıyı okuduğunuza göre, yatırım araçlarını kullanmak size hemen değil ama yıllar sonra zenginliğe açılan kapının anahtarını verebilir. Çok değil, her ay bir kaç adet gram altın alıp köşe atsanız ve 5 yıl boyunca dişinizi sıkıp bu şekilde ufak ama kârlı bir yatırım yaptığınız ve de zaman içinde altın fiyatları hiç şüphesiz sürekli olarak artacağı için, neredeyse %100’e yakın bir kâr elde etmiş olacaksınız. Elde ettiğiniz bu kârı ise farklı alanlarda değerlendirerek (iş kurmak, arsa, ev, dükkan) sahibi olmak için peşinat ya da sermaye olarak kullanabilirsiniz.

Yatırım adına anlattığım bu bilgiler bugün Türkiye’de milyonlarca kişi tarafından yapılmaya çalışılmakta. Sadece sabırlı ve tutumlu bir şekilde bu işe devam edenler başarıya ulaşmakta. Eğer kendinize güveniyorsanız, bu işe girin ve ayda 200 – 300 TL’ye altın ya da döviz alarak yıllar içerisinde değerlenmesini bekleyin. Yok eğer bunu yapamam diyorsanız yukarıda anlattığım yöntemleri kullanmanız sizin yararınıza olacaktır…

 

#06 Zengin Olmak İçin Bayan Giyim Sektörünü Kullanın!

Bayan Giyim Mağazası ile Zengin Olmak

Kulağa oldukça saçma ya da çılgınca geldiğini itiraf etmeliyim ama eğer biraz ticarete merakınız varsa kesinlikle denemeniz gereken bir sektör olduğunu düşünüyorum. Günümüzde bayanlar tarafından aşırı bir tüketim çılgınlığı olduğu gerçeğini hiç birimiz görmezden gelemeyiz. Bu da bizi ister istemez bu alanda bir takım çalışmalar yapmaya teşvik ediyor.

Bayan Giyim Sektöründen Nasıl Para Kazanılır?

Fiziki bir dükkan yani gerçek bir dükkan açmak için Yüz Binlerce TL’ye ihtiyacımız olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Daha dükkan açmadan bile hava parası adı altında dudak uçuklatan rakamlar istendiği de herkes tarafından bilinmektedir. Satacağınız ürünleri alabilmek için yüklü bir sermaye harcayacağınız için, dükkan kirası, kapora vb. masrafları saymıyorum bile. Bu yüzden lafı hiç uzatmadan cadde üzerinde bir dükkan açmak yerine, ilk dükkanınızı online olarak açmanız size her zaman daha fazla kazanç getirecektir. En azından ben öyle olduğunu düşünüyorum, çünkü bu işi internetten yapmaya çalıştığınızda maksimum 5 Bin TL gibi rakamla mükemmel sayılabilecek bir online bayan giyim mağazası açabilirsiniz. Üstelik buna satacağınız ürünler bile dahil…

Bu işe giren bir çok yakın arkadaşım var ve ciddi anlamda gelir elde ettiklerini açıkça söyleyebilirim. Yapmanız gereken tek şey, hangi ürünleri satacağınıza karar vermek ve bunun için bir site oluşturup çeşitli ağlarda ücretli – ücretsiz tanıtım yapmak. İnanın bana, bırakın Türkiye’yi, dünya üzerindeki bayan arkadaşların böylesine bir tüketim çılgınlığı olduğu sürece para kazanmanız kaçınılmaz olacaktır…

İnternetten Zengin Olmak

İnternetten Zengin Olmak

Kıymetli dostlarım, şunu aklınızın bir köşesine mutlaka not etmelisiniz. Bu işte öyle birden zengin olmak maalesef mümkün değil. Ciddi bir sermayemiz olmadığı sürece zenginliğe giden yolu emekleyerek geçmemiz gerekiyor. Bunun aksini söyleyen herkesten uzak durmanızı önemle tavsiye ediyorum.

Bu makalemde sizlere mümkün olduğunda uygulanabilen ve hemen hemen her ziyaretçim tarafından kolaylıkla yapılabilecek olan yöntemlerden bahsettim. Bahsetmiş olduğum bu yöntemlerin temeli online kazanç teknolojilerine dayandığı ve herkes tarafından istenildiği müddetçe kolaylıkla yapılabileceği için, içim son derece rahat. Size asla yapamayacağınız şeylerden bahsetmedim, gidin zengin bir koca ya da zengin bir dul bulun demedim! 🙂 Alnınızın teriyle ve tamamen kendi emeklerinizle bir yerlere gelebilmeniz için sizin faydanıza olacak bir çok şeyi burada anlatmaya çalıştım, umarım sizlere faydalı  olabilmişimdir.

Sizler için anlatmış olduğum ilk 4 yöntem hakkında çok daha detaylı bilgi alabilmek için OnlineDarphane V5.00 Eğitimi incelemenizi bir kez daha ciddi şekilde tavsiye ediyorum arkadaşlar…

OnlineDarphane V5.00 Ürün Resmi

OnlineDarphane V5.00 Eğitimine Ulaşmak İçin Tıklayın!

33 üzerine düşünceler “Zengin Olmak İstiyorum Diyenlere İnternetten Zengin Olmanın Yolları!

 1. tuba tekin

  emre ecer ve murat deniz bende zengin olmayı istiyorum herkes gibi ama olmuyor.bana bunlar pek inandırıcı gelmiyor.zengin baban amcan yoksa paran yoksa çok zor.birde tanımadığın insanlara nasıl güveneceksin.zengin olacaksınız diye insanı ya dolandırıyorlar ya da çalıştırıp kendileri kazanıyorlar.

 2. Emre ECER

  Arkadaşlar, bu sayfa hakkındaki
  yorumlarınızı bekliyorum. Zengin olmak istiyorum sayfamız hakkında
  düşüncelerinizi mutlaka yazmalısınız. Sizlere çok daha etkin ve güncel
  bilgiler vermeye çalışıyoruz, bunun içinde sizden öneri bekliyorum.
  İçerik hakkında fikirlerinizi paylaşırsanız ona göre güncellemeler ve
  gerekli değişiklik ve de ayarlamaları yapabiliriz.

 3. Deniz Antındağ

  Bu sayfanın faydalı bir sayfa olduğunu düşünüyorum. Zira, basit ve kısa cümleler ile aradığımız şeye ulaşmamızı amaçlıyor. Kİmine göre iyi kimine göre kötü olabilir ama bence faydalı bilgiler vermeye çalışıyor kanaatindeyim, siz ne dersiniz?

 4. Misafir

  Zengin olmak istiyorum üzerine yazılı farklı bir paylaşım olmuş. Üzerinde çalışılırsa daha iyi sonuçlar alınabilir..

 5. Ziyaretçi

  zengin olmak için ne yapmak lazım gerçekten merak ediyorum. herkes bir şeyler söyleyip duruyor, her kes bir şeyler yazıp duruyor. onlarca yüzlerce hatta belki de binlerce para kazanma zengin olmak için ne yapmak lazım üzerine yazı veya makale var ama bunların hangileri gerçekten işe yarar şeyler iyice araştırmak ve ona göre hareket etmek gerektiği kanaatindeyim. onlinedarphane sitesi de sanırım çok eski ve bunun üzerine bir çok makalesi olduğu için güvenilir diye düşünüyorum. anlatılanları denemeden bilemeyiz.

  1. Emre ECER Yazının Yazarı

   Saygıdeğer Ziyaretçimiz,

   Yazılanlar konusunda oldukça haklısınız çünkü nete “zengin olmak için ne yapmak lazım” şeklinde aramalar yaptığınızda yığınla gereksiz ve faydasız makaleler çıkıyor. İnternetten üç beş sayfa bir şeyler okuyan herkes ben bu işi öğrendim ve artık internetten zenginliğe giden yolu çözdüm diyerek bir şeyler üretmeye çalışıyorlar.

   Gelin görün ki bu ancak ve ancak kendi çıkarları için oluşturdukları basit ve sıradan makaleler sadece kendi yararına olmaktan öte geçemiyor.

   Umarız, internet çöplüğü daha fazla kirlenmez…

 6. ziyaretçi

  bu makalenin temeli 2011 li yıllara dayanıyor. o zaman ilk okuduğumdan çok daha farklı bir hale gelmiş zaman içinde güncellenmiş. adreslerinde de ufak tefek değişiklikler olmuş.ama öyle görünüyor ki zengin olmak isteyenlere halen bir şeyler anlatabilmekiçin emre bey bir şeyler yapmaya çalışıyor. devamnı bekleriz emre bey

 7. murat yıldırım

  teşekkürler çok kaliteli bir yazı olmuş. Bende tecrübelerimi elimden geldiğince icerikyazar.com adresinden aktarmaya çalışıyorum…

 8. ufuk

  internetten zengin olmak adina belki de en eski sayfalardan birisi. zaman zaman guncellenmesi de iyi olur ara sira takip ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Görüntülenme Sayısı: 34.080